• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jasieniec

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasieniec

    • 1 080 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż

    Mięsy

    • 200 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka położona w cichej spokojnej okolicy opodal Grójca-5 km.Dojazd do trasy s-7 5 km.,do drogi krajowej nr.50 -2km.Do działki możliwy dojazd z dwóch stron-drogą asfaldową i drog...

  • 2 x 2500m2 - Lewiczyn k. Grójca

    Lewiczyn

    • 220 000 zł cena
    • 2 574 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane - formalnie podzielone. Ich powierzchnie to odpowiednio: 2524 m2 i 2574 m2. Ceny do minimalnych negocjacji: obecne to ok. 216 000zł i 220 000zł....

  • 1 / 4
    Kawalerka w Centrum Grójca

    Grójec

    • 265 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 26 m w samym centrum Grójca. Przystanek autobusowy pod blokiem do Warszawy. Jest pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Niski czynsz

  • 1 / 4
    Sprzedam kawalerkię 26m w centrum Grójeca

    Grójec

    • 255 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkię 26m w samym centrum miasta Grójca.Przystanek do Warszawy pod blokiem.Mieszkanie nie potrzebuje żadnego remontu.Niski czynsz.Blok jest budowany z cegły w latach...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grójec

    • 355 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grójec

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Grójec

    • 990 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 73 m² na parterze z osobnym wejściem.
    1 / 6
    Mieszkanie 73 m² na parterze z osobnym wejściem.

    Grójec

    • 630 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania dom w Grójcu
    Do sprzedania dom w Grójcu

    Grójec

    • 930 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Grójcu
    Sprzedam mieszkanie w Grójcu

    Grójec

    • 325 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie przy ul. Wybickiego w Grójcu. Metraż 31 mkw Pokój z balkonem Kuchnia. Łazienka Mieszkanie na parterze Czynsz około 300 zł Mieszkanie wymaga odśw...

  • Sprzedam działke pod inwestycje - 16730 m2
    Sprzedam działke pod inwestycje - 16730 m2

    Grójec

    • 5 019 000 zł cena
    • 16 730 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam duża działkę budowlano- usługowa bez przesądzania ich profilu, składającą się z trzech działek o powierzchni 16730m2, zlokalizowaną niedaleko centrum handlowe Dekada w Kob...

  • Parter | Osiedle zamknięte | 66m2 | Wys. Standard

    Grójec » ul. Kochanowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 66 m² – Grójec, ul. Jana Kochanowskiego.Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o p...

  • Apartament 90 m² | 4 pokoje | Parter | Przestronne

    Grójec

    • 899 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Apartament 90 m² | 4 pokoje | Parter | Grójec – ul. Maratońska Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Maratońskiej...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w mieszkaniu w Grójcu
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w mieszkaniu w Grójcu

    Grójec

    • 94 488 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Anny Renco ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie współwłasności lokalu mieszkalnego n...

  • Sprzedam dziłkę rolną 1 ha
    Sprzedam dziłkę rolną 1 ha

    Wola Boglewska

    • 80 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną 1 ha

  • Rodzinny komfort | przestrzeń | 2 poziomy | 101m2

    Grójec » ul. Wybickiego

    • 605 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe dla rodziny – 101 m² – Grójec, ul. Wybickiego Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie dwupoziomowe, położone na 3 p...

  • Mieszkanie Grójec
    1 / 12
    Mieszkanie Grójec

    Grójec

    • 720 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Grójcu o pow. 68,96 m. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie składa się z : - salonu o pow. 20 m - sypialni o pow. 12 m -...

  • Mieszkanie Grójec
    1 / 14
    Mieszkanie Grójec

    Grójec

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż widne mieszkanie w Grójcu, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym. W skład lokalu wchodzą: - przestronny kor...

  • Działka Miedzechów ul.

    Miedzechów

    • 1 500 000 zł cena
    • 39 293 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOINKOWY RAJ Na sprzedaż gotowy biznes! Idealnie w okresie przedświątecznym! Prezentuję dziś Państwu 8 hektarów choinek! Dwie działki po 4 hektary, plantacja zlokalizowana jest...

  • Działka Miedzechów ul.

    Miedzechów

    • 1 500 000 zł cena
    • 39 291 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOINKOWY RAJNa sprzedaż gotowy biznes!  8 hektarów choinek! Dwie działki po 4 hektary, plantacja zlokalizowana jest między Grójcem, a Warką. Dojazd do plantacji z dwóch stron poln...

  • Mieszkanie Grójec ul.

    Grójec

    • 685 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Grójcu o pow. 68,96 m. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie składa się z :- salonu o pow. 20 m- sypialni o pow. 12 m- pok...

  • Dom Żyrówek rynek pierwotny ul.

    Żyrówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z wykończoną łazienką i WC, położony w miejscowości Żyrówek, zaledwie 8 minut jazdy samochodem od Gró...

  • Komfortowe | parter | 2 pokoje |46 m² | Winda |

    Grójec » ul. Kochanowskiego

    • 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie – Grójec, ul. Kochanowskiego 13Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta Grójec, przy ul. Kochanowskiego 13. Lokal znajduje s...

  • Działka rolna Żyrów gm. Chynów
    Działka rolna Żyrów gm. Chynów

    Żyrów

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych w Żyrowie, kilka kilometrów od Grójca. Grunt to głównie 4/5 klasy ziemi, łąki, pastwiska, nieużytk...

  • Działka rolna Żyrów gm. Chynów
    Działka rolna Żyrów gm. Chynów

    Żyrów

    • 324 000 zł cena
    • 32 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych w Żyrowie, kilka kilometrów od Grójca. Na nieruchomość składa się grunt o powierzchni około 3,24 h...

  • Działki budowlane,  Warpęsy k/Grójca,węzeł S7
    1 / 4
    Działki budowlane, Warpęsy k/Grójca,węzeł S7

    Warpęsy

    • 134 400 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Re/Max City nie pobiera prowizji od Kupujacego. Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z wygodnym dojazdem do Warszawy? Na sprzeda...

  • Gospodarstwo Rolne Długowola
    1 / 3
    Gospodarstwo Rolne Długowola

    Długowola

    • 600 000 zł cena
    • 28 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość którą jest Gospodarstwo Rolne położone w woj. Mazowieckim w Długowoli niedaleko Grójca. Gospodarstwo to ma powierzchnię 2.85 ha i posiada...

  • Działka rolna Żyrów gm. Chynów
    Działka rolna Żyrów gm. Chynów

    Żyrów

    • 975 432 zł cena
    • 121 929 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych w Żyrowie, kilka kilometrów od Grójca. ## LETNIE PROMOCJA ## Teraz tylko 8 zł za metr kwadratow...

  • Sprzedam dom w Grójcu
    1 / 5
    Sprzedam dom w Grójcu

    Grójec

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Instalacje: • elektryczna, • wodna,• kanalizacyjna,• gazowa,• CO na paliwo stałe Stan prawny • Księga wieczysta • Właściciel: osoba prywatna • Brak obciążeń hipotecznych Atuty ni...

  • Kawalerka 30 m² | niski czynsz | nowe osiedle |

    Grójec » ul. Reja

    • 310 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Reja w Grójcu, w atrakcyjnej części południowo-zachodniej miasta.Opis nieruchomoś...