• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Dynowem

(79)
  • Działka rekreacyjna 40a- Manasterz

    Manasterz

    • 45 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 40a w Manasterzu, gmina Jawornik Polski. Działka graniczy z rzeczką i niewielkim lasem. Dużo zieleni wokół działki, a teren malownicz...

  • Działka rolno-budowlana 28a, Chmielnik

    Chmielnik

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 28a POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 28a w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski...

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 48 200 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży jedną z 8 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 ha, położone w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Prezentowana nieruchomość ma powierz...

  • Działka Izdebki

    Izdebki

    • 420 084 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość...

  • Działka Chmielnik Błędowa Tyczyńska

    Chmielnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Działka posi...

  • 1 / 3
    Działka Malawa

    Malawa

    • 180 000 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Atrakcyjna oferta działki o powierzchni 2015m2. Działka rolna, klasa III. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł, 60mx33m. Przejazd na działkę drogą gminną. Prąd jes...

  • 1 / 3
    Działka w Błędowej Tyczyńskiej

    Błędowa Tyczyńska

    • 205 075 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Błędowej TyczyńskiejOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 31,55ar- szybki dojazd do Rzeszowa- aktualn...

  • Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 234 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Witryłów

    Witryłów

    • 85 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 84 ary położoną w Witryłowie, w gminie Dydnia. Działka stanowi użytki klasy: - PsIV - 25 arów - PSV 58 arów Teren na lekkim wzn...

  • Sprzedam działkę i dom w Gwoznicy Gornej

    Gwoźnica Górna

    • 75 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 44 ara w Gwoznicy Gornej.Dzialka posiada dostęp do drogi publicznej. Na działce prąd ,gaz.Na działce również dom drewniany murowany wymaga remontu.Cena 75 tys zł ....

  • Sprzedam działkę z WZ

    Bachórzec

    • 82 740 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy, w ładnej okolicy w Bachórcu, piękne widoki, ok 100 m od drogi woj. 884 - dojazd drogą gminna, asfaltową. W pobliżu działki...

  • Działka w Szklarach

    Szklary

    • 120 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka, widokowa nr 1041/2 o pow. 17 arów z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny, położona w Szklarach, gm. Hyżne w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Działka o...

  • 1 / 3
    Działka Obarzym

    Obarzym

    • 63 800 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy piękną działkę położoną w miejscowości Obarzym, gmina Dydnia. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 53 m x 45.5m, powierzchni ok. 22 ary. Dział...

  • Sprzedam działkę 18 ar w centrum wioski Malawa
    Sprzedam działkę 18 ar w centrum wioski Malawa

    Malawa

    • 140 000 zł cena
    • 180 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka w centrum Malawy 7 km od miasta Rzeszów, pomiędzy zabudowaniami lub zamienię na małe mieszkanie

  • DZIAŁKA 35 arów
    DZIAŁKA 35 arów

    Siedliska

    • 130 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę – 35 arów – Siedliska, gm. Medyka Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów (3500 m²) położona w miejscowości Siedliska, gmina Medyka, powiat przemyski. spokojn...

  • Nieruchomość - Hucisko Jawornickie

    Hucisko Jawornickie

    • 9 950 zł cena
    • 6 945 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 11.06.2024 roku GL1G/GU/311/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • Sprzedam las gwoznica

    Gwoźnica Górna

    • 15 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam las 59 ara las mieszany. Cena 15000 tys. Gwoznica gm Niebylec podkarpackie . Tel [tel]

  • Działka Witryłów

    Witryłów

    • 15 000 zł cena
    • 2 606 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno- leśną (drzewostan mieszany) o powierzchni 26,6 ara położoną w Witryłowie, na terenie gminy Dydnia. Działka kształtem zbliżo...

  • Prywatny

    Dubiecko

    • 70 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Dubiecko o powierzchni 9 arów,( numer działki 414/9) dojazd do nieruchomości drogą gminną .Piękny widok na panoramę doliny Sanu.W sąsiedz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Besko

    Besko

    • 1 zł cena
    • 2 171 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną w Besku, z dojazdem drogą asfaltową pod samą działkę, posiada prąd, wodę, kanalizację oraz gaz. W razie pytań proszę dzwonić [tel]

  • 1 / 4
    Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 206 052 zł cena
    • 9 812 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA NIZSZA CENA-Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Jasienicy Rosielnej, w powiecie brzozowskim o powierzchni 98,12 ara. Niewątpliwym a...

  • 1 / 4
    Działka Górki

    Górki

    • 61 600 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Górki, w bardzo bliskiej odległości od Brzozowa, zaledwie 6 km. Działka położona bezpośrednio przy drodze...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 95 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy piękna działkę położona w Humniskach, w gminie Brzozów. Działka swoim kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 29m x 89 m. Właściciel złożył wniosek o w...

  • 1 / 3
    Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 78 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Jasienicy Rosielnej, w powiecie brzozowskim o powierzchni ok. 20 ara. Działka zostanie wydzielona z większej działki o...

  • Na sprzedaż kompleks działek widokowych 1.72 Ha położonych w Besk...

