• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zawada Nowa

(1)
  • Działka Nowa Zawada gm. Policzna
    Działka Nowa Zawada gm. Policzna

    Zawada Nowa

    • 25 000 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 625 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zawada Nowa gm. Policzna, powiat zwoleński. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • Sprzedam działkę budowlaną 7325m2 w Zwoleniu, ul. Graniczna

    Zwoleń

    • 402 875 zł cena
    • 7 325 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7325 m2 położona w Zwoleniu przy ul. Granicznej (działka o nr 5139/2). Niezabudowana, niezalesiona, pusta. Jest wykonane podłączenie pod ka...

  • 1 / 4
    sprzedaż działki z warunkami zabudowy

    Kozienice

    • 380 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotowa działka położona jest na obrzeżach miasta Kozienice w kier.Warki,50m od drogi krajowej 48.Ma dostęp do prądu,wodociagu i kanalizacji miejskiej.W spokojnej okolicy .War...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Działka budowlana, ul. Mokra 522m

    Puławy

    • 240 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Puławach, Włostowice ul. Mokra świetna okolica. Doprowadzone wszystkie media. Działka budowlana, usługowa lub inwestycyjna 522m2 położona w Puławach ( 1,5 km od...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Puławy

    • 300 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w pulawach.konkretnie jest to skowieszyn ul pulawska .dzialka ogrodzona na wzgórzu.

  • Działka 14816 m2 z WZ w gm. Przyłęk pow. Zwoleń.

    Grabów nad Wisłą

    • 290 000 zł cena
    • 14 816 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/Wisłą gm. Przyłęk, pow. zwol...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy
    dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy

    Puławy

    • 290 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialke budowlana ktora znajduje sie 1300 metrow od Lidla na ulicy Lubelskiej przedluzenie ulicy gornej Pulawach.bardzo dobra lokalizacja .cisza spokoj a zarazem blisko...

  • Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę

    Pionki

    • 700 000 zł cena
    • 9 115 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 1464/278 położona przy ul. Radomskiej 39 w Pionkach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9115 m2, z pozwoleniem na budowę obiektu handlowo us...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ
    1 / 7
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Puławy

    • 231 500 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Gniewoszów. Powierzchnia działki wynosi 6615 mkw. Działka oznaczona jest numerem ewidencyjnym 587. Kształt zbliżony...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową
    1 / 6
    Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową

    Puławy

    • 490 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 744 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, inwestycyjną w Puławach przy ul. Piaskowej Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 361/67, o powierzchni 0,0659 ha...

  • Kozienice Radomska
    1 / 4
    Kozienice Radomska

    Kozienice

    • 500 000 zł cena
    • 514 m2 powierzchnia
    • 973 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4923/1, Radomska koło ronda.

  • Działka budowlana Suskowola gm. Pionki
    1 / 4
    Działka budowlana Suskowola gm. Pionki

    Suskowola

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Pozostały jeszcze 2 działki do sprzedania z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY oraz wszystkimi mediami w drodze ! Najmniejsza działka ok 2000 m2, największa...

  • Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko
    1 / 6
    Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko

    Garbatka-Dziewiątka

    • 27 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5 m ....

  • Piękna działka w Pionkach
    1 / 4
    Piękna działka w Pionkach

    Pionki

    • 299 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na skraju miasta pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Po drugiej stronie ulicy jest puszcza. MPZP. Na dwa domy ew. działalność gosp. Dopuszcza się budownictwo wielolokalo...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12 arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12 arów.

    Jaroszyn

    • 15 900 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...

  • Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic
    1 / 2
    Działki budowlane z WZ w zaciszu Kozienic

    Kozienice

    • 259 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja Oaza pod Lasem – Wyjątkowe Działki w Kozienicach, ul. Chartowa Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy dojedziesz w kilka chwil? Ta oferta łączy spokój...

  • Działka budowlana 4700m2
    1 / 5
    Działka budowlana 4700m2

    Zwoleń

    • 200 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 4700m2, na działce prąd i woda, księga wieczysta, na działce znajduje się dom 120m2 postawiony do stropu, dojazd drogą asfaltową, działka położona w miej...

  • Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną

    Góra Puławska

    • 160 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną(na działce podłączone prąd, woda,ścieki). Postawiony jest nowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym.Tel.[tel]

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nieruchomości - Dęblin
    1 / 8
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nieruchomości - Dęblin

    Dęblin

    • 24 198 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przetarg przeprowadzany jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, pod sygn...