Znalezionych ofert: 470

Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Poznań
329 900 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 31,5 m2, położoną w samym sercu Poznania w pobliżu Starego Rynku. Nieruchomość znajduje się na DRUGIM PIĘTRZE W NOWYM APARTAMENTOWCU Z 2017 ROKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym ( ok. 21,8 m2 ) z wyjściem na balkon ( ok. 1,89 m2 ) - korytarz ( ok. 5,8 m2 ), - łazienka oraz wc ( ok. 4,64 m2 ). IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów z udogodnieniami dla mieszkańców w postaci Consierga. Szyby i drzwi o podwyższonym współczynniku akustycznym. Bezpieczeństwo zapewnia również całodobowy monitoring. Forma własności: pełna własność z KW. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Cena 329 900 zł. Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 31 m2
Oznacz
NOWA 2 - POKOJOWA KAWALERKA!!! (Podolany)

NOWA 2 - POKOJOWA KAWALERKA!!! (Podolany)

Poznań
299 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę położoną na Podolanach przy ul. Jasielskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 35 m2 znajduję się na PARTERZE W NISKIM, NOWYM BLOKU Z 2017 r. BUDYNEK POSIADA WINDĘ. IDEALNIE NADAJĘ SIĘ NA INWESTYCJĘ!!! ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! Mieszkanie składa się z: - pokoju podzielonego na część dzienna i sypialnię, - kuchni, - korytarza, - łazienki oraz wc. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i umeblowana. W łazience i wc glazura i terakota. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Przestronny korytarz został zabudowany pojemną przeszkloną szafą typu " Komandor ". Forma własności: pełna własność z KW. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Wolne do uzgodnienia. Cena 299 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna tel. kont. 883 069 767 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 35 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Poznań
259 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni ok. 32 m2 znajduje się na PARTERZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z wyjściem na balkon, - kuchnia z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz WC. Mieszkanie do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 350 zł. Wolne od 01.05.2019 r. Cena 259 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 32 m2
Oznacz
Kawalerka do zamieszkania na Naramowicach (ul Naramowicka)

Kawalerka do zamieszkania na Naramowicach (ul Naramowicka)

Poznań
230 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną na poznańskich Naramowicach przy ul. Naramowickiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 28 m2 znajduję się na PIERWSZYM PIĘTRZE W NISKIM BLOKU. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki razem z wc. ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA!!! CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE!!! W bliskiej odległości tereny rekreacyjne. Nowe okna PCV. Aneks kuchenny wyposażony i umeblowany. W łazience położone zostały płytki. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 150 zł. Wolne do uzgodnienia. Cena 230 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 28 m2
Oznacz
Kawalerka z balkonem (ul Jakuba Krauthofera)

Kawalerka z balkonem (ul Jakuba Krauthofera)

Poznań
285 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w świetnej lokalizacji na poznańskim Górczynie przy ul. Krauthofera. Nieruchomość o powierzchni ok. 35 m2 znajduje się na PIĄTYM PIĘTRZE W BUDYNKU Z 2001 ROKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - salon połączony z aneksem kuchennym ( ok. 24,8 m2 ) z wyjściem na balkon, - przedpokój ( ok. 4,6 m2 ), - łazienka oraz wc ( ok. 5,7 m2 ). Okna PCV. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Ogrzewanie miejskie. Wolne za ok. 3 miesiące. Budynek chroniony i monitorowany. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 330 zł. Cena 285 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 35 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Poznań
219 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w świetnej lokalizacji Poznania na Winogradach na os. Kosmonautów. Nieruchomość znajduje się na DZIESIĄTYM PIĘTRZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój, - wnęka kuchenna z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz wc. IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Forma własności: własnościowo - spółdzielcze z KW. Opłaty czynszowe ok. 300 zł. Cena 219 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 27 m2
Oznacz
Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w spokojnej dzielnicy na poznańskim Dębcu przy ul. Żurawinowej. Nieruchomość o powierzchni ok. 29 m2 znajduję się na DRUGIM PIĘTRZE W NISKIM, OCIEPLONYM BLOKU. Mieszkanie składa się z: - pokoju, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz z wc. ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE!!! Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa została wymieniona w 2009 roku. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne. Okna PCV, wymienione w 2013 roku. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Ogrzewanie z cieplika miejskiego, natomiast woda podgrzewana przy pomocy piecyka gazowego. Opłaty czynszowe ok. 270 zł Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4 m2. W pełni rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa. Wolne do uzgodnienia. Cena 220 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna Najdek Pośrednik licencja PFRN nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 29 m2
Oznacz
KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę Z BALKONEM położoną w spokojnej dzielnicy blisko Jeziora Rusałka na Strzeszynie Greckim. Nieruchomość o powierzchni ok. 33 m2 znajduję się na parterze w niskim bloku. IDEALNIE NADAJĘ SIĘ NA INWESTYCJĘ!!! ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! BLISKO TERENY REKREACYJNE!!! Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz wc. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i umeblowana. W łazience glazura i terakota. W pokoju na podłodze panele. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 150 zł. Wolne do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( ok. 5 m2 ). Ogrzewanie gazowe. Cena 220 000 zł. Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna tel. kont. 883 069 767. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 33 m2
Oznacz
KAWALERKA NA RATAJACH

