• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tuszynem

(113)
  • Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki
    1 / 4
    Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki

    Łódź

    • 5 000 000 zł cena
    • 18 700 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis nieruchomości: Świetna oferta. Do sprzedaży duży teren Przemysłowy w doskonałej lokalizacji - Aleksandrów Łódzki, blisko wjazdu na S-14. Doskonały dojazd do Łodzi, Zgierza, P...

  • Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP
    Rzgów Plan Zagospodarowania Przestrzennego AUP

    Rzgów

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 247 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka pod Magazyn, Produkcję - Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna Oferta dla inwestora, dewelopera. Doskonała lokalizacja i cena. Działka w Rzgowie, blisko Łodzi z dos...

  • Działka Przemysłowa Łódź Aleksandrów
    1 / 2
    Działka Przemysłowa Łódź Aleksandrów

    Łódź

    • 3 900 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Świetna Oferta. Działka Przemysłowo, Magazynowo- Składowa w doskonałej lokalizacji Aleksandrów Łódzki, blisko wjazdu na S-14. Świetny dojazd do Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łód...

  • Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska
    1 / 16
    Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknym otoczeniu lasu oraz innych nowych zabudowań całorocznych oraz rekreacyjnych. Około 5 minut samochodem do zalewu Jeziorsko. Dojazd do działki utwardzony. Do dział...

  • Arturówek – działki budowlane z PnB i projektem
    1 / 6
    Arturówek – działki budowlane z PnB i projektem

    Łódź

    • 347 320 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Mam dla Ciebie 4 działki budowlane w Łagiewnikach, z indywidualnymi pozwoleni...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2005m2 położona w Łodzi/ Mileszki. Nieruchomość idealna pod inwestycje lub budownictwo jednorodzinne. Szybki dojazd do centrum i do autostrady. Sąsiedztw...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Bałuty, Teofilów

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wynajęcia działka przemysłowa o pow. 565m2 z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Działka zlokalizowana na Bałutach-Teofilów Przemysłowy ul. Kaczeńcowa. Teren utwardzony kostką, ogro...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka budowlana położona w Starowej Górze w gminie Rzgów. Działka inwestycyjna w prostokącie o wymiarach 68 m na 45 m. Dojazd drogą krajową 91 w kierunku Tuszyn. Me...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana