• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Marklowice

(1)
  • Działka Marklowice

    Marklowice

    • 500 000 zł cena
    • 4 871 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o trapezowatym kształcie i powierzchni 4871 m2 przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dopuszcza się za...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 720 000 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Wodzisławiu Śląskim na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 933 czyli ulicy Jastrzębskiej oraz ulicy Łużyckiej. Nieruchomość...

  • 1 / 4
    Działka Świerklany

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki o powierzchni 868, 910 oraz 1100 m2 w Świerklanach położoną w ustronnym i spokojnym miejscu niedaleko ul. Boryńskiej, w drugiej linii zabudowy. W miejscowym...

  • Działka usługowa Wodzisław Śląski
    Działka usługowa Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 720 000 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Wodzisławiu Śląskim na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 933 czyli ulicy Jastrzębskiej oraz ulicy Łużyckiej. Nieruchomość s...

  • Działka budowlana 545 m2 - Wodzisław Śląski
    1 / 2
    Działka budowlana 545 m2 - Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 77 000 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 545m2 w Wodzisławiu Śląskim bezpośrednio przy ulicy Jastrzębskiej na wysokości ulicy Brzozowej Media w granicy. Nr.Działki 2737/263 Sprzedaję prywatni...

  • Działka Świerklany

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu 5 działek budowlanych położonych w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 180 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2084 m2 w kształcie prostokota zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim, obręb Kokoszyce przy ulicy Oraczy. W miejscowym planie zagospodarowania j...

  • 1 / 3
    Okazja

    Wodzisław Śląski

    • 70 000 zł cena
    • 606 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Działka Świerklany Dolne

    Świerklany

    • 145 000 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka budowlana w spokojnej części Świerklan! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 832 m², położona w spokojnej i zielonej części...

  • Działka budowlana Wodzisław Śląski
    1 / 14
    Działka budowlana Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 178 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z terenami zielonymi w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Chrobrego - Radlin II o powierzchni 2361 m2. -bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Wodzisław Śląski

    • 450 000 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż inwestycyjna , działka znajduje się w Wodzisławiu śląskim o powierzchni 1245 m2, działka jest usytuowana na przeciw centrum handlowego Karuzela . nr. działki 2...

  • Działka budowlana Wodzisław Śląski, Kominka
    1 / 14
    Działka budowlana Wodzisław Śląski, Kominka

    Wodzisław Śląski

    • 175 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - WODZISŁAW ŚLĄSKI, ul. ks. kard. Bolesława Kominka Powierzchnia działki: 3467 m² Rodzaj nieruchomości: działka pod zabudowę jednorodzinną o symbolu MN Fo...

  • Działka Radlin

    Radlin

    • 99 000 zł cena
    • 841 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania kwadratowa działka budowlana o powierzchni 841 m2 zlokalizowana w Biertułtowach. Atuty: - działka w cichym miejscu przy spokojnej drodze gminnej - media w dro...

  • Działka rolno-budowlana Wodzisław Śląski
    Działka rolno-budowlana Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 290 000 zł cena
    • 10 182 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-zielono-leśną o powierzchni całkowitej 10182 m2 z czego część budowlana to około 2186 m2, część zielona to około 3944 m2 a część leśna to...

  • Działka Wodzisław Śląski ul. Strażacka

    Wodzisław Śląski » ul. Strażacka

    • 250 000 zł cena
    • 3 549 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego, w pobliżu ul. Strażackiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu pól, lasów or...

  • Działka Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 149 000 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ustawną działkę budowalną położoną w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 1206 mkw. Działka znajduje się w świetnej lokalizacji z ładnym widokiem : 2 km do centrum Wod...

  • Działka Wodzisław Śląski ul. Batalionów Chłopskich

    Wodzisław Śląski » ul. Batalionów Chłopskich

    • 240 000 zł cena
    • 1 730 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Wodzisławia Śląskiego - Wilchwy, przy ul. Batalionów Chłopskich.To miejsce...