• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kleczewem

(109)
  • Grunt Rolny Gmina Ślesin
    1 / 7
    Grunt Rolny Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 300 000 zł cena
    • 20 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w Gminie Ślesinie o powierzchni 2,01 ha. (Klasoużytek: RIVb – 0,5300, RV – 1,4800). Nieruchomość z idealną lokalizacją, położona na obrzeżach miasta przy drodz...

  • Ślesin – Działka Leśna
    1 / 12
    Ślesin – Działka Leśna

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną przy jeziorze ślesińskim w miejscowości Ślesin działkę leśną. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3201 m2 (Klasoużyte...

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina
    1 / 10
    Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek, k...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy
    1 / 11
    Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 atrakcyjnie położone działki budowlane z udziałem w drodze dojazdowej w Skulsku. Nieruchomości o regularnym kształcie, powierzchni 1050 m2 każda, zlokalizowane na nowo p...

  • działka ROD Świętojańska
    1 / 8
    działka ROD Świętojańska

    Konin

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ulicy Świętojańskiej, działka nr 34 , blisko bramy głównej. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok 35 m kw oraz garaż blaszny. W domku są dwa poko...

  • Sprzedam działkę ROD Konin
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Konin

    Konin

    • 15 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Pawłów w Koninie przy ulicy Solnej. Działka o powierzchni 324m². Na działce znajduje się drewniana altanka na narzędzia, szklarnia foliowa. Działka w pełni og...

  • Unikalna Działka – Obrzeża Ślesina
    1 / 8
    Unikalna Działka – Obrzeża Ślesina

    Ślesin

    • 175 900 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w najbliższym sąsiedztwie Ślesina. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym sąsiedzt...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • Zprzedaż działki budowlanej
    Zprzedaż działki budowlanej

    Konin

    • 285 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Międzylesiu na ul Czereśniowej

  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2
    1 / 5
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2

    Budzisław Górny

    • 352 500 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 4700 m2, nr. 164 w Budzislawiu Gornym mozliwosc podzialu, mozliwosc Doku dzialki lezacjej Przy nie o 700 m2 nr. 163

  • Sprzedam działki budowlane bez pośredników
    1 / 3
    Sprzedam działki budowlane bez pośredników

    Wilczyn

    • 94 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam - bezpośrednio działki budowlane , położona w miejscowości Kownaty- Kolonia, gm.Wilczyn. Każda z aktualnymi decyzjami o warunkach zabudowy z drogą wewnętrzną przejętą prze...

  • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI
    1 / 2
    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI

    Kochowo

    • 16 999 000 zł cena
    • 170 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II Lokalizacja: Kochowo II, powiat słupecki, gmina Słupca Obręb geodezyjny: Kochowo Numery działek: 75/8, 185/1, 1...

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW
    1 / 5
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW

    Konin

    • 2 499 000 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m², zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała propozycja dl...

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi
    1 / 4
    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wi

    Kochowo

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa 4,16 ha – Mieczownica, gm. Ostrowite (Wielkopolska) Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 4,16 ha, położona w miejscowości Mieczownica, w gmi...

  • działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite
    1 / 4
    działki po 30 ar w Marcewku gm Ostrowite

    Marcewek

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane wśród łąk, pól i lasów – Marcewek, gmina Słupca Na sprzedaż działki powstające z podziału działki nr 223 o łącznej powierzchni ok. 1,6 ha, położonej w miejscowośc...

  • Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin

    Ślesin

    • 225 000 zł cena
    • 10 969 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej. Lokalizacja: Ślesin, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Powierzchnia: 1,0969ha. Klasa bonitacyjna gruntu:...