• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kraśnica

(2)
  • Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92
    1 / 14
    Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92

    Kraśnica

    • 900 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,12 ha, usytuowaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kraśnica gm. Golina. Nieruchomość zlokaliz...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ

    Kraśnica

    • 560 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 13 ar w bardzo dobrej lokalizacji przy samym osiedlu Chorzeń w Kraśnicy na ulicy Makowa /Liliowa . Działka znajduje się zaraz za składami...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 20 arów bądź jej część 10 arów w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi o nr ewidencyjny 39/8, w miejscowości jest gaz ziemny, kanaliza, autobusy MZK, dużo zi...

  • Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha
    1 / 9
    Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha

    Golina-Kolonia

    • 480 000 zł cena
    • 48 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja - Golina-Kolonia Cena - 480 000 PLN Powierzchnia - 48400 m2 Cena za m - 29,92 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: Ł, Ps Charakterystyka przeznaczenia - Nier...

  • Sprzedam zadbana działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę w Koninie przy ul. Kleczewskiej ROD Relax, o powierzchni 304 m2. Działka bardzo ładnie usytuowana, dookoła cisza, świeże powietrze, spokój. Prąd,...

  • Na sprzedaż działka budowlana Stare Miasto - koło Konina

    Stare Miasto

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy d...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 93 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1163 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu
    1 / 5
    Wspaniała działka blisko jeziora w Powidzu

    Konin

    • 396 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego. Działka znajduje się niedaleko...

  • Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.
    1 / 3
    Działka budowlana 3007m2 z MPZP w świetnej lokalizacji.

    Stare Miasto

    • 330 000 zł cena
    • 3 007 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 3007m2 w Starym Mieście przy ul. Rumińskiej Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 159AG,MN jest to teren aktywizacji...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Spławie

    • 100 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o areale 1,86 ha widoczną na zdjęciach położoną w Myśliborskich Holendrach ,więcej informacji priw lub [tel]

  • Sprzedam teren po żwirowni pod Koninem
    1 / 15
    Sprzedam teren po żwirowni pod Koninem

    Brzeźno

    • 399 000 zł cena
    • 32 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż tereny po nieczynnej żwirowni w miejscowości Brzeźno pod Koninem, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działka o powierzchni 3,2900 ha, o nieregul...

  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Golina-Kolonia 1319 m2

    Golina-Kolonia

    • 45 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 13 ar, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Golina-Kolonia, w gminie Golina. Działka ma charakter rolny i jest zarejestro...

  • Gospodarstwo Rolne na sprzedaż
    1 / 6
    Gospodarstwo Rolne na sprzedaż

    Babia

    • 750 000 zł cena
    • 118 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Gospodarstwo Rolne na sprzedaż Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej ok 1...

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...

  • Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia
    1 / 6
    Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia

    Rosocha-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...

  • Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi
    1 / 3
    Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi

    Daninów

    • 73 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Daninów gmina Kazimierz Biskupi. Działka o powierzchni 2900m2 szerokość ok 18.20m, długość ok 162m, doja...

  • Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup
    1 / 8
    Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup

    Daninów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanymi w miejscowości Daninów, gm. Kazimierz Biskupi w sąsiedztwie puszcz...

  • Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów
    1 / 2
    Sprzedam działkę w m. Osiecza Druga, gm. Rzgów

    Osiecza Druga

    • 55 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Osiecza Druga, gm. Rzgów (ok 13km od Konina) o powierzchni 9,37a. Dojazd do działki drogą asfaltową i część drog...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina

    Myślibórz

    • 105 000 zł cena
    • 23 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, Kolno, gm. Golina, pow. koniński dz...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Modła Królewska

    • 420 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam atrakcyjną działkę rolną 40ar z szerokim dojazdem (8mb szerokość dojazdu) blisko A2 i drogi krajowej DK25. Działka po zasięgnięciu opinii w UG może być wykorzystana pod de...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • Teren Przemysłowy przy A2/DK25
    1 / 11
    Teren Przemysłowy przy A2/DK25

    Stare Miasto

    • 4 070 920 zł cena
    • 26 626 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M
    1 / 13
    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare M

    Barczygłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 29 838 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż – działka inwestycyjna | Barczygłów, gm. Stare Miasto Lokalizacja: Barczygłów, gmina Stare Miasto, powiat koniński, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 2,9838 ha Cena:...

  • Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę
    1 / 10
    Brzeźno – Działka Budowlana z pozwoleniem na budowę

    Brzeźno

    • 180 000 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Brzeźno gmina Krzymów. Jedną z wielu zalet działki jest jej idealna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie tereny...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]

  • Działka Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Stare Miasto (gmina Stare Miasto) oznaczona w MPZP etykietą MN, co oznacza zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni d...

  • Działka Konin

    Konin

    • 153 000 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w MPZP etykietą MN ozna...

  • Nowe

    Działka Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji - Stare Miasto Na sprzedaż działka o powierzchni od 8 do 12 arów w atrakcyjnej i spokojnej, a jednocześni...