    Besko

    • 115 000 zł cena
    • 17 295 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękne widokowe 3 działki stanowiące jedną całość o powierzchni 1.7195 ha położone są w Besku, powiat Sanocki na Podkarpaciu. Kompleks działek stanowi grunty ŁIV - RV o regul...

  • Widokowa działka w Jasienicy Rosielnej
    1 / 9
    Widokowa działka w Jasienicy Rosielnej

    Jasienica Rosielna

    • 95 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jasienica Rosielna - na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 31,38 ar (R IVa i Ls V). Działka położona na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na pobliskie wzgórza w kształcie...

  • 1 / 4
    Działka Malinówka

    Malinówka

    • 45 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Malinówka, zaledwie 10 minut od Brzozowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 16 arów, wymiarach 65m x 27m....

  • Sprzedaż działki

    Grabownica Starzeńska

    • 148 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona nr ewidencyjny 1806/1 zadrzewiona w kształcie prostokąta ogrodzona siatką o powierzchni 3300 m2. Działka położona w centrum wioski 150 m od drogi Rzeszów...

  • sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym
    sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym

    Krościenko Wyżne

    • 140 000 zł cena
    • 1 772 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke budowlaną w Krościenku Wyżnym na ul. wąskiej nr 4276/2 17.72ar. Potrzebne uzgodnienie przejazdu z sąsiadem na dojazd, na działce kanalizacja. Działka płaska, bez z...

  • Działka rolno budowlana Kombornia gm. Korczyna 0,58ha

    Kombornia

    • 259 000 zł cena
    • 5 810 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolną z okolicą zabudowaną (jest możliwość przekształcenia na działkę budowlaną), położona w miejscowości Kombornia, gmina Korczyna, powiat krośnieński na Podkarpa...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 80 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w II linii zabudowy, na lekkim wzn...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 65 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w III linii zabudowy, dzięki czemu...

  • Działka Malinówka

    Malinówka

    • 350 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 99 arów, położoną w Malinówce, w gminie Haczów. Działka leży w III linii zabudowy, dojazd odbywa się poprzez drogę...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 20 970 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Jasienica Rosielna (Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy) Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek położonych w ma...

  • Działka Korczyna

    Korczyna

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w Ko...

  • Działkę pod zabudowę sprzedam
    Działkę pod zabudowę sprzedam

    Domaradz

    • 54 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pięknie położoną działkę pod zabudowę, położoną w Domaradzu (powiat Domaradz, województwo podkarpackie). Urokliwa działka widokowa, wspaniale nadaje się do zbudowania domu...

  • Działkę pod zabudowę sprzedam
    Działkę pod zabudowę sprzedam

    Domaradz

    • 93 600 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pięknie położone działki pod zabudowę nr 3927 i 3969/2 (łącznie około 52 ar) , położone w Domaradzu (powiat Domaradz, województwo podkarpackie). Urokliwe działki widokowe...

  • Budowlana widokowa działka rekreacyjna- pozwolenie na domek letni...

    Humniska

    • 39 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 7,5 ara – Humniska nr ewid. 4317, k. Brzozowa, woj. podkarpackie – 39 900 zł z wydanym pozwoleniem na budowę budynku letniskowego do 35m²- na zgłoszenie. Na sp...

  • SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo
    1 / 4
    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo

    Korczyna

    • 720 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżona aż do 720 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na rozwój firmy Ta nieruchomość w Korczynie to strzał w dziesiątkę – du...

  • Dwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 ar
    1 / 8
    Dwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 ar

    Grabownica Starzeńska

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania dwie działki rolne o łącznej powierzchni 28 ar w Grabownicy Starzeńskiej, w gminie Brzozów, w powiecie brzozowskim. Brzozów – 8 km, Sanok – 15 km, Rzeszów – 60 km....

  • Działka rolna Domaradz
    Działka rolna Domaradz

    Domaradz

    • 125 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek sprzedawanych jako całość, położona w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części miejscowości Do...

  • Działka budowlana Besko, Wiejska
    1 / 13
    Działka budowlana Besko, Wiejska

    Besko

    • 89 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej i sp...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Działka Jabłonica Polska gm. Haczów
    1 / 6
    Działka Jabłonica Polska gm. Haczów

    Jabłonica Polska

    • 200 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry dz...

  • Działki w Haczowie sprzedam
    Działki w Haczowie sprzedam

    Haczów

    • 35 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki w Haczowie sprzedam. Powierzchnia 0,39 ha, numer ewidencyjny 168 oraz działka o numerze ewidencyjnym 169, o powierzchni 0,31 ha. Są to działki przylegające do siebie, w tym...

  • Działki w Humniskach sprzedam
    Działki w Humniskach sprzedam

    Humniska

    • 30 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 1,06 ha, w tym 07 ha las brzozowy około 30-40 lat. Położenie działek: Humniska nr działki 15 i 19. Kontakt telefoniczny pod numerem [tel] . Cena 30000zł.

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje r...

  • Działka Górki

    Górki

    • 388 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim . Nieruchomość...

  • 1 / 4
    Działka Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 165 540 zł cena
    • 2 759 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowalna na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabownicy Starzeńskiej. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunka...