• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(160)
  • 1 / 3
    Działka Boguchwała

    Boguchwała

    • 490 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta MPZP Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powier...

  • 1 / 3
    Działka Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 497 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | DZIAŁKA INWESTYCYJNO - BUDOWLANA 34 AR - KRACZKOWA W sprzedaży atrakcyjna działka budowlana w Centrum Kraczkowej - bezpośrednio przy drodze gminnej. Odległość od centrum...

  • Działka Czarna

    Czarna

    • 486 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNA W CZARNEJ K. ŁAŃCUTA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę, idealną pod zabudowę wielorodzinną zlokalizowaną w powiec...

  • 1 / 2
    Działka Stobierna

    Stobierna

    • 306 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W STOBIERNEJ 20,4 AR !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w gminie Trzebownisko w miejscow...

  • Działka Rzeszów Zalesie

    Rzeszów » Zalesie

    • 814 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | W ofercie sprzedaży posiadamy działkę z widokiem Działka idealna pod inwestycję. Powierzchnia działki 26,58 ar Kształt regularny z możliwością usytuowania kilku bud...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 8 AR W RZESZOWIE Nie zwlekaj zadzwoń już teraz zostały ostatnie 3 działki w tej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 800...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów ul. Potokowa

    Rzeszów » ul. Potokowa

    • 407 220 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka 18,51 ara w Rzeszowie przy ul. Potokowej. Działka lekko nachylona, pięknie nasłoneczniona. Dla działki uchwalony plan miejscowy pod zabudowę usługową,...

  • Ogródek działkowy 3 ary ROD Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działkę znajdująca się na terenie ogródków działkowych "Wieniawskiego", blisko ulicy Dunikowskiego. Powierzchnia : 3 ary Zabudowania: - Murowany domek na fundamen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Zaczernie 9,71ar - k/Rzeszowa

    Zaczernie

    • 77 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolną (IVa) w Zaczerniu. Działka narożna. Dojazd drogą gminną utwardzoną.

  • Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne
    Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną, dużą działkę (złożoną z kilku mniejszych) w miejscowości Przewrotne, gmina Głogów Małopolski, okolice Rzeszowa. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.
    Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.

    Rogoźnica

    • 315 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 21 arów w dzielnicy przemysłowej, Blisko strefy Zapraszamy inwestorów do zakupu atrakcyjnych działek pod działalność gospodarczą w Głogowie Małopolskim - obręb Rogoźnica....

  • Działka ROD Paderewskiego Rzeszów
    Działka ROD Paderewskiego Rzeszów

    Rzeszów

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Ogrody Przyszłość Rzeszów. 3 ary.Woda,prąd w domku,nasadzenia tuje,świerk ,jodła ,jabłonie,winogrono.Do negocjacji.Kontakt tel.po godz.20.00

  • Sprzedam dzialje rekreacyjna
    Sprzedam dzialje rekreacyjna

    Rzeszów

    • 29 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka Rod Zalesie Rzeszow z domkiem i mediami

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,
    Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,

    Rzeszów

    • 699 999 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Rzeszowie w dzielnicy Nowe Miasto przy bocznej ulicy Mieszka I, w spokojnym i zielonym miejscu idealnym pod budowę wymarz...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Drabinianka, Strażacka
    Działka inwestycyjna Rzeszów Drabinianka, Strażacka

    Rzeszów

    • 5 000 000 zł cena
    • 8 834 m2 powierzchnia
    • 566 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Opaliński Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość  gruntową w miejscowości Rzeszów między ul. Strażacką, a Jazową. Działka znajduje się w drugiej l...

  • Działka Krasne koło Rzeszowa
    Działka Krasne koło Rzeszowa

    Krasne

    • 120 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o dużym potencjale. Możliwość podziału. Media w granicy działki. Droga dojazdowa na zasadzie udziału. Po sąsiedzku osiedle domków jednorodzinnych. Nr działki 931/...

  • Działka KRASNE KRASNE

    Krasne

    • 363 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 12,51 ar (31x40 m) to doskona...

