• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Polany

(1)
  • Działka Polany

    Polany

    • 399 000 zł cena
    • 16 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ogromną i piękną działkę widokową położoną w miejscowości Polany, gmina Krempna, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcel...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 349 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 18 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA z WZ na 4 bliźniaki -JASIONKA 18,61AR W ofercie biura posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Jasionce o powierzchni 18,61 ara. Działka z połączenia trzech dział...

  • 1 / 2
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 1 010 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka pod zabudowę jednorodzinną w Jasionce ! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 72 ar zlokalizowanej w gminie...

  • Działka Krempna

    Krempna

    • 454 900 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek rekreacyjnych położonych w miejscowości Krempna, gmina Krempna, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość składa się z...

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 59 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jasionka, gm. Dukla - działka o powierzchni 6,28 ara z rozpoczętą budową domu o powierzchni ok. 100 m2; wszystkie media na działce: prąd, gaz sieciowy, kanalizacja i własna studnia...

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 39 900 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jasionka, gm. Dukla - działka 26 arów w bardzo ładnym, widokowym miejscu na stoku góry Cergowa; działka może być wykorzystana rekreacyjnie, dojazd gminną drogą polną. Cena: 39 9...

  • Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka
    Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka

    Sulistrowa

    • 85 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bez pośredników. Działka leśno- rolna o numerze 53 położona na zboczu wzniesienia w miejscowości Sulistrowa gm.Chorkówka. Doskonałe miejsce na budowę Farmy Wiatrowej, Elek...

  • Działka z domem 54a w gminie Chorkówka

    Faliszówka

    • 164 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński.Działka na tą chwilę zabudowana...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 48a w miejscowości Iwla.

    Iwla

    • 168 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest obszerna działka budowlana 48a położona w miejscowości Iwla, gmina Dukla, pow. krośnieński. Działka w kształcie trójkąta o szer. 60m i długości boków - 1...

  • Działka budowlana- rekreacyjna
    1 / 7
    Działka budowlana- rekreacyjna

    Nowa Wieś

    • 365 000 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam: Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29,35ar.+ Droga Dojazdowa o 0.65ar. w miejscowości Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną, zezwolenie...

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Sprzedam teren działka inwestycyjna pow. ok 5,7ha Trzciana k
    Sprzedam teren działka inwestycyjna pow. ok 5,7ha Trzciana k

    Trzciana

    • 2 800 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren inwestycyjny po gospodarstwie rolnym w Trzcianie k. Mielca, woj. podkarpackie, o powierzchni ok. 5,7ha położony na działkach: 1715, 1716, 1693/17. W skład zabudowy...

  • Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko
    1 / 6
    Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko

    Jasionka

    • 207 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki z warunkami zabudowy w miejscowości Jasionka (powiat rzeszowski). Powierzchnia każdej działki wynosi 833 m2 (wymiary: 17 m x 49 m). Media dostępne są w...

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka
    1 / 9
    Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA. Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska...

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • Działka Trzciana gm. Świlcza Za Koleją
    1 / 4
    Działka Trzciana gm. Świlcza Za Koleją

    Trzciana

    • 240 000 zł cena
    • 2 039 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi - Trzciana, gmina Świlcza! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ta działka to idealny wybór - zarówno na budowę wymarzonej posiadłości, jak i p...

  • sprzedam las
    sprzedam las

    Bóbrka

    • 302 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las, trzy działki: 59 ar, 70 ar, 22 ar, razem 151 ar. Miejscowość Bóbrka, gm. Chorkówka, woj. podkrpackie. Cena: 2000/ar tel: [tel]

  • Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach
    1 / 15
    Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach

    Żeglce

    • 118 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Żeglce, gm. Chorkówka, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 5 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Gru...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Trzciana gm. Czermin * 2032 m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Trzciana gm. Czermin * 2032 m2

    Trzciana

    • 120 000 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Trzciana gm. Czermin , o powierzchni 20,32 a . Zjazd z drogi publicznej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda. Okolica cich...

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2
    1 / 7
    Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2

    Lubatowa

    • 80 000 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną trójkątną działkę o powierzchni 979 m2 w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową. Dodatkowo gratis sąsiednia działka o powierzchni 379 m2. Działka...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Nowa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym - magazynem- lub pod dowolną działalność .Powierzchnia działki 6500 m2 powierzchnia budynku 600m2.Budynek murowany z posadzką betonową. Me...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • Działka Barwinek gm. Dukla
    1 / 6
    Działka Barwinek gm. Dukla

    Barwinek

    • 850 000 zł cena
    • 30 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek ewidencyjnych nr 294/1 oraz 296/1, o łącznej powierzchni 3,07 ha, położonych w miejscowości Barwinek, bezpo...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432