• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ciągowice
  • Zabajka
  • Somianka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kamionka

(1)
  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom MOŃKI Mońki

    Mońki

    • 1 680 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | KAMIENICA W CENTRUM MONIEK Jeżeli poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej w zakresie wynajmu, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowan...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mońki » ul. Tysiąclecia

    • 390 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Mońki

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mońki

    • 799 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8
    1 / 9
    Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8

    Popiołówka

    • 480 000 zł cena
    • 10 492 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną z dużym potencjałem działkę inwestycyjną położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8-rozpoczeta przebudowa na droge ekspresowa),dojazd od granic B-st...

  • Działka MOŃKI Hornostaje

    Mońki

    • 990 000 zł cena
    • 100 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | ***Duża nieruchomość z potencjałem*** Hornostaje, gm. Mońki Oferuję do sprzedaży nieruchomość o łącznej powierzchni 10,09 ha, położoną w obrębie Hornostaje, gm. Mo...

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Działkę!
    1 / 12
    Sprzedam Działkę!

    Słomianka

    • 68 999 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała działka w Pięknej wsi Słomianka, w okolicy Tykocina. Wieś cicha i spokojna. W powietrzu latem nie czuć żadnych zapachów, gdyż nie ma ogromnych chlewów i obór we wsi. Late...

  • Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Sprzedam dom na wsi
    Sprzedam dom na wsi

    Potoczyzna

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom murowany 100 m . wszystkie media,do zamieszkania ,Posesja ogrodzona obsadzona tujami. Własną studnia duże podwórko sad ,dom świeżo ocieplony, ogrzewanie pelet Blisko M...

  • Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,
    1 / 8
    Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,

    Kosmaty Borek

    • 203 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka 2900 m2 - Kosm...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie
    1 / 5
    Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie

    Knyszyn-Zamek

    • 39 999 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam! Dziś na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Krypno Kościelne, Podlaskie. Numery działek to 59/15 i 59/16. Las około 40 letni z przewagą olch, wiązów i brzóz. Powierz...