• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Szczutkowo

(1)
  • 1 / 4
    Działki rolne w Szczutkowie - 1,66 ha

    Szczutkowo

    • 75 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe działki nr 35 i 36 o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w spokojnej miejscowości Szczutkowo, w gminie Choceń, województwo kujawsko-pomorskie. Dzia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ

    Lubień Kujawski

    • 266 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ W GMINIE LUBIEŃ KUJAWSKI TEL. [tel]

  • sprzedaż działki rolnej

    Bodzanówek

    • 50 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow 3,80 na z siedliskiem w gm Choceń pow Włocławek Ziemi ornej klasy 4 jest ponad 3 ha ,reszta to łąka i ok 18 ar nieużytki częściowo zadrzewione .Dojazd...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę rekreacyjna Rod,,Przyszłość''we Włocławku

    Włocławek

    • 40 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka położona w ogrodach ROD ,, Przyszłość"na ul jastrzębia 14 we Włocławku Działka ma 449m2. Na działce znajduje się domek murowany z altaną stan surowy brak toalety możliwoś...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę ROD

    Włocławek

    • 60 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Lisku, pow. 450m2, domek drewniany 16m2 plus taras, narzędziownia, osobna toaleta, własna studnia. Działka przestronna, serdecznie polecam! Cena 6...

  • 1 / 4
    Łagiewniki, 3647m2, z pozwoleniem na budowę

    Kruszyn

    • 273 525 zł cena
    • 3 647 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w spokojnej, malowniczej miejscowości Łagiewniki. W sąsiedztwie piękny las, z drogą asfaltową, skąd można bez problemu podłączyć wodę, prąd, media. Lokalizacj...

  • Działka Dąbrowice

    Dąbrowice

    • 100 000 zł cena
    • 3 417 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej o powierzchni 3417m 2 {Br-RIIIa 1266m 2 ; RIIIa 2151m 2 } w miejscowości Dąbrowice na Starym Rynku. Na działce znajduje...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m Prawie 0,5 ha + Z...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77...

  • Działka 1273 m² pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usług...

    Włocławek

    • 950 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 747 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną działkę objętą MPZP, o powierzchni 1273 m2, zlokalizowaną w sercu miasta, co czyni ją idealną propozycją dla osób plan...

  • Działka Zuzinów

    Zuzinów

    • 89 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najbliższe jezioro w promieniu 3 minut. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas d...

  • Działka mostki

    Mostki

    • 250 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w miejscowości Mostki (Kujawsko-Pomorskie) gmina Włocławek. Działka mieszcząca się blisko zalewu wiślanego idealna na odpoczynek, na miejsce wypadowe by uprawi...

  • Działka ROD "Na Skarpie" Włocławek (Dobrzyńska) własny dojazd, Wi...

    Włocławek

    • 89 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry! Na sprzedaż Ogródek działkowy (ROD) w ramach ROD „Na Skarpie”. Duży teren, 450 m2. Własny, niezależny wjazd. Piękny widok na Zalew Wiślany. Na terenie dział...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Dąbrowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 003 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę rolną w części zalesioną (brzoza, dąb ,sosna ) o powierzchni 1,03 ha, o szerokości19m w miejscowości Dąbrowice, gm. Maków. Działka z dużym potencjałem, może...

  • sprzedam działkę z warunkami zabudowy na poj. gostynińskim
    1 / 9
    sprzedam działkę z warunkami zabudowy na poj. gostynińskim

    Lubaty

    • 215 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam bezpośrednio wyjątkową, malowniczo położoną działkę o powierzchni ponad 3500 m2 w kształcie regularnego prostokąta na pojezierzu gostynińskim. Działka znajduje się we wsi...

  • działka rekreacyjna ROD Kowal
    1 / 4
    działka rekreacyjna ROD Kowal

    Kowal

    • 34 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rekreacyjna na rodzinnych ogródkach działkowych „Słonecznik” w Kowalu. Działka 300 m2, na działce prąd, woda. Na działce postawiona jest przyczepa typu „holenderka” (7 m2)...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)
    1 / 16
    Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77m...

  • sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy

    Warząchewka Nowa

    • 220 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warząchewka Nowa, jak na zdjęciu koło Włocławka, ok. 8km od centrum, Dostęp do drogi publicznej media; woda i energia dostępne przy ni...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Dębniaki

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Działki budowlane na sprzedaż – Dębniaki, gmina Kowal Na sprzedaż oferujemy pięć atrakcyjnych działek budowlanych o numerach ewidencyjnych 174/2, 174/3, 174/4, 174/5, 174/6, poło...

  • działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka
    działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka

    Włocławek

    • 150 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną – Rybnica, ul. Rybnicka Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w spokojnej i zielonej części Włocławka – Rybnica, przy u...

  • Sprzedam prawa do dzialki
    1 / 15
    Sprzedam prawa do dzialki

    Włocławek

    • 50 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę Rod o powierzchni 504m. Działka nie posiada domku murowanego. Osadzona jest drzewkami owocowymi :grusze, śliwki, jabłoni, wiśnie, brzoskwinie,. Winogrono. Kwiaty p...

  • Działki Nieruchomość
    Działki Nieruchomość

    Łąki Zwiastowe

    • 1 840 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka wolno czysta Miejscowość Wawer Łąki zastowskie Nie daleko ul Poprawnej

  • Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.
    1 / 7
    Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.

    Dębniaki

    • 285 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam Mam do sprzedania dużą działkę 1.28 ha na której rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego. Działka ma duży potencjał można ją przeznaczyć pod inwestycję bądź podział na m...

  • Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.
    1 / 8
    Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.

    Brześć Kujawski

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje wymarzone miejsce na dom – spokój, zieleń i doskonała komunikacja. Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² położoną przy ul. Wojs...

  • Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy

    Ładne

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci elektroenerg...

  • Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Mstowo gminie Chodecz. Działka ogrodzona o powierzchni 500 metrów (kwadrat 25 m na 25 m ).Na terenie postawiona wiata murowana, którą moż...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Luksusowy Domek Całoroczny Nad Jeziorem – Gotowy Do Wejścia
    1 / 8
    Luksusowy Domek Całoroczny Nad Jeziorem – Gotowy Do Wejścia

    Goreń Duży

    • 490 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 817 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony domek całoroczny położony zaledwie 200 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób, które szukają prywatnego azylu wśród natury lub gotowe...