• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ostrzeszowem

(16)
  • Przetarg - ul. Malczewskiego

    Syców » ul. Malczewskiego

    • 92 200 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,położonych na terenie miasta Syców, w okolicy ul. Malczewskieg...

  • Działki inwestycyjne - łącznie 1,1417 ha – Syców

    Syców

    • 1 484 210 zł cena
    • 11 417 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha – Syców | MPZP | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położo...

  • Działka 2.26ha
    1 / 2
    Działka 2.26ha

    Marszałki

    • 190 000 zł cena
    • 22 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 22600m2

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Syców

    • 143 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 5 850 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...

  • Działka budowlana - Kobyla Góra - 3569 m2 - 120 zł/m2

    Kobyla Góra

    • 430 000 zł cena
    • 3 569 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Zjazd na drogę wojewódzką. - Zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - Przy zatoce autobusowej. - Warunki gruntowe bardzo dobre. - Możliwy podział na 2-4 mniejsze dzia...

  • 1 / 2
    Działki budowlano-usługowe Olszyna Ostrzeszów

    Olszyna

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlano-usługowe położone na obrzeżach miasta Ostrzeszowa 1,5 km od rynku, 700 m od szkoły podstawowej i przedszkola. Wszystkie media w odległości 10 metró...

  • Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)
    1 / 16
    Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)

    Syców

    • 679 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, oznaczone symbolem 6MN/U w planie zagospoda...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Borek działka budowlana 1302m

    Borek

    • 143 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana 1302m Położona na górce wśród własnych drzew z ładnymi widokami. Wydane warunki zabudowy Woda i prąd w drodze ( od strony działki) Działka przygoto...

  • Wynajmę działkę budowlaną 2000m2

    Sieroszewice

    • 2 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W Sieroszewicach wydzierżawię działkę budowlaną 2000m2, bez ogrodzenia, bez zabudowy,

  • Wydzierżawię dzialki 2000m2

    Sieroszewice

    • 2 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki budowlane w Sieroszowich obok siebie, bez ogrodzenia, bez zabudowy, o pow.łącznej 2000m2 wydzierżawię

  • Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)
    1 / 4
    Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)

    Drągów

    • 89 900 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA!!! TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka rolna nr 72 / 2. Lokalizacja: Zakrzów/Drągów, gmina Twardogóra. Przy działce media: prąd, woda, kanalizacja. Bezpo...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski woje...

    Parcice

    • 57 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 55 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowyc...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA.Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Sk...

  • Działka budowlana ; domy,szeregi,bliźniaki !!!

    Ostrowina

    • 1 783 900 zł cena
    • 17 839 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie!Oleśnica - 14 kmWrocław - 45 kmTrasa S8 - 10 kmDziałka z ogromnym potencjałem.Można na niej wybudować :-domy jedn...

  • Działka inwestycyjno-budowlana przy trasie!!!

    Ostrowina

    • 1 584 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej przy trasie Oleśnica - Ostrów WielkopolskiDziałka z ogromnym potencjałem.1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 2.U, 3.U, 8...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Pieczyska

    • 448 400 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,60 ha. Numer działki 740. Położona blisko Wieruszowa.Z działki utwardzoną drogą gminną szybki dojazd na węzeł szybkiego ruchu autostrady S8. Linia...

  • Przestrzeń i spokój - 3 hektary oazy dla Ciebie

    Sądrożyce

    • 2 070 000 zł cena
    • 30 018 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować jedyną w swoim rodzaju dużą działkę o powierzchni 3 hektarów, która zlokalizowana jest w spokojnej i cichej miejscowości Sądrożyce, gmina Twardogóra. Odk...

  • Cisza blisko miasta, działka 12 arów, Twardogóra

    Sądrożyce

    • 169 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy...

  • Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam
    1 / 3
    Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam

    Józefów

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m² to doskonały...

  • Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)
    1 / 3
    Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)

    Józefów

    • 350 000 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż działka o regularnym kształcie — położona w malowniczej miejscowości Józefów (gm. Zgierz), zaledwie kilkanaście minut od Łodzi. Spok...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Granowiec

    Granowiec

    • 2 378 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału ½ w pra...

  • Łąka pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 4
    Łąka pod produkcję siana lub na KRUS

    Józefów

    • 64 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki i pastwiska o powierzjchni 1,16 ha położone w Józefowie Widawskim/ gmina Widawa/ powiat łaski/ województwo łódzkie Oferta obejmuje 3 działki...

  • Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia
    1 / 10
    Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia

    Przystajnia-Kolonia

    • 100 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane Przystajnia Kolonia nad planowanym zalewem Wielowieś Klasztorna. 20 km od miasta Kalisz, 4 km do Brzezin. Atrakcyjne miejsce do budowy domu z dala od miejskiego z...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski

    • 127 400 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału 7/12 w...

  • Działka rolna
    1 / 4
    Działka rolna

    Sośnie

    • 2 050 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż działkę rolną łąka ciekawie zlokalizowana przy drodze asfaltowej, przy lesie. W razie pytań proszę dzwonić. 576*653*404

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Sośnie

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną w centrum Sośni więcej informacji udzielę telefonicznie. 576*653*404

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów
    1 / 3
    Działka budowlana Komorów gm. Świdnica, Komorów

    Komorów

    • 135 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanaliz...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski
    1 / 7
    działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski

    Parcice

    • 72 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.
    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.

    Ostrów Wielkopolski

    • 150 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0.93 ha. Szer. ok. 50 m. Bardzo bliska okolica Ostrowa. Pełne uzbrojenie. Woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd asfaltowy. Całość pod budowę.

  • 1 / 3
    Działka 0.1294ha,Żdzary, gm. Goleniów.

    Żdżary

    • 142 340 zł cena
    • 1 294 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną, w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.1294 ha, Rodzaj użytku...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...