• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kolonia Rozniszew

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kolonia Rozniszew

    • 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 1 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Wyborów

    • 125 880 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Wyborów, gmina Grabów nad Pilicą.Cena za metr 120 zł. o pow.1049m o wymiarach 23-49.Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny (part...

  • Działka Czerwonka ul. Topolowa

    Czerwonka » ul. Topolowa

    • 190 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka USŁUGOWO-BUDOWLANA zlokalizowana w CZERWONCE przy ul. Topolowej 40. Woda miejska. Szambo na działce. Prąd. Około 45 arów. Piękna, zielona o...

  • Mieszkanie Warka - z dwoma parkingami i piwnicą

    Warka

    • 580 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam piękne mieszkanie w apartamentowcu.

  • Mieszkanie na ul. Wójtowskiej 16 Warka

    Warka

    • 580 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam, Mieszkanie na sprzedaż - wysoki standard mieszkania (Wójtowska 16) 75m2 3 sypialnie Osobna kuchnia Łazienka Przedpokój Piękny balkon Mieszkanie umeblowane Własne...

  • Dzialki budowlane
    1 / 5
    Dzialki budowlane

    Grabów Zaleśny

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane po 1000m.Dojazd drogą wewnętrzna, prąd w drodze przy działce.Najblisze miasto Warka 3km i rzeka Pilica ,stacja pkp 5km stacja Warka..Okolica cicha w otoczeniu l...

  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwol...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 960 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Magnuszew

    • 365 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Warka

    • 418 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Warka

    • 329 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 799 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 1 499 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Dzialki budowlane
    1 / 3
    Dzialki budowlane

    Wyborów

    • 126 720 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane z warunkami zabudowy z możliwością przeniesienia na nowego właściciela. Wyborów nr.dzialki 134/1 -1056m,134/2 -1301m,134/3-1307m,134/4 -1034m,134/5-1053m Dzialki...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu Warka
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu Warka

    Warka

    • 62 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk Masy Upadłości Barbary Czachor ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w lokalu mieszkalnym I. Przedmiot przetargu: - udział 1/2 w lokalu mieszkalnym numer 7...

  • Sprzedam ziemię rolną +las
    Sprzedam ziemię rolną +las

    Tomczyn

    • 78 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 6700m2 (na działce rolnej rosną brzozy)+las 5300m2. Cena za m2 to 6.50 zł. Po drugiej stronie drogi znajdują się działki odrolnione,z warunkami zabudowy (są...

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew
    1 / 6
    Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew

    Kępa Skórecka

    • 326 400 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym bokie...

  • Działka 2498 m2 z wydanymi WZ, uzbrojona
    1 / 3
    Działka 2498 m2 z wydanymi WZ, uzbrojona

    Tyborów

    • 435 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka znajdująca się w malowniczej okolicy Tyborów gm. Cegłów Powierzchnia: 2.498 m2 Wymiary działki: 47x53 metrów Cena: 437 150 zł | 175 zł m2 Działka narożna,...