• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Krosnem

(125)
  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje r...

  • Działka Brzozów

    Brzozów

    • 199 000 zł cena
    • 2 434 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 24,34 ara, idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję. Media: - wszystkie media na działkach sąsiednich Dodatkowy a...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski).Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójecka....

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Długie

    Długie

    • 27 000 zł cena
    • 3 821 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 687 w miejscowości Długie — konkurs ofert, syndyk masy upadłości SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej niepro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Warzyce gm. Jasło
    Działka rolna Warzyce gm. Jasło

    Warzyce

    • 59 900 zł cena
    • 8 434 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek prezentuje Państwu przestronną działkę rolną, zlokalizowaną w miejscowości Warzyce, gmina Jasło, powiat jasielski. Nieruchomość stanowi parcelę...

  • Działka Łajsce

    Łajsce

    • 110 000 zł cena
    • 6 249 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Łajsce, gmina Tarnowiec. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kszt...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...

  • 1 / 3
    Działka Bonarówka

    Bonarówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bonarówka - działka 29 arów z warunkami zabudowy, położona w ładnym miejscu, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową, prąd na sąsiedniej działce. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LI...

  • 1 / 2
    Działka Świerzowa Polska

    Świerzowa Polska

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świerzowa Polska - działka budowlana 12 arów w bardzo ładnej lokalizacji z dobrym dojazdem; prąd i gaz przy granicy działki; okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Cena: 120 000...

  • Działka z domkiem
    1 / 5
    Działka z domkiem

    Dukla

    • 30 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 1300m2 koło Dukli Podkarpackie na działce domek rekreacyjny 18m2 z antresolą wysokości 1.8m brak prądu działka położona na wzgórzu na grzbiecie góry dojazd drogą...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,

    Bratkówka

    • 67 590 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - BRATKÓWKA, 67,59 AR Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieńs...

  • Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,
    1 / 6
    Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,

    Stary Żmigród

    • 389 000 zł cena
    • 96 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż las zlokalizowany w miejscowości Stary Żmigród (gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Rzeczo...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka rolna Lutcza gm. Niebylec,
    1 / 6
    Działka rolna Lutcza gm. Niebylec,

    Lutcza

    • 39 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 40 arów, położona w miejscowości Lutcza. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, dzięki czemu oferuje piękne...

  • Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów
    Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów

    Wysoka Strzyżowska

    • 12 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Wysoka Strzyżowska, gmina Strzyżów, powiat strzyżowski. - numer działki: 2856/7 Cena: 12 000 zł Więcej informacji: [tel] Micha...