• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Boduszów
  • Wólka Bałtowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Iwkowa

(1)
  • Mieszkanie Iwkowa
    1 / 9
    Mieszkanie Iwkowa

    Iwkowa

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dla singa, pary...Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Szukam mieszkana na wynajem

    Nowy Sącz

    • 900 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam.. Piszę w imieniu koleżanka. Mam takie zapytanie bardzo bym prosiła o to czy nie znalaz by się ktoś kto mógł by wynająć mieszkanie samotnej mamie. Jest jej bardzo ciężko. Nie...

  • Wynajmę kawalerkę

    Bochnia

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka. Więcej informacji pod numerem telefonu

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brzesko

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Jesteś licealistą lub studentem – mam wolne pokoje do wynajęcia właśnie dla Ciebie w domu w całości przeznaczonym do wynajmu dla młodzieży. Znajduje się on na osiedlu Kochanowskieg...

  • Sprzedam kawalerkę 21 metrów w apartamentowcu w Nowym Sączu
    Sprzedam kawalerkę 21 metrów w apartamentowcu w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 249 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 11 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę na Wólkach 21 m (przedpokój, pokój z aneksem kuchennym i łazienka) z udziałem w parkingu, monitorowanym i zamykanym na szlaban i bramę na pilot! Dwa piloty do sz...

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• Wynajmę pokój tylko dla ucznia
    1 / 3
    Wynajmę pokój tylko dla ucznia

    Nowy Sącz

    • 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę pokój tylko dla ucznia w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu super market Europa stacja PkP i PKS kościół Wyższa Szkoła Medyczna

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Olchawa

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz świeżo wyremontowaną kawalerkę ok 25 m2 w Olchawie - 1km od Nowego Wiśnicza. Mieszkanie usytuowane jest w domu. Czynsz wraz z opłatami 2000zł plus kaucja w wysoko...

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• 1 / 4
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Invest Home prezentuje kompaktową kawalerkę przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu Duża 26m2 kawalerka idealnie nada się dla jednej osoby, która ceni sobie komfort życia w świetnej loka...

  • Kawalerka 31,28m2
    1 / 6
    Kawalerka 31,28m2

    Nowy Sącz

    • 279 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka własnościowa 31,28 m² plus piwnica 4,5 m² na 4 piętrze (bez windy) ul. Broniewskiego, 400m od Galerii 3 Korony, ogrzewanie miejskie, ciepła woda bojler elektryczny Brak o...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Zabełcze
    1 / 6
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Zabełcze

    Nowy Sącz

    • 160 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania lokal o pow. całkowitej 40,12m2, położony na parterze w budynku jedno piętrowym na os. Zabełcze w Nowym Sączu.W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym i łazie...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Nowy Sącz

    • 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na ulicy Kochanowskiego w NowymSączu. Do wynajęcia od marca na dłuższy okres. Mieszkanie 29m, bezczynszowe,opłaty to 900zl + media ( prąd,śmieci,woda,ogrzew...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Nowy Sącz

    • 1 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie, położone w nowym saczu ,przy ul.limanowskiego,mieszkanie składa się z osobnej kuchni, dużego pokoju oraz duzy przedpokoju z balkonem ,bardzo dobrej lokalizac...

  • Mieszkanie Nowy Sącz
    1 / 9
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do zaoferowania mamy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w niedalekiej odległości od Rynku w Nowym Sączu ul: Matejki. Mieszkanie w bloku położone na IV pietrze w IV piętrowym bl...

  • Kawalerka do wynajęcia! Ogródek +parking, 29 Listopada
    1 / 8
    Kawalerka do wynajęcia! Ogródek +parking, 29 Listopada

    Nowy Sącz

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia! Wyjątkowa kawalerka w świetnej cenie o powierzchni ok.29 m² - położona na parterze w 3 piętrowym budynku z windą przy ul. 29 Listopada. W cenie: miejsce naziemne i...

  • Mieszkanie Nowy Sącz , Sienkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Nowy Sącz , Sienkiewicza

    Nowy Sącz

    • 319 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest w...

  • Mieszkanie Tuchów, ul. Władysława Reymonta

    Tuchów » ul. Reymonta

    • 262 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 3 piętrze przy ul. Ulica Władysława Reymonta w Tuchowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z ustawnego, jasne...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do zaoferowania mamy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w niedalekiej odległości od Rynku w Nowym Sączu ul: Matejki. Mieszkanie w bloku położone na IV pietrze w IV piętrowym b...