• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Pupkowizna

(2)
  • Do sprzedania działka budowlana z MPZP.
    Do sprzedania działka budowlana z MPZP.

    Pupkowizna

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (jest MPZP), pięknie położona pod lasem, w kompleksie około dwudziestu po...

  • Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur
    1 / 7
    Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur

    Pupkowizna

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (według planu miejscowego -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Myszyniec Stary

    • 170 000 zł cena
    • 3 599 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Starym Myszyńcu w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej świetną pod inwestycję lub na siedlisko. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

  • Działka budowlana w sąsiedztwie Puszczy Piskiej - Wąglik Kolonia

    Wąglik

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w sąsiedztwie Puszczy Piskiej, na małym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Wągliku Kolonii. Działka nr 563/14. Osiedle położone z...

  • Działka Kolno

    Kolno

    • 86 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z tą ofertą ! W ofercie 24 działki pod zabud...

  • Działka z rozpoczętą budową domu Uściany Stare puszcza Piska
    1 / 16
    Działka z rozpoczętą budową domu Uściany Stare puszcza Piska

    Uściany Stare

    • 355 000 zł cena
    • 1 499 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom w stanie surowym otwartym 2 km od Jeziora Nidzkiego! Stare Uściany, gmina Pisz (Puszcza Piska) Powierzchnia działki: 1 499 m² Cena: 355 000 zł Tel. [tel] LOKALIZACJA Na...

  • Działka Myszyniec Stary

    Myszyniec Stary

    • 77 000 zł cena
    • 1 633 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Myszyniec , powiat ostrołęcki. Działka pod zabudowę o powierzchni 1633m2. Nr na Geoportal Myszyniec Stary 977/27. W okolicy zabud...

  • Działka Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 310 000 zł cena
    • 12 623 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KURPIE NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej okolicy Łęgu Starościńskiego, niedaleko Ostrołęki, w bliskiej odl...

  • 1 / 2
    Działka Kadzidło

    Kadzidło

    • 115 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki. Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum K...

  • DziałkaMazury
    DziałkaMazury

    Liski

    • 200 000 zł cena
    • 2 002 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę objętą planem miejscowym pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia 2002 m2. Przy działce skrzynka elektryczna. Lokalizacja gmina Stare Juchy, wieś Liski. Do plaży g...

  • Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś
    1 / 9
    Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś

    Łupki

    • 185 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow 902 m2 w Łupkach, gmina Pisz, nr działki 602/3. Odległość od jeziora Roś lezącego na szlaku wielkich jezior mazurskich 500 m, odległość od miast...

  • Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś

    Łupki

    • 185 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²
    1 / 5
    59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²

    Pełty

    • 200 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 59 arów w urokliwej małej kurpiowskiej wsi Pełty gm. Myszyniec. 8 km od Myszyńca 48 km od Ostrołęki 170 km od Warszawy Lokalizacja: bardzo spokojne miejs...

  • Działka Kadzidło ul. Lokalna

    Kadzidło » ul. Lokalna

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki . Tematem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2531m2 nr działki na Geoport...

  • Działka Czerwone

    Czerwone

    • 85 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą ! Lokalizacja: W ofercie działka nr...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 249 000 zł cena
    • 3 134 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śnisz o domu , który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie , w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać się w kl...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 115 000 zł cena
    • 1 758 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw... Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - k...

  • Działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz

    Jeże

    • 280 000 zł cena
    • 3 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o powierzchni 3 499 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – na historycznej...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka
    1 / 8
    Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka

    Spychowo

    • 119 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie. Mam do sprzedania działkę budowlaną w Spychowie, miejscowości mazurskiej. Poszukujesz działki pod swój nowy dom? Zależy Ci na najlepszej lokalizacji. Nie szukaj...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 99 950 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że...

  • 1 / 2
    Działka Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • Działka Świętajno/ Biały Grunt
    1 / 2
    Działka Świętajno/ Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• mpzp, media w drodze, z linią brzegową
    1 / 6
    mpzp, media w drodze, z linią brzegową

    Łupki

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni ~ 1,35 ha położona w gminie Pisz, we wsi Łupki. Parcela o wymiarach ok. 40 m szerokości, ok. 270 m długości, położna przy jeziorze Roś, na teren...

  • Działka Stare Kupiski ul. Przyjazna

    Stare Kupiski » ul. Przyjazna

    • 149 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Łomży? Przeglądasz ogłoszenia i czekasz na miejsce, w którym naprawdę można zaplanować swoją przy...

  • 1 / 2
    Działka Jazgarka

    Jazgarka

    • 67 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Miejscowości Jazgarka , gmina Kadzidło. Nieruchomość położona w malowniczym zakątku ziemi przy drodze z Kadzidło do Krainy Kurpiowskiej. Bliskość...

  • Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,
    Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,

    Jerominy

    • 129 000 zł cena
    • 3 702 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jerominy, stanowiąca bardzo dobrą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i jako inwestycja kapitałowa. Nier...

  • Działka Kruki

    Kruki

    • 123 600 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 824 m2 (wym.23,42 (23,25) x 36,90 (34)) , oraz druga działa o powierzchni 1152 m2 (wym. 23x46) położone w atrakcyjnej miejscowości Kruki w gminie...

  • Działka budowlana Łupki gm. Pisz
    1 / 2
    Działka budowlana Łupki gm. Pisz

    Łupki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 061 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 2 ha pod inwestycje. Zlokalizowana w miejscowości Łupki która zaczyna być podmiejską sypialnią Pisza. Teren znajduje się w obszarze objętym MPZP który przewiduje zabudo...

  • Działka przy lesie, blisko dwóch jezior
    1 / 13
    Działka przy lesie, blisko dwóch jezior

    Świętajno

    • 130 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 1300 m2 przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Blisko...

  • Działka na bliskich Mazurach blisko jeziora z WZ
    1 / 7
    Działka na bliskich Mazurach blisko jeziora z WZ

    Spychowo

    • 239 900 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w malowniczym Spychowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej działki o powierzchni 3014 m², położonej w urokliwym Spychowie, pomiędzy jezio...

  • Działka budowlana w Łęgu Przedmiejskim

    Łęg Przedmiejski

    • 190 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 13 arów, zlokalizowana w malowniczej, przedmiejskiej okolicy, zaledwie kilka minut od Ostrołęki (Łęg Przedmiejski ). To ideal...