• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Jeżów

(2)
  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 86 100 zł cena
    • 28 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie gm. Końskie ,pow. konecki, składającą się z czterech działek ewidencyjnych nr: 1060; 1061; 1062,1063 o łącznej powierzchni 2,87 ha. Bez pośrednikó...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 46 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 15500 m2 w miejscowości Jeżów ,gm. Końskie , powiat konecki , składającą się z czterech działek ewidencyjnych o nr 1067 , 1068, 1069, 1071 w je...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Wólka Karwicka

    • 60 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną nieruchomość rolną w Wólce Karwickiej położoną w obszarze 0031, składającą się z 4 parceli o łącznej powierzchni 1600 m2. Cena do negocjacji.

  • Działka rolna

    Smyków

    • 89 500 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna  55 arów, położona w miejscowości Smyków gm. Radgoszcz, w samym środku kompleksu leśnego.Polecana dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury, ciszę i spokój...

  • 1 / 2
    Działka w bardzo atrakcyjnym miejscu !

    Mniszków

    • 1 361 312 zł cena
    • 71 648 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękny teren, położony w bardzo atrakcyjnym miejscu. Jego kształt i powierzchnia stanowi o jego dużym potencjale. Z uwagi na swoje położenie 22 km od Piotrkowa Trybunalskiego, 8...

  • Działka Wisy

    Wisy

    • 299 000 zł cena
    • 33 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy nieruchomość składającą się z trzech przylegających działek o łącznej powierzchni 3,35 hektara, znajdującą się na obrzeżach miasta Radoszyce, zaledwie 1 km od Zalewu Anto...

  • Sprzedam działkę rolną w Czermnie 1,56 ha gm. Fałków
    Sprzedam działkę rolną w Czermnie 1,56 ha gm. Fałków

    Czermno

    • 47 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 15600 m2 w miejscowości Czermno ,gm. Fałków, powiat konecki, nr. działki 1610. Działka w kształcie prostokąta. Szerokość działki od strony drog...

  • Sprzedam działkę rolna w Kolonii Czermno i 1,44 ha g. Fałków
    1 / 6
    Sprzedam działkę rolna w Kolonii Czermno i 1,44 ha g. Fałków

    Czermno-Kolonia

    • 40 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14 400 m2 w miejscowości Kolonia Czermno ,gm. Fałków , powiat konecki , nr. działki 653/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Działka w kszta...

  • Działka 2845 m2 Pilczyca Świętokrzyskie
    1 / 4
    Działka 2845 m2 Pilczyca Świętokrzyskie

    Pilczyca

    • 39 000 zł cena
    • 2 845 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną Pilczyca gmina Słupia (Konecka) obręb 32 powiat konecki województwo świętokrzyskie Dz nr 1101 pow. o powierzchni 2845m2. W niedalekiej...

  • Sprzedam działkę 2740m2 Rytlów Świętokrzyskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę 2740m2 Rytlów Świętokrzyskie

    Rytlów

    • 19 500 zł cena
    • 2 740 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną Rytlów gmina Słupia (Konecka) obręb 41 powiat konecki województwo świętokrzyskie Dz nr 211/2 o powierzchni 2740 m2. W niedalekiej odleg...

  • Sprzedam działkę 541m2 Rytlów Świętokrzyskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę 541m2 Rytlów Świętokrzyskie

    Rytlów

    • 8 500 zł cena
    • 541 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną Rytlów gmina Słupia (Konecka) obręb 41 powiat konecki województwo świętokrzyskie Dz nr 210/2 o powierzchni 541 m2. W niedalekiej odległ...

  • Działka 8081m2 Rytlów woj. Świętokrzyskie
    1 / 4
    Działka 8081m2 Rytlów woj. Świętokrzyskie

    Rytlów

    • 69 000 zł cena
    • 8 081 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną Rytlów gmina Słupia (Konecka) obręb 41 powiat konecki województwo świętokrzyskie Dz nr 4 o powierzchni 8081 m2. W niedalekiej odległośc...

  • Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie

    Bedlenko

    • 135 000 zł cena
    • 41 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 41100 m2 w miejscowości Bedlenko ,gm. Końskie , powiat konecki , nr. działki 598/2 . Jestem osobą prywatną nie prowadzę biura nieruchomości. Dz...

  • Sprzedam działkę rolną w Kolonii Czermno 1,60 ha gm. Fałków
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Kolonii Czermno 1,60 ha gm. Fałków

    Czermno-Kolonia

    • 38 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 16 000 m2 w miejscowości Kolonia Czermno ,gm. Fałków , powiat konecki , nr. działki 622/2 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Działka w kszta...

  • Sprzeda działkę z domkiem drewnianym do remontu
    1 / 5
    Sprzeda działkę z domkiem drewnianym do remontu

    Trawniki

    • 90 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działki rolne z domkiem drewnianym w miejscowości Trawniki, gmina Smyków. Miejscowość na uboczu, dla osób ceniących naturę i spokój. Dostęp do drogi asfaltowe...

  • Sprzedam ziemię Owczary/Mniszków
    Sprzedam ziemię Owczary/Mniszków

    Owczary

    • 111 600 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w kształcie prostokąta położona w miejscowości Owczary (gm. Mniszków/Sulejów, okolice Podklasztorza) o wielkości 0,93 ha (szer.ok.17,5m.) Posiadam też do sprzedania p...

  • 4 działki rolne oraz leśna. Łączna powierzchnia 3116 m2
    1 / 15
    4 działki rolne oraz leśna. Łączna powierzchnia 3116 m2

    Płaczków

    • 6 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, mam do zaoferowania 4 działki położone w Płaczkowie w gminie Bliżyn, powiat skarżyski, województwo świętokrzyskie. Są to następujące działki, nr: 89 o powierzchni 316 m2 (...

  • Działka pod duże osiedle (6 ha.)
    1 / 9
    Działka pod duże osiedle (6 ha.)

    Końskie

    • 32 400 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 540 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę położoną przy ulicy Partyzantów w Końskich, niedaleko Urzędu Miasta i Gminy. Działka o numerach 3130/10 i 3130/11 ma powierzchnię 60.000 metrów kwadrat...

  • Działka (2.7ha) z potencjałem i w malowniczej okolicy
    1 / 4
    Działka (2.7ha) z potencjałem i w malowniczej okolicy

    Jarząb

    • 150 000 zł cena
    • 27 005 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą 2 działki rolne Nr513, Nr514 o łącznej powierzchni: 27005 m2 (2.7ha) Teren zlokalizowany w gminie Radoszyce (ok. 35min od Kielc, ok....

  • Działka rolna 4600 m2 Parczów
    1 / 4
    Działka rolna 4600 m2 Parczów

    Parczów

    • 30 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona w Parczowie, gm. Białaczów pow. opoczyński. Cena: 30 000 zł. do negocjacji Powierzchnia: 4600 m2 Stan prawny: pełna własność

  • Działka rolna Umer gm. Zagnańsk
    1 / 8
    Działka rolna Umer gm. Zagnańsk

    Umer

    • 270 000 zł cena
    • 8 680 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8680 m2 zlokalizowana w miejscowości Umer (gmina Zagnańsk). Działka przy ulicy ma szerokość około 18 m, dalej rozszerza się do około 38 m, długość...

  • 1 / 2
    Działka Podchyby ul.