KAWALERKA NA RATAJACH

Poznań
240 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni ok. 30 m2, usytuowaną na dziewiątym piętrze w wysokim bloku, położoną na poznańskich Ratajach na os. Powstań Narodowych. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki razem z wc. Nowe okna PCV. Kuchnia w zabudowie meblowej wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. Łazienka w płytkach wraz z kabiną prysznicową. Wystawa okien zachodnia. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Forma własności: spółdzielcze własnościowe. Czynsz: ok. 320 zł. Zapraszam na prezentację! Cena do negocjacji! Anna tel. 883 069 767. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 30 m2
Oznacz
DO REMONTU - WOLNE OD ZARAZ - WICHROWE WZGÓRZE

DO REMONTU - WOLNE OD ZARAZ - WICHROWE WZGÓRZE

Poznań
192 000 zł

OKAZJA!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 32 m2. Cena sprzedaży wynosi 192 000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 12 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 1, oddzielna kuchnia, balkon / taras, w budynku jest winda. Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsca parkingowe są na parkingu ogólnodostępnym. Stan techniczny lokalu - do remontu, stan techniczny budynku - bardzo dobry, standard wyposażenia mieszkania - słaby. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w centrum na osiedlu mieszkaniowym. W okolicy znajdują się sklep spożywczy, centrum handlowe, park, przedszkole, podstawówka, LO. Komunikacja miejska - autobus. EKSPLOATACJA: Czynsz administracyjny wynosi 300 zł, opłaty zawarte w czynszu to: C.O., woda, śmieci, utrzymanie porządku, fundusz remontowy. Dodatkowe opłaty za media: prąd, gaz. Rodzaj ogrzewania - miejskie. WYDANIE MIESZKANIA - od zaraz. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 606426776 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 21395 Twoje Centrum Nieruchomości - Twój partner na rynku nieruchomości

 • Kawalerka
 • Piętro: 12
 • 32 m2
Oznacz
NOWA 2 - POKOJOWA KAWALERKA!!! (Podolany)

NOWA 2 - POKOJOWA KAWALERKA!!! (Podolany)

Poznań
299 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę położoną na Podolanach przy ul. Jasielskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 35 m2 znajduję się na PARTERZE W NISKIM, NOWYM BLOKU Z 2017 r. BUDYNEK POSIADA WINDĘ. IDEALNIE NADAJĘ SIĘ NA INWESTYCJĘ!!! ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! Mieszkanie składa się z: - pokoju podzielonego na część dzienna i sypialnię, - kuchni, - korytarza, - łazienki oraz wc. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i umeblowana. W łazience i wc glazura i terakota. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Przestronny korytarz został zabudowany pojemną przeszkloną szafą typu " Komandor ". Forma własności: pełna własność z KW. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Wolne do uzgodnienia. Cena 299 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna tel. kont. 883 069 767 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 35 m2
Oznacz
Kawalerka do zamieszkania na Naramowicach (ul Naramowicka)

Kawalerka do zamieszkania na Naramowicach (ul Naramowicka)

Poznań
230 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną na poznańskich Naramowicach przy ul. Naramowickiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 28 m2 znajduję się na PIERWSZYM PIĘTRZE W NISKIM BLOKU. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki razem z wc. ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA!!! CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE!!! W bliskiej odległości tereny rekreacyjne. Nowe okna PCV. Aneks kuchenny wyposażony i umeblowany. W łazience położone zostały płytki. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 150 zł. Wolne do uzgodnienia. Cena 230 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 28 m2
Oznacz
SOŁACZ atrakcyjna kawalerka w apartamentowcu 33m2, 3ptr, winda, miejsce postojowe, kom. lokatorska

SOŁACZ atrakcyjna kawalerka w apartamentowcu 33m2, 3ptr, winda, miejsce postojowe, kom. lokatorska

