• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Tarnów

(35)
  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż - Tarnów ul. Dunajcowa

    Tarnów » ul. Dunajcowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 394 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro KNC Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Dunajcowej. Nieruchomość ma powierzchnię prawie 14 arów i...

  • Działka Tarnów

    Tarnów

    • 195 750 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek: od 681m2 do 1428m2 idealne pod budowę domu je...

  • Działka Tarnów

    Tarnów

    • 121 500 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek : od 681m2 do 1428m2 idealne pod budowę...

  • Działka Tarnów ul. Heleny Marusarz

    Tarnów » ul. Marusarz

    • 212 250 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zostały 4 atrakcyjne działki budowlane w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek: od 1132 m2 do 1428 m2 idealne pod budowę...

  • ROD Narcyz Tarnów
    1 / 16
    ROD Narcyz Tarnów

    Tarnów

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „NARCYZ” w Tarnowie przy ul. Spy...

  • Działka Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 229 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana 1500 m Tarnów, ul. Heleny Marusarz Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!...

  • Działka Tarnów Krzyż ul. Gruszkowa

    Tarnów » ul. Gruszkowa

    • 150 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka w lubianej przez Tarnowian dzielnicy Krzyż czeka na Ciebie. Ta działka to idealna przestrzeń, by zrealizować swoje plany i zbudować dom, o jakim zawsze marzyłeś...

  • Działki w Tarnowie na osiedlu Koszyckim

    Tarnów » ul. Władysława Warneńczyka

    • 1 310 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(WZ) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana – Tarnów, Mościce, ul. Chemiczna

    Tarnów

    • 649 000 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 arów, położona w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej.Lokalizacja: Działka usytuowana jest w bardzo dobrej l...

  • Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.

    Tarnów » ul. Pendereckiego

    • 1 224 000 zł cena
    • 3 763 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.Położona na przedmieściach miasta Tarnowa nieruchomość składa się z dwóch sąsiadujących ze dłuższymi bokami działek , razem mają powie...

  • Działka inwestycyjna- Tarnów- Małopolska

    Tarnów » ul. Elektryczna

    • 2 550 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Świetna oferta- działka komercyjna w centrum Tarnowa.Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow. 48 arów przeznaczoną pod inwestycje, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Elekt...

  • Działka Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna oferta sprzedaży działek budowlanych pod inwestycję deweloperską – Tarnów, Rzędzin Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – jest nią oferta sprzedaży działek budow...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYSTYCYJNA DEWELOPERSKA TARNÓW - RZĘDZIN UL. ABLEWI...

    Tarnów

    • 1 466 630 zł cena
    • 10 945 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam bez pośrednika - dwie działki inwestycyjne budowlane (mieszkalno-usługowa oraz mieszkalna) Tarnów - Rzędzin przy ulicy Ablewicza, o powierzchni 9248 mkw i 1697 mkw (łączni...

  • Działka ROD na sprzedaż

    Tarnów

    • 36 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna ROD "Oaza" na sprzedaż. Dojazd ulica Przemysłową. Jedna z największych metrażowo działek - powierzchnia 4.2 ara. Działka jest narożna, ogrodzona, zlokalizow...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Tarnów

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 10 arów w centrum Tarnowa. Działka budowlana ze wszystkimi mediami. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Cena 1000000zł do negocjacji Kontakt -[tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Ładna gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Ładna gm. Skrzyszów

    Ładna

    • 85 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Ładna, gmina Skrzyszów Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1204 m2, położoną w miejscowości...

  • Działka Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYŁĄCZNIE U NAS! Dwie urokliwe działki budowlane przy klimatycznym mini-stawie w Pogórskiej Woli. Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki, każda o powierzchni ok. 11 arów (ok. 32x...

  • Działka Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 159 000 zł cena
    • 2 267 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYŁĄCZNIE U NAS! Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Pogórskiej Woli Na sprzedaż działka o powierzchni 22,67 ara, położona w pierwszej linii zabudowy, bezpośredni...

  • Działka Rzuchowa

    Rzuchowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w centrum Rzuchowej, w całości pod zabudowę jednorodzinną. Nowa niższa cena 149 000,00 zł!!! Sprzedamy bardzo ładną działkę w centrum miejscowości, poło...

  • Działka ogrodzona 19 arów Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 215 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna 19 arów – Lisia Góra, przy drodze nr 73 – 215 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 arów, położona w miejscowości Lisia Góra, bezp...

  • Działka rolna - 4677 m² Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 25 000 zł cena
    • 4 677 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 4677 m² – Skrzyszów, pow. tarnowski | Atrakcyjna cena| Idealna pod KRUS! Na sprzedaż działka o powierzchni 4677 m², położona w miejscowości Skrzyszów, w powiecie tarn...

  • Działka leśna w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 25 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA LEŚNA W SKRZYSZOWIE – 5572 m² – SPOKOJNA OKOLICA, DOSKONAŁA INWESTYCJA Na sprzedaż działka o powierzchni 5572 m² położona w miejscowości Skrzyszów - Powiat Tarnowski. Nieru...

  • Działka rolno-budowlana- Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 39 500 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 5374 m² w miejscowości Skrzyszów, powiat tarnowski.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5374 m², położona w miejscowości Skrzyszów w p...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 5
    Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 19 000 zł cena
    • 2 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział w działce...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna
    1 / 7
    Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna

    Rzuchowa

    • 188 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowość !!!!! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna!!! Twoje miejsce na ziemi: Uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do mias...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 5
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 7
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Działka rolna w Łukowej!
    1 / 7
    Działka rolna w Łukowej!

    Łukowa

    • 55 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd, w...

  • Działka budowlana w Pawęzowie!
    1 / 5
    Działka budowlana w Pawęzowie!

    Pawęzów

    • 176 150 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra. Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie terenu,...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.
    1 / 5
    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.

    Koszyce Małe

    • 39 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP. Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w Koszycach Małych o powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 209 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów
    1 / 4
    Działka budowlana 10 arów Błonie, gmina Tarnów

    Błonie

    • 165 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy 1013 m2 w miejscowości Błonie, gmina Tarnów. Działka ma kształt prostokąta, teren płaski, regularny. Na działce jest 4 metrowa służebność prze...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Lisia Góra

    • 50 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 7ar w Kamiannej gmina Łabowa powiat nowosądecki cena 50 000 kontakt [tel]

  • Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska

    Rzuchowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Rzuchowa, Gmina Pleśna, Powiat Tarnowski. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów . Działka objęta planem zagospodarowa...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzego...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie
    1 / 16
    Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzeg...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna!

    Rzuchowa

    • 169 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rzuchowa, gmina Pleśna.Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), zgodnie z którym prz...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • 1 / 4
    Działka Zaczarnie

    Zaczarnie

    • 162 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Cicha...

  • Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)
    1 / 2
    Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)

    Pawęzów

    • 320 000 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy: dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wo...

  • 3 działki rolne na sprzedaż | Skrzyszów | 1,56 ha

    Skrzyszów

    • 89 000 zł cena
    • 15 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 1,56 ha, położonych na terenie Skrzyszowa. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miejscowości. Oferta skier...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...

  • Działka budowlana Rzuchowa 25 ar!

    Rzuchowa

    • 86 150 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Rzuchowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia jej...