• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnobrzegiem

(41)
  • Sprzedam od renki najlepiej w tym roku

    Grębów

    • 600 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Gospodarstwo Rolne Trzy Hektary w tym Tereny Budowlane Położone Na Obrębie Grębów ,Wydrza ,Krawce ,Pięknie położone blisko budynki , dobre sąsiedztwo.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie
    1 / 7
    Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie

    Przyłęk

    • 99 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 19a we wsi Przyłęk działka jest uzbrojona, częściowo ogrodzona ,woda,prąd,telefon,gaz,kanalizacja,dojazd droga bita,spokojna i cicha okolica, cena...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 28ar w miejscowości Ostrowy Tuszowskie, Gmina Cmolas, Woj. Podkarpackie. Działka ta jest położona w bardzo ładnym miejscu koło lasu. Posiada dwie dro...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę

    Kłoda

    • 70 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Kłodzie na ul. Długiej. Całkowita powierzchnia 1,2 ha, szerokość 15 m. Znajduje się miedzy Połańcem a Staszowem, nie na głównej trasie....

  • Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria

    Bogoria

    • 87 000 zł cena
    • 29 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29100 m2 w miejscowości Budy ,gm. Bogoria , powiat staszowski , nr. działki 128/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Droga asfaltowa, dostęp...

  • Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)
    1 / 16
    Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)

    Jaślany

    • 99 000 zł cena
    • 2 174 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy. Działka o pow 2174 m2, jej kształt i położenie daje możliwość podziału działki. Działka ma kształt pros...

  • sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca
    1 / 2
    sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,84 ha (szerokość 30 m) położoną w atrakcyjnym miejscu w Przyłęku. Działka usytuowana jest na górce z pięknym widokiem na lasy. Nieruchomość...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 95 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane położone w wyjątkowej i malowniczej wsi Trzęsówka w gminie Cmolas. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na domy jednor...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 59 900 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować trzy działki budowlane z wydanymi pr...

  • Dzialka , Sprzedaz
    Dzialka , Sprzedaz

    Niekrasów

    • 143 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam sloneczna dzialke budowlana po rozbiorce budynkow gospodarczych o lacznej powierzchni 0,41ha. Cena za m.kw 35zl w cenie 143.000 zl Mozliwa negocjacja ceny ,jak I rowniez...

  • Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne

    Radomyśl nad Sanem

    • 450 000 zł cena
    • 104 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość, która posiada urządzoną Księgę Wieczystą – gospodarstwo rolne - o powierzchni ponad 8,7 ha położone w gminie Radomyśl nad Sanem za kwotę 450 000zł i 1,5 ha...

  • Działka w Ostrowach Tuszowskich
    1 / 7
    Działka w Ostrowach Tuszowskich

    Ostrowy Tuszowskie

    • 514 000 zł cena
    • 11 425 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość o pow. 1.14ha, szerokość 50m, składa się z 3 działek, na które zostały wydane warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Cena za 1 mkw. 45zł plus...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 100 000 zł cena
    • 6 839 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 68,39 ar, położonej w sercu malowniczej miejscowości Trzęsówka. To doskonał...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie
    1 / 6
    Działki budowlane BODUSZÓW pow.Opatów świętokrzyskie

    Boduszów

    • 33 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o nr na mapie 68/1,68/2,68/3,68/4 atrakcyjnie położone w miejscowości Boduszów niezależne działki z warunkami zabudowy o powierzchniach około 40 arów . Gmina Iwan...

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 6
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 43 000 zł cena
    • 1 708 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1708 m2, zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, w gm. Bogoria, w pow. staszowskim. Kompleks działek, w którym znajduje się...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • Działka Lipnik gm. Kije
    1 / 14
    Działka Lipnik gm. Kije

    Lipnik

    • 380 000 zł cena
    • 11 571 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 11571 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipnik, gmina Kije. Działka niezabudowana, o kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 169 m x 144 m x 19...

  • działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki
    1 / 2
    działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki

    Młodochów

    • 100 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,55h w miejscowości młodochów gmina Gawłuszowice powiat mielec woj podkarpackie nr działki 335 obręb 0033

  • Działka Iwaniska ul.

    Boduszów

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem roln...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i prz...

  • Działka Rytwiany ul.

    Rytwiany

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej lokalizacji z pi...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Jastkowice - Stalowa Wola

    Jastkowice

    • 32 866 zł cena
    • 30 866 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Jastkowice i St...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...

  • Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek

    Strużki

    • 139 900 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,24 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strużki, w gminie Osiek, powiat staszowski. Nieruchomość posiada wydane warun...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Radomyśl nad Sanem

    • 126 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam jedną lub dwie sąsiadujące ze soba działki, każda o powierzchni 12 ar w miejscowości Radomyśl nad Sanem pow. Stalowowolski nr ewid. 1356/5 oraz 1356/4 Okolica bardzo spoko...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 8
    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 390 000 zł cena
    • 36 661 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca kompleks działek o łącznej powierzchni 36661m2 zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, gm. Bogoria, pow. staszowski. W skład n...