  • działka budowlana
    działka budowlana

    Medynia Łańcucka

    • 216 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Medyni Łańcuckiej o powierzchni 18 a nr 681 - cena 216 000. Więcej informacji pod nr tel. WhatsApp 0014132447976 lub [tel]

  • Działka budowlana 5 arów
    Działka budowlana 5 arów

    Przewrotne

    • 60 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 5 arów 20x25 m, wszystkie media.

  • Sprzedam działkę w centrum DZIKOWCA

    Dzikowiec

    • 500 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną wraz z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i gospodarczym w miejscowości Dzikowiec. Działka położona jest w świetnej l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 234 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod...

  • 1 / 3
    Działka w Błędowej Tyczyńskiej

    Błędowa Tyczyńska

    • 205 075 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Błędowej TyczyńskiejOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 31,55ar- szybki dojazd do Rzeszowa- aktualn...

  • Działka Chmielnik Błędowa Tyczyńska

    Chmielnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Działka posi...

  • 1 / 4
    Działka Białobrzegi Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa Działka w Białobrzegach niedaleko Łańcuta! Idealne miejsce na Twój Dom! Działka dla rolnika klasa gruntu III Lokalizacja: Białobrzegi...

  • Działka rolno-budowlana 28a, Chmielnik

    Chmielnik

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 28a POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 28a w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski...

  • Działka rolna 20a - Chmielnik

    Chmielnik

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 20a w CHMIELNIKU- POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania niedroga działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 20a w miejscowoś...

  • BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR
    1 / 9
    BŁĘDOWA TYCZYŃSKA DZIAŁKA BUDOWLANA 10,50 AR

    Błędowa Tyczyńska

    • 115 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 10,5 ar do wydzielenia z działki 1748/2 na ostatnim zdjęciu część do wydzielenia i sprzedania brak opłaty kilkunastu tysięcy za wyłączenie gruntów z prod...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • Widokowa działka budowlana z WZ, 21ar, Chmielnik
    1 / 3
    Widokowa działka budowlana z WZ, 21ar, Chmielnik

    Chmielnik

    • 230 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2100 m², z przepięknym widokiem, zlokalizowana w Chmielniku, 15 km od centrum Rzeszowa. Działka objęta warunkami zabudowy na zabudowę j...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • 1 / 4
    Działka z WZ - Błażowa Dolna

    Błażowa Dolna

    • 180 000 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Błażowa Dolna w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorod...

  • Działka Błędowa Tyczyńska gm. Chmielnik
    1 / 11
    Działka Błędowa Tyczyńska gm. Chmielnik

    Błędowa Tyczyńska

    • 730 000 zł cena
    • 14 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna 14 700 m2 z potencjałem pod winnicę! Marzysz o stworzeniu własnej winnicy w malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 14 700 m2 cze...

  • Działka budowlana Chmielnik
    1 / 8
    Działka budowlana Chmielnik

    Chmielnik

    • 230 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Chmielnik. Zaledwie 15 km od centrum Rzeszowa. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w harmonii...

  • 1 / 4
    Działki rolne w Chmielniku

    Chmielnik

    • 99 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działek w ChmielnikuDziałki dla rolnika ChmielnikOpis nieruchomości:- działki rolne - powierzchnia całkowita - 81ar...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 18ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Lecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • 1 / 3
    Działka Budy Łańcuckie Białobrzegi

    Budy Łańcuckie

    • 160 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Ła...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 315 000 zł cena
    • 4 218 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKI BUDOWLANE W CHMIELNIKU - ZAWODZIE Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do...

  • Pole zalesione
    Pole zalesione

    Lecka

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole zalesione , zapraszam do kontaktu 469 Lecka , nr kontaktu [tel]

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie
    1 / 16
    Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie

    Błażowa Górna

    • 1 450 000 zł cena
    • 78 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka Inwestycyjna - Błażowa Górna, Podkarpacie - 7,88 ha Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna objęta MPZP, położona w malowniczej miejscowości Błażowa Gór...

  • Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar
    1 / 7
    Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar

    Błędowa Tyczyńska

    • 238 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Widokowa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Chcesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami na co dzień? Ta o...

  • Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie
    1 / 11
    Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie

    Budy Łańcuckie

    • 149 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka z warunkami zabudowy – Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy – ta...

  • 1 / 4
    Działka Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 160 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy ciszę, naturę i wygodny dostęp...