• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Wola Starogrodzka

(1)
  • Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP
    1 / 11
    Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP

    Wola Starogrodzka

    • 280 000 zł cena
    • 13 399 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje własne siedlisko z wyjściem prosto do lasu i szybkim dojazdem do miasta. Okazja tylko 21 PLN za m2 Wola Starogrodzka! Są jeszcze miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a dzie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • sprzedam działkę
    1 / 7
    sprzedam działkę

    Wólka Iłówiecka

    • 268 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6700m2.Posiadają status działek rolnych.Drogi asfaltowe umożliwiają dojazd do działki z dwóch...

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • Działka rolno leśna Kołbiel ul Polna
    1 / 8
    Działka rolno leśna Kołbiel ul Polna

    Kołbiel

    • 179 000 zł cena
    • 4 868 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno leśną w Kołbieli ul Polna. Wymiary działki 15m x 304m. Powierzchnia gruntu 4868m. Zapraszam Paweł Filipowicz  tel: [tel] Szanowni Państwo, Treść niniejsze...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 95 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w trzcincu gm. Skórzec