Poznań
283 000 zł

LOKALIZACJA Jeżyce: Sołacz - Winogrady ul. Piątkowska Sprzedam atrakcyjny apartament o pow. 33,18m2 położony na 3 piętrze. Mieszkanie położone w kameralnym apartamentowcu z 2012r - Willa URBANO. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej o pow. 12,60m2 oraz komórka lokatorska 3,51m2. UKŁAD KAWALERKI - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka, - korytarz. Nowe okna PCV. Ściany szpachlowane. W pokoju i kuchni panele podłogowe. W łazienka w płytkach z kabiną prysznicową. W budynku znajduje się nowoczesna winda z 6 przystankami.. Okna od strony południowej. W korytarzu zabudowa typu KOMANDOR. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Rozprowadzona sieć TV kablowej i internetu. Może pozostać zabudowa kuchenna. Zjazd do garażu jest podgrzewany, co na rynku poznańskim jest rozwiązaniem unikatowym. Kawalerka idealna pod inwestycje /najem/ lub do zamieszkania. Lokal gotowy do wejścia /nie wymaga nakładów finansowych/. Blisko do komunikacji miejskiej tramwajowej /szybki tramwaj/ i autobusowej. W pobliżu centra handlowe LIDL i BIEDRONKA, tereny zielone nad Bogdanką i park sołacki. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej - ok 377zł /w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie, śmieci/. Forma własności...

 • Kawalerka
 • Piętro: 3
 • 33 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Poznań
259 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni ok. 32 m2 znajduje się na PARTERZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z wyjściem na balkon, - kuchnia z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz WC. Mieszkanie do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 350 zł. Wolne od 01.05.2019 r. Cena 259 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 32 m2
Oznacz
Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Poznań
329 900 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 31,5 m2, położoną w samym sercu Poznania w pobliżu Starego Rynku. Nieruchomość znajduje się na DRUGIM PIĘTRZE W NOWYM APARTAMENTOWCU Z 2017 ROKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym ( ok. 21,8 m2 ) z wyjściem na balkon ( ok. 1,89 m2 ) - korytarz ( ok. 5,8 m2 ), - łazienka oraz wc ( ok. 4,64 m2 ). IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów z udogodnieniami dla mieszkańców w postaci Consierga. Szyby i drzwi o podwyższonym współczynniku akustycznym. Bezpieczeństwo zapewnia również całodobowy monitoring. Forma własności: pełna własność z KW. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Cena 329 900 zł. Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 31 m2
Oznacz
Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w spokojnej dzielnicy na poznańskim Dębcu przy ul. Żurawinowej. Nieruchomość o powierzchni ok. 29 m2 znajduję się na DRUGIM PIĘTRZE W NISKIM, OCIEPLONYM BLOKU. Mieszkanie składa się z: - pokoju, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz z wc. ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE!!! Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa została wymieniona w 2009 roku. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne. Okna PCV, wymienione w 2013 roku. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Ogrzewanie z cieplika miejskiego, natomiast woda podgrzewana przy pomocy piecyka gazowego. Opłaty czynszowe ok. 270 zł Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4 m2. W pełni rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa. Wolne do uzgodnienia. Cena 220 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna Najdek Pośrednik licencja PFRN nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 29 m2
Oznacz
KAWALERKA NA RATAJACH

KAWALERKA NA RATAJACH

Poznań
240 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni ok. 30 m2, usytuowaną na dziewiątym piętrze w wysokim bloku, położoną na poznańskich Ratajach na os. Powstań Narodowych. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki razem z wc. Nowe okna PCV. Kuchnia w zabudowie meblowej wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. Łazienka w płytkach wraz z kabiną prysznicową. Wystawa okien zachodnia. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Forma własności: spółdzielcze własnościowe. Czynsz: ok. 320 zł. Zapraszam na prezentację! Cena do negocjacji! Anna tel. 883 069 767. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 30 m2
Oznacz
KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę Z BALKONEM położoną w spokojnej dzielnicy blisko Jeziora Rusałka na Strzeszynie Greckim. Nieruchomość o powierzchni ok. 33 m2 znajduję się na parterze w niskim bloku. IDEALNIE NADAJĘ SIĘ NA INWESTYCJĘ!!! ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! BLISKO TERENY REKREACYJNE!!! Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz wc. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i umeblowana. W łazience glazura i terakota. W pokoju na podłodze panele. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 150 zł. Wolne do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( ok. 5 m2 ). Ogrzewanie gazowe. Cena 220 000 zł. Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna tel. kont. 883 069 767. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 33 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Poznań
219 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w świetnej lokalizacji Poznania na Winogradach na os. Kosmonautów. Nieruchomość znajduje się na DZIESIĄTYM PIĘTRZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój, - wnęka kuchenna z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz wc. IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Forma własności: własnościowo - spółdzielcze z KW. Opłaty czynszowe ok. 300 zł. Cena 219 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 27 m2
Oznacz
Kawalerka z balkonem (ul Jakuba Krauthofera)

