• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Znamirowice

(1)
  • Na sprzedaż rekreacyjno - inwestycyjna działka nad Jeziorem Rożno...

    Znamirowice

    • 299 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do naszego grona nieruchomości dołączyła atrakcyjna działka na sprzedaż zlokalizowana w Znamirowicach - gmina Łososina Dolna. Opis nieruchomości: - działka rekreacyjno - inwest...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Tęgoborze

    Tęgoborze

    • 196 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana ponad 12 ar, w idealnej lokalizacji w miejscowości Tęgoborze Cena 196 000 zł do negocjacji Działka idealna do budowy domu lub/i jako...

  • Działka Sienna

    Sienna

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce na Twój wymarzony dom, rekreację, odpoczynek czy inwestycję na przyszłość. Na sprzedaż widokowe działki w okolicy Jeziora Rożnowskiego. Działki do wydzielenia...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka w Woli Marcinkowskiej

    Wola Marcinkowska

    • 129 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 62 ar, nasłoneczniona, zlokalizowana w miejscowości Wola Marcinkowska - gmina Chełmiec. Opis nieruchomości:...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Rożnów

    • 165 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 0,57arow położoną w malowniczej dolinie Dunajca w sąsiedztwie lasów rzeki,w miejscowości Rożnów (Zagórze) działka z prądem gazem woda nr tel [tel] cena...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Rożnów

    • 59 400 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Rożnowie-Gierowa,z bezpośrednim dostępem do drogi Witowice-Rożnów.Działka jest długa,ok 300m. Wszystkich wiadomości udzielę telefonicznie.

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM

    Gródek nad Dunajcem

    • 450 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem w pobliżu Jeziora Rożnowskiego- idealne miejsce do zamieszkan...

  • Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim
    1 / 8
    Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim

    Gródek nad Dunajcem

    • 3 500 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z widokiem na Jezioro Rożnowskie – Rożnów Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednym z najpiękniejszych zakątków Małopo...

  • Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa
    1 / 14
    Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa

    Dobrociesz

    • 260 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: Numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m...

  • 1 / 4
    Działka Wola Kurowska

    Wola Kurowska

    • 270 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mamy do zaprezentowania w naszej ofercie działkę budowlano - rolną w miejscowości Wola Kurowska, gm. Chełmiec. Działka o powierzchni 53 ary: ok. 16 ar budowlana, reszta rolna....

  • Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a

    Przydonica

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej Przydonicy Marzysz o własnym domu w pięknej i spokojnej okolicy? Ta wyjątkowa działka to idealna szansa na spełnienie Twoich marz...

  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Sprzeda. Działkę
    1 / 3
    Sprzeda. Działkę

    Gródek nad Dunajcem

    • 10 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Widokowa działka rolno-budowlana, częściowo zalesiona Gródek nad Dunajcem 2,70 ha z widokiem z trzech stron na jezioro. Idealna okazja dla inwestorów. Sprawdzi się tutaj hotel, o...

  • Działka budowlana Klimkówka gm. Chełmiec, Klimkówka
    Działka budowlana Klimkówka gm. Chełmiec, Klimkówka

    Klimkówka

    • 110 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana/ widokowa o powierzchni 12,80 ar. położona w miejscowości Klimkó...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Siedlce

    • 460 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna widokowa działka budowlana o powierzchni 42 ar w miejscowości Siedlce gm.Korzenna Dojazd drogą powiatową asfaltową Media: prąd, gaz Cicha i spokojna okolic...

  • Działki budowlane 10 ar – Librantowa, gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działki budowlane 10 ar – Librantowa, gm. Chełmiec

    Librantowa

    • 100 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁI BUDOWLANA W PIĘKNEJ LOKALIZACJI Przedmiotem sprzedaży są działki budowlana w pięknej lokalizacji w otoczeniu lasu w miejscowości Librantowa, gm. Chełmiec, powiat nowosądeck...

  • Działka budowlana Rdziostów gm. Chełmiec
    1 / 7
    Działka budowlana Rdziostów gm. Chełmiec

    Rdziostów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 11 ar położona w Rdziostowie (gm. Chełmiec)- około 5km od Nowego Sącza. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 44m x...

  • Działka Skrzętla-Rojówka

    Skrzętla-Rojówka

    • 280 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż widokowa działka w Skrzętli - Rojówce gmina Łososina Dolna Jeśli marzysz o magicznych widokach, świeżym powietrzu, bliskości lasu i natury to ta działka jest dla...

  • Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec

    Wielogłowy

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach (gmina Chełmiec). Działka znajduje się około 800m od drogi głównej Nowy Sącz- Kraków. Działka widokowa o wymia...

  • Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec

    Librantowa

    • 230 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 17ar położona w Librantowej (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania gminy Chełmiec...

  • Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 2 938 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka budowlana Klęczany, gmina Chełmiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2938 m (29 arów 38 m) położoną w malowniczej i spokojnej okolicy...

  • POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b
    1 / 6
    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b

    Zbyszyce

    • 348 000 zł cena
    • 2 225 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka budowalna, pow. 23,25 ar. Cena: 348 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka bud...

  • Działka budowlana-Zagórze-Rożnów-Małopolska

    Rożnów

    • 185 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem- płaska działka w kształcie prostokąta.- pow. działki: 3001 m2.- teren objęty M...

  • Dzialka Wola Kurowska
    Dzialka Wola Kurowska

    Wola Kurowska

    • 399 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis Na sprzedaz oferuje 2 dzialki o lacznej powierzchni 1.59 h zabudowane domem do remontu polozona w malowniczej miejscowosci Wola Kurowska,gmina chelmiec,powiat nowosadecki Naj...