• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Swarzewo

(2)
  • Działki inwest 1,6 km do Zatoka Pucka Hel
    1 / 9
    Działki inwest 1,6 km do Zatoka Pucka Hel

    Swarzewo

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działki inwestycyjne – Swarzewo, blisko morza (1,6 km) Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnej lokalizacji nad morzem, ale z większym komfortem i bezpieczeństwem niż dzia...

  • Działka Swarzewo ul. Rybacka

    Swarzewo » ul. Rybacka

    • 898 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży!Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W ODLEGŁOŚCI 150 m od działki w linii prostej si...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka usługowa Władysławowo, xxxx
    1 / 2
    Działka usługowa Władysławowo, xxxx

    Władysławowo

    • 3 300 000 zł cena
    • 13 119 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt inwestycyjny idealny pod park handlowy, hotel, zajazd, wszelkie rodzaje turystyki i usług. Uzbrojenie w drodze, dojazd drogą gminną, asfaltową. Dla danego terenu przygotowano...

  • Działka Władysławowo ul. Skandynawska

    Władysławowo » ul. Skandynawska

    • 2 850 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TEREN IDEALNY POD MAGAZYNYDZIAŁKA:Powierzchnia terenu - 21 000 m2 w kształcie prostokątateren inwestycyjny położony jest przy ulicy Skandynawskiej , który jest uzbrojony : w sieć k...

  • Działka Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 1 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta bez prowizji od kupującego!Atrakcyjnie położona działka budowlana usługowo-wielorodzinna w samym sercu Władysławowa, zaledwie ok 700 metrów w linii prostej od plaży. Ok 250...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Pucka

    Łebcz » ul. Pucka

    • 599 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Działka pod inwestycję . Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w Łebczu gm.Puck z warunkami zabudowy [/...

  • 1 / 4
    Działka Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 249 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] GNIEŻDŻEWO K/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] cena do negocjacji [/i] [i] Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Gnieżdżewie z pr...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 339 000 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz k/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka budowlano-usługowa w Łebczu [/i][i] przy ul Puckiej o powierzchni 1662m2. [/i][i]...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 139 000 zł cena
    • 2 992 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Łebcz ,Dana , [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] cena do negocjacji. [/i] [i]Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2992m2 w Łebczu przy ulicy Młyń...

  • 1 / 2
    Działka Puck

    Puck

    • 210 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] PUCK Centrum Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną narożną z warunkami zabudowy szeregowej. Uzbrojenie przy działce, -założona skr...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Młyńska

    Łebcz » ul. Młyńska

    • 650 000 zł cena
    • 9 602 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁEBCZ gm.Puck [/i] [i] Działka Inwestycyjna Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9602m2 położona przy ul.Młyńskiej . Odległość do Władysławowa 3 km. Uzbroje...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1000m2 w Łebczu na nowo powstającym osiedlu . [/i]...

  • Działka Władysławowo ul. Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo » ul. Bohaterów Kaszubskich

    • 6 000 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA!!!  Jedyna taka działka dla DEWELOPERA!WYJĄTKOWA OKAZJA, JEDYNA TAKA DZIAŁKA ZE 130 METROWĄ LINIĄ BRZEGOWĄ!Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 615, 61...

  • Jedyna taka działka u nasady półwyspu helskiego
    1 / 10
    Jedyna taka działka u nasady półwyspu helskiego

    Władysławowo

    • 1 900 000 zł cena
    • 2 018 m2 powierzchnia
    • 942 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 2018m2 w kształcie prostokąta znajduje się we Władysławowie, Przy ul. Starowiejskiej 60 metrów od głównej drogi Władysławowo - HEL. Możliwość kupna udzialu 4/6 co da...

  • Działka Łebcz ul. Rumiankowa

    Łebcz » ul. Rumiankowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. Rumiankowa / Polna (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow....

  • Działka Łebcz ul. Dr. Augusta Oetkera

    Łebcz » ul. Oetkera

    • 2 950 000 zł cena
    • 29 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. A.Oetkera (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow. 29 500 m...

  • Działka nad morzem Władysławowo
    1 / 4
    Działka nad morzem Władysławowo

    Władysławowo

    • 230 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w planie przestrzennego zagospodarowania przeznaczone pod usługi turystyczne o powierzchni 4000 m2 w cenie 230 zł /m2,,nieruchomość o ogromnym potencjale położona...

  • Działka Władysławowo ul. Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo » ul. Bohaterów Kaszubskich

    • 7 900 000 zł cena
    • 13 562 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż teren inwestycyjny położony w południowej części Władysławowa z widokiem na zatokę Pucką oraz półwysep helskiDziałka gruntu 115/2 ma powierzchnie niemal 1,36 ha. Jest p...

  • Działka rolna
    1 / 16
    Działka rolna

    Władysławowo

    • 80 000 zł cena
    • 806 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ostrowo jest małą kaszubską miejscowością otoczoną lasami, między Karwią a Jastrzębią Górą. Jest miejscem, gdzie można znaleźć ciszę, spokój i wypoczywać na szerokiej, piaszczystej...

  • Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 13
    Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 650 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Bohaterów Kaszubskich we Władysławowie z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Powierzchnia - 1078 m2  Nr działki: 567/8 1.5 km...

  • Działka Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKAZJA CENOWA!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorsk...

  • Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska
    Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska

    Władysławowo

    • 400 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam udział w działce. Ulica Gdyńska we Władysławowie. Mój udział wynosi 444/1000 Numer działki 508/1 KW/GD2W/00002773/7 Nieruchomość gruntowa. Obszar całkowitej nieruchomo...

  • Działka Władysławowo ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 582 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KOMPLEKS 7 DZIAŁEK WE WŁADYSŁAWOWIELOKALIZACJA:Kompleks 7 działek położony w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów - we Władysławowie. W okolicy znajdują się domki jedn...

  • Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 3
    Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 929 440 zł cena
    • 11 618 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do  Zatoki Puckiej ! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko morza i nadmorskich atrakcji. Id...

  • Działka Puck (gw) Gnieżdżewo ul. Polna

    Puck » ul. Polna

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m,...

  • Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo
    1 / 2
    Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka o pow.800 m2.z mobilnym domkiem.Media prąd, woda , kanalizacja. Przez teren działki przebiega naziemna linia średniego napięcia, co w praktyce ogranicza możliwo...