Kawalerka z balkonem (ul Jakuba Krauthofera)

Poznań
285 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w świetnej lokalizacji na poznańskim Górczynie przy ul. Krauthofera. Nieruchomość o powierzchni ok. 35 m2 znajduje się na PIĄTYM PIĘTRZE W BUDYNKU Z 2001 ROKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - salon połączony z aneksem kuchennym ( ok. 24,8 m2 ) z wyjściem na balkon, - przedpokój ( ok. 4,6 m2 ), - łazienka oraz wc ( ok. 5,7 m2 ). Okna PCV. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Ogrzewanie miejskie. Wolne za ok. 3 miesiące. Budynek chroniony i monitorowany. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 330 zł. Cena 285 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 35 m2
Oznacz
Urządzona Kawalerka blisko Rezerwatu Żurawiniec/Kampusu UAM

Urządzona Kawalerka blisko Rezerwatu Żurawiniec/Kampusu UAM

Poznań
190 000 zł

Sprzedam bez pośredników mieszkanie ( kawalerka) w atrakcyjnym miejscu . Doskonała lokalizacja dla dla osób ceniących sobie spokój oraz odpoczynek po pracy. https://pl.wikipedia.org/wiki/Osiedle_R%C3%B3%C5%BCany_Potok Osiedle w sasiedztwie lasu, liczne ścieżki rowerowe, staw, pływalnia, Kampus UAM, Rezerwat Żurawiniec. Na osiedlu przystanek autobusowy, w pobliżu Dworzec Autobusowy Sobieskiego/ Pestka. Na osiedlu sklepy spożywcze - w okresie wiosna/lato - można się poczuć jak na wakacjach . W pobliżu Osiedle Batorego ( Piątkowo) - market Aldi, Teco . Zapraszam do oglądania mieszkania . Agencją Nieruchomości dziękuję za kontakt. P.S. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem ( fotka)

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 27 m2
Oznacz
Kawalerka ul.Wenecjańska/Chwaliszewo. BEZPOŚREDNIO

Kawalerka ul.Wenecjańska/Chwaliszewo. BEZPOŚREDNIO

Poznań
249 000 zł

Biurom pośrednictwa dziekuje. Zapraszam do ogladania. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27 m2 w niskim bloku z cegły z lat 60-tych. Mieszkanie usytułowane w scislym centrum przy Garbarach, ul.Wenecjańska/Chwaliszewo. Parter, mieszkanie jasne- okna od strony zachodniej, kuchnia z oknem. Do mieszkania przynależa 2 duże piwnice. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wejscia po odświeżeniu ścian. Ogrzewanie miejskie. Dla mieszkańców mozliwosc parkowania samochodu przed blokiem (darmowe). Czynsz 245zl Mieszkanie bedzie wolne od 23 maja. tel 607880061

 • Kawalerka
 • Parter
 • 27 m2
Oznacz
Poznań kawalerka, sprzedaż, Grunwald, Jugosłowiańska, Kopernika

Poznań kawalerka, sprzedaż, Grunwald, Jugosłowiańska, Kopernika

Poznań
229 000 zł

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki na ul. Jugosłowiańskiej 44 przy osiedlu Kopernika w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie z osobną, umeblowaną i wyposażoną kuchnią z oknem, łazienka z prysznicem, pralką, w korytarzu szafa komandor. Pokój ustawny, umeblowany, pierwsze piętro, widok na teren zielony. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko autobus i tramwaj, szybki dojazd do centrum. Wysokość czynszu to ok 350 zł. Ogrzewanie miejskie. Przy budynku Biedronka, Aldi, Chata Polska, Stacja Orlen. Cena mieszkania to 229000 zł do negocjacji.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 31 m2
Oznacz
Jeżyce, Bukowska, Przytulna kawalerka na sprzedaż!

Jeżyce, Bukowska, Przytulna kawalerka na sprzedaż!

