• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gołczewo

(1)
  • Działka Gołczewo ul.

    Gołczewo

    • 95 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJAGołczewo to spokojna wieś położona w gminie Parchowo (pow. bytowski). W okolicy znajdują się dwa jeziora Stropno oraz Pipionko, jak również rozległe tereny leśne. Miłośn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na Kaszubach, Borzytuchom

    Borzytuchom

    • 75 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działkę rolną - siedlisko na Kaszubach sprzedam (Borzytuchom - wieś 9 km od Bytowa przy trasie Bytów - Słupsk - woj. pomorskie). Piękne, ciche miejsce, niedaleko jeziora. W Borzytu...

  • DZIALKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA KASZUBY

    Jamno

    • 500 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę 2,27 ha z linia brzegową jeziora Żukówko. Serce Kaszub ! Gmina Bytów,powiat Parchowo,obręb Jamno. Dzialka o nr 110 stanowi lakę,grunt zalesiony [1...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 185 000 zł cena
    • 3 391 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w malowniczej okolicy lasów i jezior!Gmina Sulęczyno, miejscowość Żakowo***W otulinie lasu- 500m do najbliższego zejścia do jeziora Węgorzyno****Idealne miejsce po...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 152 790 zł cena
    • 2 778 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Urokliwe działki w niedalekiej odległości od Sulęczyna.  LOKALIZACJA:Sulęczyno w Szwajcarii Kaszubskiej - krainie jezior, wzgórz i lasów. Zaledwie godzina drogi dzieli wioskę od T...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 152 790 zł cena
    • 2 778 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Urokliwe działki w niedalekiej odległości od Sulęczyna. LOKALIZACJA: Sulęczyno w Szwajcarii Kaszubskiej - krainie jezior, wzgórz i lasów. Zaledwie godzina drogi dzieli wioskę od T...

  • Dzialki budowlane
    Dzialki budowlane

    Parchowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialki budowlane w Parchowie przy ul.Kościerska. Działki od 1500 do 2500 m2,cena 65zł za m2

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 90 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA 2 100 m2 Z MAŁYM STAWEMBEZPOŚREDNIO DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA ASFALTOWADZIAŁKA ROLNO-LEŚNA GDZIE DOPUSZCZA SIĘ BUDOWĘ obiektów związanych z gospodarką leśnąLOKALIZACJADział...

  • Działka Borek Kamienny ul.

    Borek Kamienny

    • 299 000 zł cena
    • 3 136 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Odpocznij na Kaszubach!Kaszuby są niezwykle piękną okolicą. Można się tu więc doskonale zrelaksować.Jedna z dwóch takich działek!Atuty:- możliwość postawienia domków/przyczep kempi...

  • 1 / 3
    Działka Borek Kamienny ul.

    Borek Kamienny

    • 299 000 zł cena
    • 3 136 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• Działka Podjazy ul.

    Podjazy

    • 990 000 zł cena
    • 8 764 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Link do filmu: [url] sprzedaż działka Rolna - Rekreacyjna Nr 154/6 (Obręb 0006 Podjazy) powiat Kartuzy gmina Sulęczyno miejscowość Podjazy !!!JEŚLI JESTEŚ SPRAGNIONY :- ciszy- spok...

  • Działka Częstkowo ul. Szeperia

    Częstkowo » ul. Szeperia

    • 273 430 zł cena
    • 1 478 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD LASEM!UROKLIWE MIEJSCE - DUŻA DZIAŁKA - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH DZIAŁEK !DZIAŁKA: Urokliwie położona działka pod lasem o powierzchni 1478 m2. Przyłącze w...

  • Działka Podjazy Amalka ul.

    Podjazy

    • 1 050 000 zł cena
    • 17 564 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealne miejsce na restaurację, agroturystykę, przystań kajakową. Amalka - część wsi Podjazy w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sulęczyno,...

  • Działka Podjazy ul.

    Podjazy

    • 599 000 zł cena
    • 87 647 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przestronna działka z 70-letnim lasem i bliskością jeziora - idealna na rekreację, siedlisko lub inwestycję!JEŚLI JESTEŚ SPRAGNIONY :- ciszy- spokoju- bliskości lasu i jezior- kont...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 189 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych w Sulęczynie.  Zaledwie  20 minut pieszo od Kąpieliska Sulęczyno Plaża  LOKALIZACJA: Działka położona jest w centrum  miej...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w Dąbrowie, Gmina Stężyca, Obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzując...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 110 000 zł cena
    • 1 139 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 50 000 zł cena
    • 838 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o po 838m2 w Gminie Sulęczyno - Żakowo.  Niewielka osada kilku gospodarstw i domków wakacyjnych nad rzeką Słupią.  W pobliżu ogromna  ilość jezior i niezwykle czystych la...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 249 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z widokiem na Jezioro Węgorzyno! Tylko 200m do Jeziora! Działka pod Twój dom! Podziwiaj te widoki codziennie! * TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Mściszewice - serce Szwajcarii Kaszu...

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 149 000 zł cena
    • 1 556 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową.Dąbrowa położona jest w malo...

  • sprzedam
    sprzedam

    Kistowo

    • 100 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka rolna w Kistowie dojazd drogą asfaltową,blisko jeziora,lasy i hotel Kiston.Do Kartuz 38 km do Sulęczyna 8 km

  • Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę
    1 / 12
    Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę

    Udorpie

    • 125 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 1,40 ha ziemi rolnej pod siedlisko lub zabudowę. Grunt położony w jednym kawałku w Udorpiu k. Bytowa (jest możliwość podziału dla zdecydowanego kupującego), woj. pomorski...

  • Grunt, działka
    1 / 7
    Grunt, działka

    Niesiołowice

    • 221 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa granicząca z rzeką, w miejscowości Niesiołowice. Bezpośredni dostęp do wody, w sąsiedztwie zabudowań. Cena 85 zł/m² Powierzchnia 2600 m² Tel. [tel]. Zapraszamy.

  • Działka Grzmiąca ul.

    Grzmiąca

    • 263 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY BYTOWALOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół roztaczają się lasy z...

  • Działka Bytów ul.

    Bytów

    • 490 000 zł cena
    • 7 817 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DWIE DZIAŁKI W OKOLICY BYTOWA WSI GRZMIĄCA LOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół ro...

  • Działka Grzmiąca ul.

    Grzmiąca

    • 285 000 zł cena
    • 3 768 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY BYTOWA WSI GRZMIĄCALOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół roztacza...

  • Ziemia łąka las
    1 / 3
    Ziemia łąka las

    Krosnowo

    • 190 000 zł cena
    • 24 805 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam na sprzedaż ziemia rolna 2.4805h w tym las o.80 ara ziemia jest położona we wsi Krosnowo gmina Borzytuchom numer dzialki 26/32 piekne miejsce wśród lasu na postawienie domku...

  • Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna
    Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna

    Częstkowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż Działka Budowlana w Częstkowie gm. Szemud przy ul. Polnej, o powierzchni 1380m2. Nieruchomość objęta MPZP -ZABUDOWA MIESZKANIOWA Marzysz o własnym domu w otoczeniu zie...

  • DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo
    1 / 4
    DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo

    Częstkowo

    • 185 999 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Cena: 185 999zł (164 zł/m²) Lokalizacja: Częstkowo, gmina Szemud Powierzchnia: 1 133 m² Przeznaczenie: Budowlana (wydana decyzja...