• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Błażową

(191)
  • 49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów
    1 / 16
    49,02 ar pod dom lub inwestycję - Słocina Rzeszów

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna – Rzeszów, Słocina Górna ul. Św. Rocha Warunki zabudowy na trzy domy jednorodzinne wolnostojące w trakcie procedowania. Parametry działki: Numer...

  • Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów
    1 / 16
    Działka 336/2 - 14,53 ar Rzeszów

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 403 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 336/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka - przy ulicy Kukuczki. Nieruchomość 14,53 ar przestrzeni z wydanymi warunkami zabudowy, to...

  • Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok
    1 / 2
    Pięknie położona działka z WZ, 15a, Słoneczny Stok

    Rzeszów

    • 695 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ, 15a (1500m2), o szer. ok. 28m, położona w rejonie Przybyszówka (obok os. Projektant), przy ul. Słoneczny Stok, kanalizacja i woda na działce, możliwość dopr...

  • Działka budowlano-rekreacyjna 13.07a w Rzeszowie

    Rzeszów » ul. Zawiszy Czarnego

    • 455 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staron...

  • Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów
    1 / 8
    Działka 11,49 ar z WZ, mediami ul. Rodziny Kąkolów

    Rzeszów

    • 344 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki Rzeszów, Słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar oznac...

  • Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż
    1 / 10
    Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż

    Rzeszów

    • 1 000 800 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w prestiżowej części Rzeszowa – okolice - ul. Senatorska / Porąbki Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 36 arów, położoną w...

  • Działka widokowa Rzeszów
    1 / 16
    Działka widokowa Rzeszów

    Rzeszów

    • 547 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, niska zabudowa - tereny zielone i rekreacyjne - Sw. Marcina Idealna działka pod zabudowę jed...

  • Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl

    Siedliska

    • 100 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam do sprzedania działkę rolno-budowlaną z wydanymi WZ w miejscowości Siedliska gmina Medyka. Działka nr 802/62 o powierzchni 9.90 ar. W pobliżu drogi krajowej nr 28...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka
    1 / 16
    Działka 15,10 ar w Rzeszowie, Matysówka

    Rzeszów

    • 585 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 388 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki z wyda...

  • Na sprzedaż DZIAŁKA 700m2. STRASZYDLKE
    1 / 2
    Na sprzedaż DZIAŁKA 700m2. STRASZYDLKE

    Rzeszów

    • 19 900 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka zlokalizowana w miejscowości STRASZYDLE gmina Lubenia o powierzchni 700m2 Nieruchomość przy głównej drodze asfaltowej w kształcie zbliżonym do trójkąta o nawi...

  • DZIAŁKA 4200m2 na sprzedaż
    1 / 2
    DZIAŁKA 4200m2 na sprzedaż

    Straszydle

    • 98 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle Gmina Lubenia. Nieruchomość z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinnego lub budynku rekreacyjnego. Teren z dostę...

  • 45a Świlcza (Rzeszów) przy Dk94
    1 / 4
    45a Świlcza (Rzeszów) przy Dk94

    Rzeszów

    • 160 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    45a pomiędzy Świlczą a Trzcianą przylegające do drogi 94 Możliwość dokupienia 15a

  • DZIAŁKA z domem na SPRZEDAŻ
    1 / 6
    DZIAŁKA z domem na SPRZEDAŻ

    Lubenia

    • 189 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle gmina Lubenia. Nieruchomość o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o nawierzchni równej z budynkiem mieszka...

  • Działka leśna Połomia gm. Niebylec
    Działka leśna Połomia gm. Niebylec

    Połomia

    • 15 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Połomia, gmina Niebylec, powiat strzyżowski. - numer działki: 1797 cena: 15 000 zł Więcej informacji: [tel] Michał [tel] Tomek...

  • Sprzedam 4a działkę rekreacyjną ROD w Rzeszowie
    1 / 4
    Sprzedam 4a działkę rekreacyjną ROD w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 40 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 4 ary, położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Puchalskiego w Rzeszowie, przy ul. Welca (boczna od Krogulski...

  • Pole zalesione
    Pole zalesione

    Lecka

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole zalesione , zapraszam do kontaktu 469 Lecka , nr kontaktu [tel]

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Rzeszowie w dzielnicy Matysówka o powierzchni 48 ara. Media na działce. Działka położona bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze. Na działce dom w stan...

  • Działka budowlana Borek Stary gm. Tyczyn
    1 / 5
    Działka budowlana Borek Stary gm. Tyczyn

    Borek Stary

    • 170 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - działka budowlana 1010 m2, Borek Stary, gmina Tyczyn Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2 położoną w spokojnej części Borku Starego. Teren posiada wydane w...

  • 15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki
    1 / 15
    15,02 ar pod dom – działka w Rzeszowie, Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 335/3 w Rzeszowie, obręb Matysówka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość przy ul. Kukuczki o powierzchni 15,02 ar. Jeśli szukasz miejsca pod budowę dom...