Poznań
345 000 zł

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 23 m2 usytuowaną w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy, która po kapitalnej rewitalizacji została oddana do użytku w 2019r. Teren osiedla jest zamknięty. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, designerskiej łazienki i przedpokoju. To ujmujące wnętrze, wykończone z dbałością o każdy szczegół, jest w pełni wyposażone i umeblowane w najwyższej jakości materiały. W mieszkaniu znajdują się wszelkie niezbędne sprzęty takie jak: płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówka wraz z zamrażarką, zmywarka, telewizor. Dodatkowo zostało wygospodarowane miejsce na pojemną szafę oraz liczne szafki i póki do przechowywania. Całość została zaaranżowana w sposób bardzo nowoczesny oraz wysoce gustowny. Mieszkanie idealne dla wymagających osób, chcących mieć swoją ostoję w centrum, a także doskonałe dla inwestorów poszukujących nieruchomości na najem krótkoterminowy. Lokalizacja: Atutem mieszkania jest bliskość do Centrum, Dworca PKP, Autostrady, a przede wszystkim do Targów Poznańskich oraz znakomity doj...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 23 m2
Oznacz
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 31.88m2 (nr: 733759)

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 31.88m2 (nr: 733759)

Poznań
259 794 zł

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m. Wszystkie z nich posiadać będą balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty na ostatnim piętrze o wysokości ok. 3 metrów przestronne tarasy na dachu. Na terenie osiedla, które zaprojektowano wokół zielonych dziedzińców, znajdą się naziemne miejsca parkingowe, a pod budynkami podziemna hala garażowa. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców całość terenu będzie monitorowana, a wejścia zostaną zabezpieczone dodatkowo wideodomofonami. Specjalnie dla mieszkańców, na terenie osiedla znajdzie się wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym zielonym terenie znajdą się leżaki, nowoczesne ławki i pergola, a także boisko do gry w siatkówkę plażową! Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut, a pokonanie tej trasy samochodem mniej niż kwadrans. Pobliska galeria handlowa Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem. Taka lokalizacja pozwala w pełni korzystać z wszystkich atutów miasta!OPI...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 32 m2
Oznacz
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 32.75m2 (nr: 733758)

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 32.75m2 (nr: 733758)

Poznań
266 832 zł

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m. Wszystkie z nich posiadać będą balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty na ostatnim piętrze o wysokości ok. 3 metrów przestronne tarasy na dachu. Na terenie osiedla, które zaprojektowano wokół zielonych dziedzińców, znajdą się naziemne miejsca parkingowe, a pod budynkami podziemna hala garażowa. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców całość terenu będzie monitorowana, a wejścia zostaną zabezpieczone dodatkowo wideodomofonami. Specjalnie dla mieszkańców, na terenie osiedla znajdzie się wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym zielonym terenie znajdą się leżaki, nowoczesne ławki i pergola, a także boisko do gry w siatkówkę plażową! Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut, a pokonanie tej trasy samochodem mniej niż kwadrans. Pobliska galeria handlowa Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem. Taka lokalizacja pozwala w pełni korzystać z wszystkich atutów miasta!OPI...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 33 m2
Oznacz
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 25.92m2 (nr: 733628)

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 25.92m2 (nr: 733628)

Poznań
222 258 zł

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m. Wszystkie z nich posiadać będą balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty na ostatnim piętrze o wysokości ok. 3 metrów przestronne tarasy na dachu. Na terenie osiedla, które zaprojektowano wokół zielonych dziedzińców, znajdą się naziemne miejsca parkingowe, a pod budynkami podziemna hala garażowa. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców całość terenu będzie monitorowana, a wejścia zostaną zabezpieczone dodatkowo wideodomofonami. Specjalnie dla mieszkańców, na terenie osiedla znajdzie się wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym zielonym terenie znajdą się leżaki, nowoczesne ławki i pergola, a także boisko do gry w siatkówkę plażową! Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut, a pokonanie tej trasy samochodem mniej niż kwadrans. Pobliska galeria handlowa Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem. Taka lokalizacja pozwala w pełni korzystać z wszystkich atutów miasta!OPI...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 26 m2
Oznacz
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 27.77m2 (nr: 733624)

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto 27.77m2 (nr: 733624)

Poznań
238 578 zł

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m. Wszystkie z nich posiadać będą balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty na ostatnim piętrze o wysokości ok. 3 metrów przestronne tarasy na dachu. Na terenie osiedla, które zaprojektowano wokół zielonych dziedzińców, znajdą się naziemne miejsca parkingowe, a pod budynkami podziemna hala garażowa. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców całość terenu będzie monitorowana, a wejścia zostaną zabezpieczone dodatkowo wideodomofonami. Specjalnie dla mieszkańców, na terenie osiedla znajdzie się wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym zielonym terenie znajdą się leżaki, nowoczesne ławki i pergola, a także boisko do gry w siatkówkę plażową! Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut, a pokonanie tej trasy samochodem mniej niż kwadrans. Pobliska galeria handlowa Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem. Taka lokalizacja pozwala w pełni korzystać z wszystkich atutów miasta!OPI...

