• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wenecja

(1)
  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż w Wenecji koło Żnina

    Wenecja

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy państwu działkę w Wenecji do wydzielenia od 3000 tys. m 2 zł do 13000 tys m2 . Działka od 3000 tys m2 . Media -prąd , woda . Działka przylega do dro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Wąsosz

    Wąsosz

    • 700 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działką o powierzchni 5000 m2 w cenie 700 000 zł. Na działce znajduje się hala o długości 47 m i szerokości 10 m, w której mieści się mieszkanie o...

  • Działka Smerzyn

    Smerzyn

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 1000 m2 w Smerzynie koło Łabiszyna. Koszt działki wynosi ok. 59 000 zł Działki położona w cichym i spokojnym...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W PEŁNI UZBROJONA ! Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie, położoną w powiecie żnińskim, gmina Janowiec Wielkopolski. Powierzchnia dział...

  • 1 / 3
    Posiadamy na sprzedaż działki w Obielewie koło Łabiszyna

    Obielewo

    • 156 520 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną w Obielewie o powierzchni powyżej 3000 m2 . Media - prad i woda . Działka znajduje się przy drodze asfaltowej Ładna loka...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY JANOWCU WIELKOPOLSKIM. Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie pełne uzbrojenie garaż blaszany w cenie - usadowiony na działce....

  • Łąki przy kanale - częściowo pod wydobycie torfu!!

    Dąbrowa

    • 35 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dąbrowa, gm. Ludwin - dwie piękne duże łąki idealne pod rekreację bądź jako inwestycja pod wydobycie torfu!Ponad 2ha terenu - wokół cisza, spokój i sama zieleń. Szukasz idealnego m...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną w Załachowie o powierzchni 1,5 ha w cenie 10 zł za 1 m2. Cena za działkę 150 000 zł. Istnieje możliwość kupienia kolejnej działki obok...

  • Działka Załachowo

    Załachowo

    • 150 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę Leśną o powierzchni 1,5 ha w Załachowie koło Łabiszyna. Cena za działkę to 150 000 zł. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Ofe...

  • Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 929 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej okolicy Jeziora Wolskiego, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora. Ta nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Gąbin

    • 35 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    -działki rolne od 1600m do 3000 m2,  -miejscowość Gąbin koło Szubina (5 km ) od trasy na Poznań (S5) -w pobliżu woda, prąd, asfalt -spokojne ,atrakcyjne tereny, w pobliżu las,...

  • Działka Lubcz ul.

    Lubcz

    • 130 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Lubczu: Idealne Miejsce na Twój DomMarzysz o własnym domu w cichej, malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana w Lubczu, gmina Rogowo, to...

  • Działka Rogowo ul. Topolowa

    Rogowo » ul. Topolowa

    • 585 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    na sprzedaż działka bezpośrednio nad jeziorem Zioło w miejscowości Rogowo, powierzchnia działki 3900m2, działka z pięknym widokiem na jezioro i okolicę, strony świata wschód-zachód...

  • Działka Ochodza ul.

    Ochodza

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż - Gołąbki-Ochodza, przy lesie, z warunkami zabudowyLokalizacja: Pogranicze Wielkopolski, spokojna wieś, okolice miejscowości Gołąbki - OchodzaCena: 230 000 złPo...

  • 1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA
    1 / 2
    1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA

    Mąkoszyn

    • 47 zł cena
    • 14 366 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka otoczona lasem państwowym z jednej strony z drugiej sąsiaduje z trzema domami .na działce naturalne staw .media prąd woda w granicy działki nr.107/1 25km od bydgoszczy .b...

  • Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ
    1 / 8
    Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ

    Cegielnia

    • 50 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Cegielnia gmina Rogowo. Miejscowość jest oddalona 6km od drogi ekspresowej S-5 węzeł Lubcz, 11km od Rogowa, 26 km od Gniezna. Nie...

  • Sprzedam działkę ROD 580m w Janowcu Wielkopolskim

    Janowiec Wielkopolski

    • 39 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż przestronna działka ROD o powierzchni 580 m² położona w zielonej i spokojnej okolicy Janowca Wielkopolskiego. Idealna na letni wypoczynek lub weekendowe ucieczki z mias...

  • Piękna działka w pobliżu jeziora

    Dąbrowa

    • 98 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Dąbrowa, Ludwin, 10,5 ar, media, Jezioro RogóźnoMożliwość zakupu kilku lub wyboru:nr1 120 tys złnr2-3 98 tys złnr4-5 60 tys złDziałka:- 1 linia zabudowy- 1055 m2- wymiary...

  • Działki rolne Chrzanowo k. Ełku możliwe WZ

    Chrzanowo

    • 70 210 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne i rolno-budowlane w Chrzanowie obok Ełku.Nieruchomość należy do kompleksu działek rolno-budowlanych wykorzystywanych p...

  • Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam
    1 / 2
    Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam

    Słupy

    • 9 960 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Oferuję bezpośrednio do sprzedaży działkę o powierzchni 498 m2 w miejscowości Słupy w cenie 20 zł za m2. Dla nieruchomość tej Sąd Rejonowy w Szubinie IV Wydział Ksiąg Wieczys...

  • Działka budowlana-rolna
    Działka budowlana-rolna

    Wieniec

    • 115 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w kwadracie znajduje się w 87-880 Wieńcu Parkowa 77 Blisko działki przechodzą wszystkie media tj.gaz,woda,energia,kanalizacja. Dobra lokalizacja. Tel. [t...

  • Wiktorowo - działka budowlana pod lasem
    1 / 9
    Wiktorowo - działka budowlana pod lasem

    Wiktorowo

    • 325 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiktorowo gm. Gąsawa. Własność z KW pow. 420 m. kw. Nieruchomość zabudowana nowym domkiem letniskowym o pow. 35 m. budynkiem gospodarczym...

  • Działka budowlana Barcin
    Działka budowlana Barcin

    Barcin

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo
    1 / 6
    Działka usługowa Lubcz gm. Rogowo

    Lubcz

    • 229 000 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Rogowo pow. żniński Bardzo atrakcyjnie położona w Centrum działka 724m2 Możliwość uzyskania WZ na budynek-usługowo-mieszkalny Uzbrojenie w ulicy- woda, prąd, kan...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Annowo

    • 100 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Annowo gm Łabiszyn. Działka wielkości1035m2 położona w urokliwej okolicy w otoczeniu lasów około kilometr od jeziora w Annowie. Z łatwośc...

  • Sprzedam działkę ROD 580m w Janowcu Wielkopolskim
    1 / 12
    Sprzedam działkę ROD 580m w Janowcu Wielkopolskim

    Janowiec Wielkopolski

    • 38 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 57 500 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolno-budowlana 1,52 ha Dąbrowa gm. Ludwin

    Dąbrowa

    • 200 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,52 haPowierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 haWszystkie media na działce lub w drodze KANALIZACJA , PRĄD, WODA, ŚWIATŁOWÓD...