• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Grabowo Kościerskie

(1)
  • Działka Grabowo Kościerskie ul. Kwiatowa

    Grabowo Kościerskie » ul. Kwiatowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 101/24 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Gołczewo ul.

    Gołczewo

    • 95 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJAGołczewo to spokojna wieś położona w gminie Parchowo (pow. bytowski). W okolicy znajdują się dwa jeziora Stropno oraz Pipionko, jak również rozległe tereny leśne. Miłośn...

  • Działka Kłodno ul.

    Chmielno

    • 549 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej  nie...

  • 1 / 3
    Działka Sobącz ul.

    Sobącz

    • 1 100 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki o...

  • Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin
    1 / 13
    Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin

    Wiele

    • 426 470 zł cena
    • 3 808 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej lub rekreacyjnej w miejscowości Wiele, gmina Karsin, powiat Kościerski, województwo Pomorskie na słynnych Kaszubach...

  • Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze

    Nowe Czaple

    • 5 800 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 6/324 w pra...

  • Działka Sitno ul.

    Sitno

    • 169 900 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY:- spokojna okolica- 400 m do jeziora - uzbrojenie w drodze LOKALIZACJA:Działka  znajduje się w malowniczej miejscowości...

  • Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)
    1 / 5
    Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)

    Olszanka

    • 50 000 zł cena
    • 509 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej ROD - Olszanka ( woj. pomorskie Gmina Przywidz), ul. Porzeczkowa OPIS Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej na te...