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 28 m2
Oznacz
Nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie ! Kawalerka w centrum, Poznań, Wilda, 25m2

Nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie ! Kawalerka w centrum, Poznań, Wilda, 25m2

Poznań
249 000 zł

Na sprzedaż zupełnie nowa kawalerka w centrum ! Poznań, Wilda, ul. 28 czerwca, 25,02 m2 WOLNE OD ZARAZ Kontakt do osoby prowadzącej transakcje – Sebastian Czub: 668-413-532 Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w Kamienicy przy ul. 28 czerwca. Budynek w tym roku będzie rewitalizowany – latem odnowiona zostanie klatka schodowa, w przyszłym roku odmalowana zostanie elewacja budynku. Poddasze na którym znajduje się mieszkanie jest całkowicie nowe, zbudowane od podstaw w 2018 roku. Lokal zupełnie nowy, świeżo wyremontowany, wcześniej niezamieszkały. Duże okna PCV wychodzą na zielony dziedziniec, co sprawia, że mimo lokalizacji w samym centrum, mieszkanie jest ciche. Od rana dużo słońca – strona wschodnia. Wszystko co widoczne na prezentowanych zdjęciach pozostaje w cenie nieruchomości – zarówno meble jak i sprzęty. W kuchni na wyposażeniu: - nowa i cicha zmywarka BOSH, - piekarnik i płyta indukcyjna firmy GORENJE, - nowa lodówka w zabudowie, - zlew PrimaGran czarny – granitowy, z gwarancją na 35 lat Wszystkie instalacje prowadzące do mieszkania, jak i instalacje w samym mieszkaniu (wodne, elektryczne, gazowe) są nowe. Sprzęty objęte są gwarancją. Podłogi jak i ściany we...

 • Kawalerka
 • Piętro: 4
 • 25 m2
Oznacz
Kawalerka dla studenckiej pary

Kawalerka dla studenckiej pary

Poznań » Wilda
1 100 zł

Opis oferty: Duża kawalerka 37 m2, całkowicie wyposażona i umeblowana, ogrzewanie CO, kuchnia z oknem, blok, IV piętro, balkon. Kablówka z możliwością dostawy Internetu wg. własnej umowy z operatorem. Bardzo dobry dojazd w każdą stronę miasta. Do centrum w 10 minut tramwajem- niedaleko krzyżówki Hetmańska i 28 Czerwca. W pobliżu punkty handlowo - usługowe, najbliżej GREEN POINT, Lidl, MacDonald, strzeżony parking, stacja benzynowa. Kawalerka dla pary studenckiej lub 2 osób studiujących -bez zwierząt. Cena wynajmu 1100 zł +czynsz 300+ prąd i gaz według zużycia. Wolne od zaraz. Wymagana kaucja 1 miesięcznego czynszu najmu. Kaucja możliwa w dwóch ratach. Kawalerka tylko dla 1 osoby to 1200 zł (wraz z czynszem)+ opłaty prąd, gaz wg rachunków. Kaucja możliwa w dwóch ratach.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 37 m2
Oznacz
Kawalerka 35m2 w wilii miejskiej z ogrodem - WILDA

Kawalerka 35m2 w wilii miejskiej z ogrodem - WILDA

Poznań » Wilda
1 499 zł

Opis oferty: ynajmę kawalerkę na Wildzie - osiedle Saperska, w okolicy ul. Dolna Wilda - Hetmańska /po generalnym remoncie/ - 35m2 powierchni. Kuchnia 8m2 Łazienka 4m2. Pokój 21m2 - Korzystnie doświetlone- wschód- zachód z widokiem na zieleń. - Pralka z suszarką - oraz możliwość wieszania prania na dworze, - Możliwość współkorzystania z ogrodu i wydzielenia przestrzeni w piwnicy - Czynsz 150zł na poczet ogrzewania i śmieci i współdzielonego internetu bez limitu - Dodatkowo rozliczenia Wody, Gazu- kuchenka i prądu - obecnie bez TV - możliwość zawiązania umowy - Umeblowana Kuchnia, możliwość podłączenia zmywarki - Salon częściowo do samodzielnej lub wspólnej aranżacji, zgodnie z potrzebami Szukamy osób niepalących w mieszkaniu, Mieszkanie raczej dla 2 osób. Pary. z dzieckiem. akceptujemy zwierzęta, ale raczej bez psa - w domu 2 koty u sąsiadów. Mieszkamy na przeciwko, wiec możliwość zobaczenia mieszkania w dowolnych godzinach po kontakcie. Cezary

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 35 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Dębiec - 95 m2, 1 pokój, 445000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Dębiec - 95 m2, 1 pokój, 445000 zł

