• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Wilków nad Wisłą
  • Garby
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sosnówka

(1)
  • Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody
    1 / 16
    Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody

    Sosnówka

    • 1 675 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom w sercu Karkonoszy – Twoja oaza spokoju i przygody! Marzysz o własnym kącie w malowniczy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Staniszów

    • 512 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 11 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę
    1 / 15
    Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę

    Miłków

    • 799 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejsc...

  • Dom Podgórzyn rynek pierwotny

    Podgórzyn

    • 859 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nowopowstającą inwestycją IDYLLA II w malowniczo-turystycznej miejscowości Podgórzyn. Nieruchomości w zabudowie szeregowej i bli...

  • Dom  gm. Podgórzyn, Nowa
    Dom gm. Podgórzyn, Nowa

    Miłków

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rekreacyjny domek w Podgórzynie (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik [tel] Dom z wykończeniem pod klucz ( kuchnia...

  • FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz
    1 / 11
    FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz

    Staniszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bardzo ładny dom wolnostojący, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min jazdy autem od Jeleniej Góry. Na powierzchnię domu 150 m...