• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zbereże

(1)
  • działka na Bugiem
    1 / 3
    działka na Bugiem

    Zbereże

    • 85 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna-letniskowa/budowlana o powierzchni 4300m2, położona w pięknej okolicy , niedaleko Bugu , Zbereże , gmina Wola Uhruska.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka,Wytyczno,Jezioro Wytyckie 45 arów budowlana

    Wytyczno

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Wytyczno, Jezioro Wytyckie 45 arów, budowlanaDziałka:- powierzchnia: 45ar- wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość- kształt: prostokąt- ukształtowanie: płaska- działka pr...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna

    Chełm » ul. Okszowska

    • 270 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa - Chełm 25aPrezentujemy na sprzedaż działkę zlokalizowana w dzielnicy przemysłowo - składowej w Chełmie.Lokalizacja:Bardzo dobre położenie nieruchomości. Odległ...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm
    1 / 6
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm

    Okszów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, położone 3 km od Chełma w miejscowości Okszów o powierzchni od 8,5 do 11 arów (istnieje możliwość łączenia działek). Wszystkie media znajdują...

  • Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha
    1 / 16
    Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 2200 m², położona w malowniczej lokalizacji Roztocza – idealna pod budowę domu lub inwestycję rekreacyjną. Dz...

  • **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**
    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**

    Suszno

    • 100 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Suszno w powiecie...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa
    Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa

    Suszno

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 14 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m² (14 arów), położoną w gminie Włodaw...

  • sprzedam
    sprzedam

    Chełm

    • 160 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1075 m chełm Maryli Wolskiej 8

  • Działka budowlana Turka 18a (tylko 8km do Lublina)

    Turka

    • 350 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok 18 arów na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu Gaz, Kanalizacja , Energia ElektrycznaSzkoła podstawowa 5 km Tylko 8 km do Lublina UWAGA : P...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica
    1 / 6
    Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica

    Dobryłówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana w miejscowości Dobryłówka pięć kilometrów od Dorohuska bez kanalizacji, prąd woda szambo internet jest. Zarys w kształcie prostokąta przy drodze gminnej...

  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,044ha

    Turka

    • 439 900 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,044haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,036ha

    Turka

    • 359 900 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,036haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka
    1 / 9
    Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka

    Kalinówka

    • 398 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w msc. Kalinówka przy ul. Sosnowej, gm. Głusk...

  • 1 / 4
    Działka 1,6 ha z domem, media, MPZP – Ruda.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 11 604 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 604 m², położoną w miejscowości Ruda. Działka ma kształt prostokątny i szerokość ok. 17 m. Jest częściowo ogrodzona oraz...

  • 1 / 2
    Działka o pow.6883 m² w zielonej okolicy.

    Ruda

    • 1 100 000 zł cena
    • 6 883 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6883 m², przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położoną w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego K...

  • 1 / 2
    Działka budowlana o pow. 1084 m2 na skraju lasu.

    Ruda

    • 350 000 zł cena
    • 1 084 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1084 m², położona na skraju lasu – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje si...

  • 1 / 2
    Twój dom w pobliżu rzeki i Jeziora Zegrzyńskiego.

    Ruda

    • 330 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1567 m² położoną w spokojnej okolicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Dzi...

  • Działka budowlwna
    Działka budowlwna

    Suchawa

    • 920 000 zł cena
    • 9 136 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w obrębie Suchawa, gm. Wyryki, nr ewid.171 przy szosie asfaltowej z jednej strony, z drugiej opiera się na starorzeczu rzeki Włodawki, można wykopać duży staw. Obo...

  • Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce
    1 / 5
    Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce

    Leśniczówka

    • 60 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 170/4 o powierzchni 1408 m² zlokalizowana jest w obrębie Leśniczówka, gmina Ruda-Huta, powiat chełmski, województwo lubelskie. Jej wymiary i kształt są odpowiednie pod zabu...

  • Turka działka
    Turka działka

    Turka

    • 500 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MPZP zabudowa jednorodzinna Uzbrojona Za osiedlem Borek REZERWACJA do 30.