Poznań
445 000 zł

DĘBIEC - 2 MIESZKANIA W SUPER CENIE Przedmiotem sprzedaży są 2 mieszkania ( sprzedaż całościowa ) . 1 mieszkanie na parterze o pow. 66 m2 ( 3 pokojowe ) z możliwością przeróbki na 4 pokojowe. 2 mieszkanie na poddaszu o pow. 29 m2 (kawalerka z możliwością przeróbki na 2 pokojowe ). Mieszkania posiadają wspólną KW ( pełna własność bez obciążeń ). Zgoda właścicieli na wyodrębnienie oddzielnych KW. Każde z mieszkań posiada ogródek - ok. 95 m2 z możliwością ustawienia kontenera mieszkalnego ( w przypadku zakupu typowo inwestycyjnego ), jest oddzielnie "olicznikowane" i posiada nowoczesne ogrzewanie gazowe oraz nowe instalacje. Gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Do większego mieszkania przynależy piwnica ( ok. 10 m2 ) , co daje możliwość wykorzystania jako powierzchni warsztatowej . Dobra komunikacja - w pobliżu pętla tramwajowa ( linie 2,9,10,16), przystanek autobusowy ( linie 149,171,176,243,603 ) , stacja PKP Dębiec ( w 5 minut w ścisłym centrum miasta ). Zainteresowanych zapraszam do prezentacji. Piotr Kudliński tel. 576 585 372 ------ Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie sta...

 • Kawalerka
 • Parter
 • 95 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Kawalerka na Winogradach - POLECAM!!! ( os. Kosmonautów)

Poznań
219 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w świetnej lokalizacji Poznania na Winogradach na os. Kosmonautów. Nieruchomość znajduje się na DZIESIĄTYM PIĘTRZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój, - wnęka kuchenna z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz wc. IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Forma własności: własnościowo - spółdzielcze z KW. Opłaty czynszowe ok. 300 zł. Cena 219 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 27 m2
Oznacz
KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

KAWALERKA NA STRZESZYNIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ!!!

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę Z BALKONEM położoną w spokojnej dzielnicy blisko Jeziora Rusałka na Strzeszynie Greckim. Nieruchomość o powierzchni ok. 33 m2 znajduję się na parterze w niskim bloku. IDEALNIE NADAJĘ SIĘ NA INWESTYCJĘ!!! ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! BLISKO TERENY REKREACYJNE!!! Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz wc. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD i umeblowana. W łazience glazura i terakota. W pokoju na podłodze panele. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 150 zł. Wolne do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( ok. 5 m2 ). Ogrzewanie gazowe. Cena 220 000 zł. Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna tel. kont. 883 069 767. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 33 m2
Oznacz
Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Kawalerka w niskim bloku w spokojnej okolicy

Poznań
220 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną w spokojnej dzielnicy na poznańskim Dębcu przy ul. Żurawinowej. Nieruchomość o powierzchni ok. 29 m2 znajduję się na DRUGIM PIĘTRZE W NISKIM, OCIEPLONYM BLOKU. Mieszkanie składa się z: - pokoju, - osobnej kuchni z oknem, - korytarza, - łazienki oraz z wc. ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE!!! Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa została wymieniona w 2009 roku. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne. Okna PCV, wymienione w 2013 roku. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Ogrzewanie z cieplika miejskiego, natomiast woda podgrzewana przy pomocy piecyka gazowego. Opłaty czynszowe ok. 270 zł Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4 m2. W pełni rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa. Wolne do uzgodnienia. Cena 220 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację i składanie ofert!!! Agent prowadzący: Anna Najdek Pośrednik licencja PFRN nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 29 m2
Oznacz
Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Kawalerka w komfortowym apartamentowcu ( Stary Rynek)

Poznań
329 900 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 31,5 m2, położoną w samym sercu Poznania w pobliżu Starego Rynku. Nieruchomość znajduje się na DRUGIM PIĘTRZE W NOWYM APARTAMENTOWCU Z 2017 ROKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym ( ok. 21,8 m2 ) z wyjściem na balkon ( ok. 1,89 m2 ) - korytarz ( ok. 5,8 m2 ), - łazienka oraz wc ( ok. 4,64 m2 ). IDEALNIE NADAJE SIĘ JAKO PIERWSZE MIESZKANIE JAK I NA INWESTYCJĘ!!! Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów z udogodnieniami dla mieszkańców w postaci Consierga. Szyby i drzwi o podwyższonym współczynniku akustycznym. Bezpieczeństwo zapewnia również całodobowy monitoring. Forma własności: pełna własność z KW. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Cena 329 900 zł. Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 31 m2
Oznacz
Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Kawalerka na Winogradach z balkonem (os. Wichrowe Wzgórze)

