• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tuchowem

(273)
  • Działka w Machowej
    1 / 4
    Działka w Machowej

    Machowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości MACHOWA, gmina PILZNO o powierzchni ok 15 arów. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Dział...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Łęki Górne

    • 1 180 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna w miejscowości Łęki Górne, o powierzchni 2.54 ha w jednym kawałku. Uzbrojona w prąd, gaz, wodę i linię telefoniczną. Działka...

  • Działka pod inwestycje
    1 / 5
    Działka pod inwestycje

    Zgłobice

    • 825 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni 73 arów. Atrakcyjny teren dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną. Działka leżąca w terenach objętych mi...

  • Działki budowlane Tarnów Rzędzin
    1 / 13
    Działki budowlane Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 265 000 zł cena
    • 964 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek rolno-budowlanych w Tarnowie – Rzędzin Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek rolno-budowlanych, położonych na dzielnicy Tarnów – Rzę...

  • Działka budowlana Tarnów - Krzyż !

    Tarnów » ul. Wilcza

    • 97 000 zł cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4,4 ar, położona w spokojnej dzielnicy Tarnowa- Krzyż.Działka o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu, w pełni płaska, co umożliwia...

  • Działka
    Działka

    Tarnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w Tarnowcu o powierzchni 24 ary wraz z drogą dojazdową 3 ary zlokalizowane w spokojnej okolicy z pięknym widokiem ,blisko kościół sklep-restauracja, basen i...

  • Działka Ciężkowice 23 ar + rola 11 ar Niska cena !
    1 / 5
    Działka Ciężkowice 23 ar + rola 11 ar Niska cena !

    Ciężkowice

    • 120 650 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – CIĘŻKOWICE, UL. NA STOKU  Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ciężkowice (woj. małopolskie, pow. tarnowski) przy ulicy Na...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Zakliczyn
    1 / 10
    Działka budowlana Zakliczyn

    Zakliczyn

    • 99 000 zł cena
    • 2 424 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacjac: Faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolskie)...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 85 000 zł cena
    • 1 237 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radlna gmina Tarnów Sprzedam 3 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna
    1 / 7
    Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna

    Rzuchowa

    • 188 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowość !!!!! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna!!! Twoje miejsce na ziemi: Uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do mias...

  • Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 145 000 zł cena
    • 4 681 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tatry na horyzoncie - widokowa działka na sprzedaż! Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski To idealne miejsce dla osób, które marzą o przestrzeni, ciszy i pięknyc...

  • Działka rekreacyjna Tarnów
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Tarnów

    Tarnów

    • 59 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Nad Wątokiem` Do sprzedaży oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni ok. 450 m2 zlokalizowaną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Nad Wątokiem` przy ulicy Łyczk...

  • Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno
    1 / 14
    Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno

    Zwiernik

    • 79 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZWIERNIK, GM. PILZNO - DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNEJ OKOLICY Zwiernik to nieduża, malownicza miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, gminie Pilzno....

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary )Teren je...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ) Teren j...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Widokowa działka pod zabudowę

    Łowczów

    • 119 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży działkę widokową położoną w miejscowości Łowczów, gmina Tuchów, województwo małopolskie.Działka budowlana o powierzchni 1300 m. kw. położona na wzniesieniu z...