mieszkanie na sprzedaż
12 cze 2023

Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Dietla

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 12 czerwiec 2023 17:50
720 000 zł 44 m2
720 000 zł 44 m2 16 364 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 44 m2
Cena za metr 16 364 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K28588273

Opis

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie o powierzchni 44 m kw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni znajdującej się na antresoli (dodatkowa przestrzeń) , osobnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Ogrzewanie elektryczne. Mieszkanie umeblowane.

Oferta idealna jako mieszkanie pod wynajem krótkoterminowy. Wszystkie okna mieszkania wychodzą na ciche podwórko.

Kamienica w dobrym stanie technicznym.
Niedaleko Bulwary Wiślane, przystanek tramwajowy i autobusowy.

Zapraszamy do oglądania.

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: własność
Materiał budowlany: cegła
Typ podłogi: parkiet
Rodzaj okien: PCV
Łącze internetowe: tak
Liczba sypialni: 1
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Liczba pięter: 3
Rok budowy: 1880
Typ kuchni: aneks
Czynsz: 350
Gaz w budynku: tak
Kaucja: 1100 PLN
Alarm: nie

DANE KONTAKTOWE:
Leach & Lang (S6)
+48 12 430 04 04
[email]
www.leachandlang.pl

LINK DO OFERTY:
[url] />
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.