• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zofiówka

(1)
  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Bujny Szlacheckie

    • 153 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3.400 m2, płaską, prostokątną, z mediami w drodze (woda, energia elektryczna), zlokalizowaną w Bujnach Szlacheck...

  • Działka budowlana Bełchatów,
    1 / 4
    Działka budowlana Bełchatów,

    Bełchatów

    • 157 890 zł cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 831 m² w Bełchatowie - atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 831 m², położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części...

  • Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów
    1 / 9
    Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów

    Bełchatów

    • 380 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów (Wólka Łękawska) Lokalizacja: Wólka Łękawska, ok. 6,5 km na południe od centrum Bełchatowa, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...

  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • Działki budowlane, Zdzieszulice Górne
    1 / 10
    Działki budowlane, Zdzieszulice Górne

    Zdzieszulice Górne

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu - mamy dla ciebie super ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane bardzo blisko Bełchatowa, w miejscowości...

  • Działka 2 000 m2, ulica Nowa !
    1 / 5
    Działka 2 000 m2, ulica Nowa !

    Bełchatów

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Bełchatowie przy ulicy Nowej. Działka posiada dojazd drogą asfaltową oraz dostęp do mediów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o po...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy

    Marki

    • 85 000 zł cena
    • 2 718 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – cisza, las i rzeka! Łączna powierzchnia 2718 m2. Działka o dużym potencjale, położone z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury – w...

  • Działka budowlana, Kałduny !
    1 / 3
    Działka budowlana, Kałduny !

    Kałduny

    • 225 000 zł cena
    • 4 997 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 ar, położona 7 min od Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przezna...

  • Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze
    Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawadach, gmina Bełchatów czeka na Ciebie! Powierzchnia - 22 ary Lokalizacja: - Dookoła zabudowa jednorodzinna, cisza i spokój - a do Bełchatowa, Łodzi czy Piotrkowa T...

  • Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów
    Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dwie działki budowlane w Kałdunach !
    1 / 6
    Dwie działki budowlane w Kałdunach !

    Kałduny

    • 62 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż już tylko dwie działki budowlane, położone niedaleko Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. 1) 1412 m2 - 64 000 zł (działka numer 11/20) 2) 1374 m2 - 62 000 z...

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Teren z halami po kurnikach
    1 / 8
    Teren z halami po kurnikach

    Rzgów

    • 1 999 000 zł cena
    • 9 055 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji okolice Rzgowa, blisko trasy szybkiego ruchu S-8, drogi Krajowej 91 ( Trasy Katowickiej) . Świetny szybki dojazd do Rzgowa, Łodzi, Piotrkowa...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...

  • 1 / 2
    Działka Bełchatów

    Bełchatów

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2000 m2 z gotowym projektem budowlanym w centrum Bełchatowa w sąsiedztwie Galerii Bawełnianka. Działka idealna pod budownictwo w...