• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tuchowem

(273)
  • Działka rekreacyjna

    Zawada Lanckorońska

    • 75 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WIDOKOWA DZIAŁKA W AGROTURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI  ZAWADA LANCKOROŃSKA KOŁO ZAKLICZYNA!!Prezentujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną powierzchni 5,5 ara , z pięknym widokiem n...

  • Wyjątkowa oferta dużej działki bud., ogrodzona

    Machowa

    • 329 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana 22 a w MachowejNa działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 138 m2 według indywidualnego projektu. Obecny etap budowy ob...

  • Działka budowlana

    Jodłówka Tuchowska

    • 79 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jodłówce Tuchowskiej, gmina Tuchów, 40 ar. Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska, gmina Tuchów w woj...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogodny...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogod...

  • Działka mieszkaniowo usługowa w Koszycach Małych

    Koszyce Małe

    • 45 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta o...

  • Działka Sukmanie

    Sukmanie

    • 125 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania grunt o powierzchni ponad 30 arów, położony w terenie widokowym, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Dostę...

  • Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice
    1 / 15
    Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice

    Wola Lubecka

    • 189 000 zł cena
    • 47 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania WZ Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha. D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYSTYCYJNA DEWELOPERSKA TARNÓW - RZĘDZIN UL. ABLEWI...

    Tarnów

    • 1 466 630 zł cena
    • 10 945 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam bez pośrednika - dwie działki inwestycyjne budowlane (mieszkalno-usługowa oraz mieszkalna) Tarnów - Rzędzin przy ulicy Ablewicza, o powierzchni 9248 mkw i 1697 mkw (łączni...

  • Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno

    Machowa

    • 129 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę jednorodzinną Machowa, gmina Pilzno Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 0.19 ha, składająca się z dwóch numerów...

  • Działka budowlana w malowniczej gminie Szerzyny

    Żurowa

    • 49 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana położona w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 12 arów. Świetna  lokalizacja przy drodze...

  • Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów

    Trzemesna

    • 79 000 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Tuchów Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną indywidualną położoną w miejscowości Trzemesna w gminie Tuchów. Działka skła...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana bez prowizji od kupującego

    Wojnicz » ul. Kingi

    • 225 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rolno-budowlana o powierzchni 29 arów. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w Wojniczu. Działka położona przy ulicy Św. Kingi i charakteryzuje się...

  • Bardzo ciekawa działka w Faściszowej

    Faściszowa

    • 4 000 000 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5,34 Ha. Nieruchomość o numerze 27/3 zlokalizowana jest w Faściszowej blisko Zakliczyna. Działka położona przy drodze wojewódzkiej...

  • Działka budowlana 8 ar+ 1,37 h rolna !!

    Dąbrówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano rolną na peryferiach Tuchowa o powierzchni 1, 47 ha, położona w miejscowości Dąbrówka Tuchowska.Budowlana 8 ar.Dojazd z drogi asfal...

  • Działka Milówka

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Jeśli marzysz o domku w lesie to mogę spełnić Twoje marzenie. Na sprzedaż działka w otoczeniu drzew dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Lokalizacja: Milówka, gm. Wojnic...

  • Działka Turza

    Turza

    • 75 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY LESIE, KOŁO CIĘŻKOWIC!!! Do sprzedaży oferuję 2 działki położone w miejscowości TURZA , gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski o powierzchni...

  • Działka Jodłówka Tuchowska

    Jodłówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PIĘKNY DUŻY KAWAŁEK LASU!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska , gmina TUCHÓW , powiat tarnowski o powierzchni 2,16 hektara Działk...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 84 900 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Szerzyny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Nieruchomość z pewnością zainteresuje niejednego nabywcę...

  • Działka Łowczówek

    Łowczówek

    • 125 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowe działki w gm. Pleśna, blisko centrum. Do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Łowczówek gm Pleśna, o powierzchni 1400 i 1500m2, 1800m2, z własną drogą wydzie...