• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Widacz

(1)
  • 1 / 2
    Działka w Widaczu

    Widacz

    • 48 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam do sprzedania działkę ok 17A , w miejscowości Widacz, gm. Miejsce Piastowe, 8 KM od Krosna, 6km od Rymanowa. Działka posiada drogę dojazdową oraz możliwość podłączenia : wodoc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Besko

    Besko

    • 1 zł cena
    • 2 171 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną w Besku, z dojazdem drogą asfaltową pod samą działkę, posiada prąd, wodę, kanalizację oraz gaz. W razie pytań proszę dzwonić [tel]

  • DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH
    1 / 12
    DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH

    Rogi

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gmina Miejsce Piastowe ATRAKCYJNE DZIAŁKI Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w ROGACH gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. Działki są W trakcie uzys...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlana w Krosnie

    Krosno

    • 230 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 23, 5 Ar. na działce znajduje się murowany dom kryty dachówką, który nadaje się do kapitalnego remontu oraz murowany garaż z pustaka kryty...

  • Na sprzedaż kompleks działek widokowych 1.72 Ha położonych w Besk...

    Besko

    • 115 000 zł cena
    • 17 295 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękne widokowe 3 działki stanowiące jedną całość o powierzchni 1.7195 ha położone są w Besku, powiat Sanocki na Podkarpaciu. Kompleks działek stanowi grunty ŁIV - RV o regul...

  • sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym
    sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym

    Krościenko Wyżne

    • 140 000 zł cena
    • 1 772 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke budowlaną w Krościenku Wyżnym na ul. wąskiej nr 4276/2 17.72ar. Potrzebne uzgodnienie przejazdu z sąsiadem na dojazd, na działce kanalizacja. Działka płaska, bez z...

  • Działka rolno budowlana Kombornia gm. Korczyna 0,58ha

    Kombornia

    • 259 000 zł cena
    • 5 810 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolną z okolicą zabudowaną (jest możliwość przekształcenia na działkę budowlaną), położona w miejscowości Kombornia, gmina Korczyna, powiat krośnieński na Podkarpa...

  • Działki w centrum Krosna, przy ul. Krakowskiej
    Działki w centrum Krosna, przy ul. Krakowskiej

    Krosno

    • 247 200 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane przy ul. Krakowskiej w Krośnie, lokalizacja pomiędzy ul. Konopnickiej, a Hutniczą, 3-cia linia zabudowy od ulicy Krakowskiej, uzbrojenie: woda, prąd, gaz. K...

  • Działka Łazy Łazy

    Łazy

    • 195 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | działka o powierzchni 2200m2 na Podkarpaciu w miejscowości Łazy koło Radymna. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy 3,5 x7 m2 oraz nowy garaż 4x6 m2 W domku j...

  • 1 / 3
    Działka rekreacyjna 22a- Iwonicz-Zdrój

    Iwonicz-Zdrój

    • 132 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży oferujemy atrakcyjnie położoną na wzniesieniu działkę rekreacyjną 22a w miejscowości Iwonicz-Zdrój. Działka w kształcie prostokąta nieregularnego o wymiarach 25m x 90...

  • Rymanow - Bartoszów- budowlana dzialka na sprzedaz!
    1 / 14
    Rymanow - Bartoszów- budowlana dzialka na sprzedaz!

    Rymanów

    • 325 000 zł cena
    • 5 082 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rymanow- Bartoszow! Na sprzedaż cala dzialka budowlana lub jako pojedyncze, podzielone juz w niej dzialki budowlane. Położona w miejscowości Rymanów przy ul. Bartoszów, Powiat Kro...

  • Działka Rymanów-Zdrój

    Rymanów-Zdrój

    • 2 924 000 zł cena
    • 19 491 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 19 491 m², położoną w malowniczej miejscowości Rymanowa Zdroju, obręb Deszno. Zgodnie z miejscowym planem...

  • Las Lesniowka
    Las Lesniowka

    Krosno

    • 1 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Tanio sprzedam 1/4 udział las mieszany na granicy z Faliszowka dobry dojazd możliwość dokupienia pozostałe części za grosze

  • Atrakcyjna działka budowlana w Krośnie
    Atrakcyjna działka budowlana w Krośnie

    Krosno

    • 135 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej o powierzchni 40a. Działka objęta w części planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na działalność mies...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 10
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 145 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedać oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 34 arów, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. To idealne miejsce pod budowę domu w ot...

  • Działka 13 ar
    1 / 6
    Działka 13 ar

    Krościenko Wyżne

    • 50 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka na terenie gminy Krościenko Wyżne w rejonie tzw lotniska Iwonicz, bezpośrednio granicząca z terenem gminy Krosno.

  • Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem
    1 / 6
    Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem

    Rymanów

    • 180 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 12/13, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji. NA...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w centrum Krosna ul. Kapucyńska z ważnym pozwoleniem na budowę oraz ze wszystkimi zatwierdzonymi zezwoleniami na przyłącza mediów.

  • Działka inwestycyjna Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój Zagrodniki, Zagrodniki
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój Zagrodniki, Zagrod...

    Iwonicz

    • 185 280 zł cena
    • 2 306 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2 sąsiadujące działki położone w miejscowości Iwonicz (gmina Iwonicz-Zdrój, powiat krośnieński), o łącznej powierzchni 23,16 ar. Działki objęte Miejscowym Planem Zagosp...

  • Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy
    1 / 6
    Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy

    Łazy

    • 56 400 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Łazy, gm. Rymanów, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 4 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Grunty...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a

    Rogi

    • 7 300 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż działka o powierzchni 10,38 ara (1038 m²) położona w miejscowości Rogi, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących b...

  • Działka budowlana Besko, Wiejska
    1 / 13
    Działka budowlana Besko, Wiejska

    Besko

    • 89 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej i sp...

  • Działka budowlana Krosno Suchodół,
    1 / 11
    Działka budowlana Krosno Suchodół,

    Krosno

    • 115 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w dzielnicy Suchodół w Krośnie, z piękną panoramą miasta i otaczających terenów. Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu z dala od z...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 279 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Numery działek: 209/1,209/2,209/3,209/4,209/5,209/6 Sprzedaż wyłącznie w...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Działka Jabłonica Polska gm. Haczów
    1 / 6
    Działka Jabłonica Polska gm. Haczów

    Jabłonica Polska

    • 200 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry dz...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działki w Haczowie sprzedam
    Działki w Haczowie sprzedam

    Haczów

    • 35 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki w Haczowie sprzedam. Powierzchnia 0,39 ha, numer ewidencyjny 168 oraz działka o numerze ewidencyjnym 169, o powierzchni 0,31 ha. Są to działki przylegające do siebie, w tym...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 8
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 180 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Powierzchnia działki: 53 ary 75 m Kształt: prostokąt Ukształtowanie terenu: działka...

  • działka iwonicz powiat krosno o pow 0,5 ha
    działka iwonicz powiat krosno o pow 0,5 ha

    Iwonicz

    • 50 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam panstwu do zaoferowania działkę położono w miejscowości iwonicz gmina iwonicz zdrój powiat krosno woj podkarpackie o pow 0,5ha nr działki 1082

  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...