Poznań
259 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę położoną na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni ok. 32 m2 znajduje się na PARTERZE W WYSOKIM, OCIEPLONYM BLOKU Z WINDĄ. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z wyjściem na balkon, - kuchnia z oknem, - przedpokój, - łazienka oraz WC. Mieszkanie do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych. Nowe okna PCV. Kuchnia wyposażona i umeblowana. Na podłodze w pokoju położone zostały panele. Ogrzewanie z cieplika miejskiego. Forma własności: pełna własność z KW. Opłaty czynszowe ok. 350 zł. Wolne od 01.05.2019 r. Cena 259 000 zł do negocjacji!!! Zapraszam na prezentację! Anna Najdek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 24787 tel. kont. 883 069 767 lub Alicja Mazurczuk Specjalista ds. nieruchomości tel. kont. 531 586 740 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

 • Kawalerka
 • Parter
 • 32 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Grunwald, Raszyn - 34 m2, 1 pokój, 225000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Grunwald, Raszyn - 34 m2, 1 pokój, 225000 zł

Poznań » Grunwald
225 000 zł

Polecam do sprzedaży kawalerkę w świetnej lokalizacji, na Raszynie, w niskim, trzypiętrowym bloku z lat 60-tych, w spokojnym miejscu. Wokół budynku jest dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, ławki, a jednocześnie bardzo blisko do sklepów, szkół oraz komunikacji miejskiej. Blok zbudowany jest z cegły. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, bardzo słoneczne, okna są od południowego-zachodu. Kuchnia i pokój są osobno, ale można je połączyć stwarzając nowoczesną przestrzeń do zamieszkania. Lokal wymaga remontu, ale niewątpliwie duża powierzchnia kawalerki daje spore możliwości aranżacji mieszkania. Zapraszam na prezentację i biura do współpracy. CENA: 225.000,- zł Kontakt Ewa Winiarska-Perkowska 502 348 664 , winiarska@everest-realty.pl Pokaż pełny opis

 • Kawalerka
 • Piętro: 1
 • 34 m2
Oznacz
Kawalerka po generalnym remoncie!

Kawalerka po generalnym remoncie!

Poznań
180 000 zł

Opis oferty: Przytulny, jednopokojowy lokal z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na podłogach w pokoju z aneksem kuchennym położone są panele, a w łazience płytki. W cenie mieszkania pozostaje wyposażenie. Okolica jest spokojna. W pobliżu znajduje się szkoła oraz lokale handlowo usługowe. Niewątpliwym atutem mieszkania jest bliskość do pętli tramwajowej i autobusowej Dębiec. Do centrum miasta dojedzie się w kilkanaście minut. Mieszkanie idealne dla inwestora, na wynajem lub dla singla. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje mieszkania!

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 18 m2
Oznacz
WYNAJMĘ KAWALERKĘ ul. Piątkowska blisko PST

WYNAJMĘ KAWALERKĘ ul. Piątkowska blisko PST

Poznań » Stare Miasto
1 250 zł

Opis oferty: Mam do zaoferowania umeblowaną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na I piętrze w bloku z winda z 2000 r. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z prysznicem. Dogodna lokalizacja przy ul. Piątkowskiej, blisko przystanku PST. 5 min tramwajem do Mostu Teatralnego oraz tramwaje 9 i 11. W okolicy Uniwersytet Przyrodniczy, liczne sklepy, restauracje, kościół, ośrodek zdrowia. Ponadto w bloku na parterze znajduje się apteka całodobowa oraz punkt gastronomiczny. Mieszkanie dostępne od maja br. Więcej informacji odnośnie opłat proszę kierować w wiadomości prywatnej . Mieszkanie dla osób/osoby niepalącej . Opłata za wynajem 1250 do delikatnej negocjacji. Kaucja wynosi jeden czynsz. Opłaty do wspólnoty 340 zł plus prąd

 • Kawalerka
 • Parter
 • 32 m2
Oznacz
Kawalerka po generalnym remoncie!

Kawalerka po generalnym remoncie!

Poznań
180 000 zł

Przytulny, jednopokojowy lokal z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na podłogach w pokoju z aneksem kuchennym położone są panele, a w łazience płytki. W cenie mieszkania pozostaje wyposażenie. Okolica jest spokojna. W pobliżu znajduje się szkoła oraz lokale handlowo usługowe. Niewątpliwym atutem mieszkania jest bliskość do pętli tramwajowej i autobusowej Dębiec. Do centrum miasta dojedzie się w kilkanaście minut. Mieszkanie idealne dla inwestora, na wynajem lub dla singla. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje mieszkania!

 • Kawalerka
 • Piętro: -
 • 18 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: