• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tuchowem

(269)
  • Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!
    1 / 16
    Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowa Położona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do p...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 99 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 45 arów w Ryglicach – tylko 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w malowniczych Ryglicach. To idealne miejs...

  • Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 120 000 złPowierzchnia działki: 34 aryLokalizacja: Bistuszowa, k. TuchowaWymiary działki: ok. 117 m x 28 mWydane warunki zabudowyNa sprzedaż działka położona w miejscowości B...

  • Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 1 184 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary – Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działk...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 160 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 77 arów – RygliceMarzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę o powierzc...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż, Joniny | gm. Ryglice 109 TYŚ!

    Joniny

    • 109 000 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania.Powierzchnia: 1131 m²Kształt: prostokątnyTeren: równy, idealny p...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!
    1 / 6
    Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie...

  • Działka rolna Zborowice - gm. Ciężkowice !

    Zborowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego z...

  • Działka widokowa Zborowice - gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 299 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyj...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 209 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana Zborowice gm. Ciężkowice!

    Zborowice

    • 213 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z luźną...

  • Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z prywatnym lasem modrzewiowym | WZ wydane | BEZ PROWIZJI Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić? Gdzie cisza, natura i przestrzeń idą w parze z dobrym dojazdem? T...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 179 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 179.000 zł !!! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drod...

  • Działka  Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️
    1 / 12
    Działka Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️

    Lichwin

    • 259 900 zł cena
    • 47 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Działka rolno-leśna 4,75 ha – Lichwin, gm. Pleśna – 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m²) położona w malowniczej miejscowości Lich...

  • Działka na sprzedaż w Zgłobicach!! 240 tysięcy!!

    Zgłobice

    • 240 000 zł cena
    • 4 934 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana dla rolnika o powierzchni 49,34 ara, położona w miejscowości Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski. Cena: 240 000 zł Najważniejsze informacje: po...

  • Działka w Zgłobicach na sprzedaż! 130 tyś!

    Zgłobice

    • 130 000 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 23,44 ara położona w Zgłobicach (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o regularnym, zbliżonym do kwadratu k...