• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kozienicami

(35)
  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...

  • Działąki Budowlane Podłęż
    1 / 16
    Działąki Budowlane Podłęż

    Podłęż

    • 65 960 zł cena
    • 1 649 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrze usytuowana działka budowlana to podstawowy element układanki zwanej domem.. Piękna okolica, doskonała wielkość pozwalająca na stworzenie intymnej przestrzeni dla rodziny to...

  • Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę

    Pionki

    • 700 000 zł cena
    • 9 115 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 1464/278 położona przy ul. Radomskiej 39 w Pionkach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9115 m2, z pozwoleniem na budowę obiektu handlowo us...

  • Wola Chodkowska gm. Kozienice - działka budowlana.

    Wola Chodkowska

    • 170 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 15243 m2 z MPZP (część działki 1280 m2 z symbolem 15 MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice...

  • Działka budowlana Wola Chodkowska gm. Kozienice...

    Wola Chodkowska

    • 200 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolna 26 300 m2 w Tadeuszowie k/Pionek

    Tadeuszów

    • 310 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Tadeuszów (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki. Wzdłuż długiego i krótkiego boku działki b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-leśna 5402 m2 w Czarnej k/Pionek

    Czarna Wieś

    • 120 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czarna Wieś (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki i od zrewitalizowanego kąpieliska „Staw G...

  • 1 / 3
    Działka budowlano-rolna 4891 m2 w Pionkach – Działki Suskowolskie

    Działki Suskowolskie

    • 210 000 zł cena
    • 4 891 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w woj. mazowieckim, pow. radomski, gm. Pionki, na obrzeżach miasta Pionki (Działki Suskowolskie). Przylega do drogi wojewódzkiej nr 691, prowadzącej z Pionek...

  • Działka

    Godzisz

    • 550 000 zł cena
    • 29 754 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam serdecznie mam do zaoferowania działkę rolno- budowlana o powierzchni 2,9754 obecnie działka jest trochę mieszana las sad oraz pole a tak że znajdują się na niej budynki taki...

  • Działka leśna / sosna ponad 75 lat
    Działka leśna / sosna ponad 75 lat

    Maciejowice

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę leśną (wieś Zakręty gm. Maciejowice, pow. Garwolin), 40 ar obok rz. Pytlocha, Możliwość ew. powiększenia powierzchni. Dojazd z drogi Maciejowice - Łaskarzew...

  • Działka 2620 metrów kwadratowych
    Działka 2620 metrów kwadratowych

    Sobolew

    • 215 000 zł cena
    • 2 620 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję na sprzedaż działkę wielkość 2620 metrów kwadratowych w miejscowości Sobolew (pomiędzy Garwolinem a Dęblinem). Dla osób poważnie zainteresowanych zakupem szczegóły podam...

  • Sprzedam daialke budowlana

    Chinów

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziale budowlana z mediami 32x62 polozonej w m.Chinow. Udzial 1/1 id. 333/10. Posiadam tez dzialke 3 h obok w/w 73x410.

  • działka nad rzeką z decyzją o warunkach zabudowy nr.działki 85/2...

    Dąbrówki

    • 105 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad rzeką/kanałem kozienicko-gniewoszowskim (38 mb.linii brzegowej) ,dojazd drogą asfaltową do samej działki w m.Dąbrówki z wydaną decyzją o warukach zabudowy ,w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • 1 / 3
    Sprzedam działki Brzozówka Gmina Grabów

    Brzozówka

    • 44 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szperam działki w Brzozówka Gmina Grabów nad Pilicą , piękny las , od Warszawy około 50 km. Na działce jest woda i prąd w drodzie dojazdowej do działki

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Wyborów

    • 125 880 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Wyborów, gmina Grabów nad Pilicą.Cena za metr 120 zł. o pow.1049m o wymiarach 23-49.Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny (part...

  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • Działka Czerwonka ul. Topolowa

    Czerwonka » ul. Topolowa

    • 190 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka USŁUGOWO-BUDOWLANA zlokalizowana w CZERWONCE przy ul. Topolowej 40. Woda miejska. Szambo na działce. Prąd. Około 45 arów. Piękna, zielona o...

  • Dzialki budowlane
    1 / 5
    Dzialki budowlane

    Grabów Zaleśny

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane po 1000m.Dojazd drogą wewnętrzna, prąd w drodze przy działce.Najblisze miasto Warka 3km i rzeka Pilica ,stacja pkp 5km stacja Warka..Okolica cicha w otoczeniu l...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • 1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dzialki budowlane
    1 / 3
    Dzialki budowlane

    Wyborów

    • 126 720 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane z warunkami zabudowy z możliwością przeniesienia na nowego właściciela. Wyborów nr.dzialki 134/1 -1056m,134/2 -1301m,134/3-1307m,134/4 -1034m,134/5-1053m Dzialki...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Klikawa

    • 55 000 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ( 463 m2) nr.71 "Klikawa w Klikawie" alejka nr.4 przy ul. Ogrodowej. Na działce znajduje się prąd, 4 krany, wiata z kominkiem-grill, kamper, domek dla dzie...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Działka 4017 m2 budowlana Leokadiów gm. Puławy.

    Leokadiów

    • 99 000 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 0,40 ha (4017 m2) z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej z wjazdem od strony DK 12 (trasa Puławy-Zwoleń) w Leokadiowie gm. Puławy.Działka: -powierzchnia 0,40 ha -...

  • Sprzedam ziemię rolną +las
    Sprzedam ziemię rolną +las

    Tomczyn

    • 78 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 6700m2 (na działce rolnej rosną brzozy)+las 5300m2. Cena za m2 to 6.50 zł. Po drugiej stronie drogi znajdują się działki odrolnione,z warunkami zabudowy (są...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 4
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 73 040 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odleg...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 7
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 124 200 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejs...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Celinów

    • 31 567 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Małgorzaty Trzaska – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt LU1S/GUp-s/561/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolne...

  • Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana w Kośminie gm. Żyrzyn.

    Kośmin

    • 225 000 zł cena
    • 27 908 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki z przeznaczeniem w MPZP jako rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2,79 ha z dostępem do drogi asfaltowej w m. Kośmin gm. Żyrzyn pow. puławski woj. lubelskie. Działki...

  • Działka budowlano-rolna 2800 m² – Łękawica
    1 / 2
    Działka budowlano-rolna 2800 m² – Łękawica