• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kleczewem

(109)
  • Działka Konin

    Konin

    • 153 000 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w MPZP etykietą MN ozna...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD
    1 / 6
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD

    Konin

    • 70 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działeczka ,,Relax nad jeziorem'' Domek letniskowy z kuchnią ,widok na jezioro, z pokojem z meblami szafki,lodówka,,szklarnia jakuzzi, WC duża piwnica, taras, Kame...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD „Hutnik” – Konin, ul. Staromorzysławska. Na sprzedaż zadbana działka ogrodowa o powierzchni ok. 470 m², położona na terenie ROD „Hutnik” w Koninie przy ul. Sta...

  • Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)
    1 / 12
    Działka ROD pod lasem (zewnętrzna)

    Konin

    • 56 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD przy ul. Świętojańskiej o pow. 348 m2 usytuowana w zewnętrznej linii działek tuż pod lasem. Na działce znajduje się murowana altana z pokojem, kuchnią i WC. Na zewnątr...

  • dokonała lokalizacja w pierwszej linii od jeziora

    Morzyczyn

    • 3 190 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Proponuję do sprzedaży nieruchomość składającą się z 2 działek w doskonałej lokalizacji – pierwsza linia jeziora Miedwie. To oferta, która łączy w sobie prestiż, naturę i ogromny p...

  • Działka Święciec

    Święciec

    • 74 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1200m2 w miejscowości Święciec (gmina Kramsk) z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, w której usyt...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Konin -Goslawice.Na działce znajduje się altana z dwoma pokojami kuchnia i WC oraz garaż blaszany i huśtawka dodatkowo jest zestaw ogrodowy i inne akcesoria...

  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Konin– Działka w okolicy jezior
    1 / 10
    Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 698 658 907 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 107 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Koninie w dzielnicy Pątnów o powierzchni 6493 m2. Nieruchomość płaska, częściowo zalesiona w kszałcie prostokąta o wymiarach 220/30 metrów z zwężeniem...

  • Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego
    1 / 5
    Grunt rolny z linia brzegowa jeziora Kosewskiego

    Kosewo

    • 4 250 000 zł cena
    • 64 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 6,4 hektara, położone w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora Kosewskiego. Nieruchomość posiada aż 120 metrów linii...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o powierzchni 2.5 ar ul. Solna. Stary Konin Altana murowana, prąd, woda.

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior
    1 / 8
    Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (Wymiary: 114m x 54 m), zalesiona i...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD na ul. Świętojańskiej

    Konin

    • 55 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek w środku jest w stanie surowym - znajdują się wydzielone -- pokój z aneksem kuchennym, mały pokój oraz pomieszczenie łazienki. Domek w całości pokryty płytą obornicką dachową...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • Działka Konin
    1 / 6
    Działka Konin

    Konin

    • 3 000 000 zł cena
    • 15 249 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,52 HA - KONIN (STARÓWKA) - MPZP - IDEALNA POD MAGAZYNY, LOGISTYKĘ LUB USŁUGI Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Działka Budowlana – Gmina Ślesin
    1 / 10
    Działka Budowlana – Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy na terenie Gminy Ślesin przy drodze powiatowej. W pobliżu park, plac zabaw, boisko, sklep...

  • Gmina Wilczyn – Działka Budowlana
    1 / 9
    Gmina Wilczyn – Działka Budowlana

    Wilczyn

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w okolicach Wilczyna. Nieruchomość płaska o regularnym kształcie i powierzchni 1000 m2. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi pub...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie
    1 / 10
    Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 700 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki w blisk...

  • Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy
    1 / 9
    Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy Ślesina. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie o regularny...