• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Osieczną

(54)
  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 6
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 140 400 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: Powierzchnia: 780 m² Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - ideal...

  • Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,
    1 / 5
    Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 414 150 zł cena
    • 2 761 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno).   Szczegóły: Powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą...

  • Agroturystyka nad Zalewem w Dąbcze/Rydzyna

    Dąbcze

    • 990 000 zł cena
    • 14 957 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta inwestycyjna – działki pod agroturystykę nad Zalewem w DąbczuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Dąbcze, przy ul. Nad Zalewem, bezpośredn...

  • Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,

    Stary Lubosz

    • 214 020 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej - faktura VAT 23% (~200 zł/m² netto), brak podatku PCC 2%! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Stary Lubosz, ul. Świerko...

  • Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,
    1 / 4
    Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 309 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1197 m² położona na granicy Leszna i Henrykowa - przy ul. Krzemowej. Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centr...

  • Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,
    1 / 5
    Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 349 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1336 m² położona na granicy Leszna i Henrykowa - przy ul. Krzemowej. Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do cent...

  • Działka inwestycyjna Leszno,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Leszno,

    Leszno

    • 545 650 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1559 m² (1146 m² + 413 m²), znajdującą się w malowniczej lokalizacji Leszna. Nieruchomość objęta jest miejs...

  • Grunt inwestycyjny 2,05 ha przy S5 – Święciechowa

    Święciechowa

    • 4 103 400 zł cena
    • 20 517 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta na wyłączność – Power Invest LesznoCena: 4 103 400 zł (200 zł/m²)Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m²)Numer ewidencyjny działki: 1208/3Opis ogólnyNa sprzedaż teren inwestycyjn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka

    Krzycko Wielkie » ul. Gołanicka

    • 170 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m² | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m²Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610...

  • Działka święciechowa

    Święciechowa

    • 200 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wyłączność – ul. Jana Brzechwy, Święciechowa (gm. Leszno) Metraż i układ: 828 m² - prostokąt 852 m² - prostokąt 887 m² - prostokąt Cena pojedynczej...

  • DZIAŁKI Z WARUNKAMI ZABUDOWY | KRZYWIŃ - NOWY DWÓR / SZURKOWO |

    Krzywiń

    • 94 500 zł cena
    • 675 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Święciechowa,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Święciechowa,

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 725 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!  Lo...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 727 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu! Lo...

  • Działka inwestycyjna Śmigiel,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Śmigiel,

    Śmigiel

    • 500 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Duża Działka na Duży Dom w Śmiglu Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 5180 m², z...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | JERKA - GMINA KRZYWIŃ | DWA ROZMIARY: 1227...

    Jerka

    • 171 780 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | IDEALNE POD DEWELOPERSKIE DOMY DWULOKALOWE JERKA - GMINA KRZYWIŃ | DWA ROZMIARY: 1227 m2 i 1408 m2 | ZNAKOMITA LOKALIZACJA NOWA CENA: 140 ZŁ / M2 NEG...

  • DZIAŁKA rekreacyjno - budowlana - Nowy Dębiec - piękna okolica, j...

    Nowy Dębiec

    • 169 000 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 179 000 zł cena
    • 12 502 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy Państwu działki rolne o łącznej pow. ok. 12 500 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Krzycko Wielkie, gmina Włoszakowice. Do posesji prowadzi droga polna. Od...

  • Okazja Działki Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 260 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z podziału w miejscowości Leszno k/Błonia. Dostępne są do wyboru powierzchnie od 1002m do 1053m.Wszystkie media w drodze.Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania p...

  • 1 / 3
    Ogrodzona, wszystkie media.

    Leszno » ul. Bohaterów

    • 310 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta działka położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu. Cisza i spokój to jej atuty. Dodatkowe zalety, to ogrodzenie i wszystkie media. A jeśli spojrzymy na jej kształt i cenę, t...

  • Działka inwestycyjna Krzywiń,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Krzywiń,

    Krzywiń

    • 180 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym !! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie,...