• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Nowe Dwory

(1)
  • Działka Nowe Dwory

    Nowe Dwory

    • 220 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna na sprzedaż Nowe Dwory, gmina Brzeźnica | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - zaprasza do zapoznania się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Marcyporęba ul. Granice

    Marcyporęba » ul. Granice

    • 210 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcyporęba piękne zielone i spokojne miejsce. Do Skawiny 18 km Do Wadowic 19 km Do Krakowa 35 km Działka budowlana o powierzchni 720 m2. powstała z podziału dużej prawi...

  • Działka Jaśkowice

    Jaśkowice

    • 1 590 000 zł cena
    • 21 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki budowlane na sprzedaż - Jaśkowice, gmina Skawina | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży d...

  • Działka Jaśkowice

    Jaśkowice

    • 141 075 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Jaśkowicach koło Skawiny - Idealna na Dom i Inwestycję Cena: 141 075 zł Biuro Nieruchomości Waweldom prezentuje wyjątkową działkę budowl...

  • Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa
    1 / 10
    Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa

    Marcyporęba

    • 420 000 zł cena
    • 7 049 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 7049 m² MPZP – 8MU.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątko...

  • Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię

    Kossowa

    • 143 000 zł cena
    • 6 360 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kossowa o powierzchni 63,6a, na którą składa się 8a działki budowlanej, 40,2 a działki rolnej zalesionej i 15,4 a działki leśnej. Atrakcyjna działk...

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • 1 / 2
    Działka budowlana 800 m² – Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujący...

  • 1 / 3
    Działka rolna - Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 65 000 zł cena
    • 4 312 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących dzia...