• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białowieża
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Sosnówka

(1)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnówka

    • 451 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 534 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 480 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 260 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 450 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 489 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Karpacz

    • 356 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 16 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kowary

    • 295 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 330 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze mieszkanie jest spółdzielcze - własnościowe na 8 piętrze w budynku wielorodzinny . Miesięczny czynsz do Jsm . to 500 zł . Mieszkanie jest z og...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 338 057 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,62 m2 znajduje się na II piętrze budynku i składa się z: - przedpokoju - 3,07 m2...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 323 143 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,74 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,64 m2 -...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę

    Jelenia Góra

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę kawalerkę w cenie 1900 zł ta cena zawiera wszystkie opłaty. W razie pytań proszę dzwonić.

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 426 200 zł cena