• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Wieleń

(1)
  • Działka Wieleń

    Wieleń

    • 183 000 zł cena
    • 6 918 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z atrzeci przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 440, księga wieczysta Nr PO2T/00043...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana we Wronkach

    Wronki

    • 1 414 350 zł cena
    • 6 286 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo. Mam na sprzedaż działkę budowlaną w m. Wronki przy ulicy Działkowej 34A. Działka położona w pięknym i spokojnym rejonie miasta Wronki (na tzw. Górce), niedale...

  • Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym
    1 / 10
    Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym

    Drezdenko

    • 230 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI Z POSTAWIONYM BUDYNKIEM WARSZTATOWO-GARAŻOWYM W DREZDENKU Oferuję na sprzedaż 3 sąsiadujące ze sobą działki rolno-budowlane o nr ew. 179/7 o pow. 1069 m2, 173/1...

  • Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna
    1 / 9
    Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna

    Drezdenko

    • 135 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W DREZDENKU O POW. 502 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 1545 o pow. 502 m2 (5 arów) w Drezdenku. Działka znajduje się w ładnej okolicy, w cichym i spokojny...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku

    Drezdenko

    • 159 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W DREZDENKU O POW. 2099 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 148/2, obręb Radowo o pow. 2099 m2 (21 arów). Działka znajduje się w cichym i spokojnym...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł
    1 / 7
    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA! Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z waru...

  • Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.
    1 / 9
    Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.

    Przesieki

    • 715 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek o numerach ewidencyjnych 152/2, 424 i 149 położonych w sercu małej rekreacyjnej miejscowości Przesieki, Gmina Krzyż Wlkp...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości w Trzciance
    Syndyk sprzeda nieruchomości w Trzciance

    Trzcianka

    • 6 308 375 zł cena
    • 22 847 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości LUBMOR sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Trzciance oferuje do sprzedaży NIERUCHOMOŚCI wchodzące w skład masy upadłości: prawo użytkowania wieczystego gru...

  • 1 / 3
    Działka bud. 8080 m² w Sierakowie k. Radzymina

    Sieraków

    • 2 235 740 zł cena
    • 8 599 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i lasu. Media dost...

  • Działka bud. 4113 m² w Sierakowie koło Radzymina.

    Sieraków

    • 660 000 zł cena
    • 4 113 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4113 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media – woda, gaz i kanalizacja...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 7000 m² Sieraków k. Radzymina

    Sieraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7000 m² w Sierakowie koło Radzymina, położoną w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Radzymina, Zalewu Zegrzyńskiego i Wa...

  • Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie
    Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie

    Długie

    • 39 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po 50% udzialu w dzialkach o nr 5/67 oraz 5/68 nad jeziorem Dlugie powiat Strzelecko-Drezdenski GW1K/00017294/7 GW1K/00017295/4 Istnieje mozliwosc...

  • Działka Trzcianka, ul. Królowej Marysieńki

    Trzcianka » ul. Marysieńki

    • 256 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 29 maja 2026 r., od godz. 9:00 SALA SESYJNA...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 32 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/9, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 34 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/10, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 140 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINYLp. 1Nr ewide...

  • Działka Herburtowo

    Herburtowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana