• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Harsz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pupki

(1)
  • Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ
    1 / 3
    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ

    Pupki

    • 110 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ Na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (potocznie: rolno-budowlana) o powierzchni 1350 m², poł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Starym Gromadzynie, lokal usługowo-gospodarczy na działce,...

    Stary Gromadzyn

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Stary Gromadzyn, 2 km od Kolna, powierzchnia domu to 100m2, po remoncie: 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom bezpośrednio przy oświetlonej drodze asf...

  • Działka Popiołki

    Popiołki

    • 199 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Popiołki gm Turośl o powierzchni 4000m2 i wymiarach 58x87x63x54. Teren płaski prosty, działka porośnieta trawą. Działka...

  • Działka Kolno

    Kolno

    • 86 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z tą ofertą ! W ofercie 24 działki pod zabud...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Budy-Kozłówka

    • 6 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RENATA DERBIN, BEAUTY SECRET, FINE PROPERTIES
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ptaki

    • 2 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    House Brothers
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Kolno

    • 2 250 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 12 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laski ul. Laski

    Laski

    • 479 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej ro...

  • Dom Szafranki

    Szafranki

    • 299 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o zamieszkaniu z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego miejsca na łonie natury, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Proponowana nieruchom...

  • Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew
    1 / 16
    Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew

    Szablak

    • 163 000 zł cena
    • 3 019 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Szablak w gminie Nowogród. Działka w otoczeniu drzew, z dostępem do rzeki Narew. Grunt nr 67 - powierzchnia 3019 m2....

  • Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur
    1 / 7
    Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur

    Pupkowizna

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (według planu miejscowego -...

  • Dom Czerwone

    Czerwone

    • 980 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno...

  • Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!

    Ptaki

    • 2 350 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która zapewnia wyciszenie, bliski kontakt z naturą i pełną prywatność. Sprzedaż na wyłączność - nie szukaj dalej :) Może być to również św...

  • Działka Czerwone

    Czerwone

    • 85 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą ! Lokalizacja: W ofercie działka nr...

  • Mieszkanie Kolno ul. al. gen. Sikorskiego

    Kolno » al. Sikorskiego

    • 335 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Ta oferta cię zainteresuje ! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,89m2, położone na IV piętrze w bloku przy ulicy Sik...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 249 000 zł cena
    • 3 134 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śnisz o domu , który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie , w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać się w kl...

  • Dom Czerwone rynek pierwotny

    Czerwone

    • 580 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 2 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej nowoczesnym domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczej,...

  • Lokal Mały Płock

    Mały Płock

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Małego Płocka! Super oferta sprzedaży budynku handlowo-usługowego oraz budynku mieszkalnego, zlokalizowanego na działce nr 260/2 (o pow...

  • Działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz

    Jeże

    • 280 000 zł cena
    • 3 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o powierzchni 3 499 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – na historycznej...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 99 950 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że...

  • Lokal Kolno

    Kolno

    • 1 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu Kolna Plac Wolności 13, działka nr 2096 o powierzchni 410 m. To gotowy produkt inwestycyjny , który już dziś generuje dochód, a j...

  • Lokal do wynajęcia
    Lokal do wynajęcia

    Kolno

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod biura, handel lub usługi 100 m oraz 80m położony w Kolnie woj. podlaskie. Duży parking, alarm, monitoring. Możliwość wynajmu przyległej do budynku nieruchomości p...

  • Wynajmę lokal
    1 / 8
    Wynajmę lokal

    Kolno

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowo usługowo biurowy położony w Kolnie woj. Podlaskie przy głównej drodze do Pisza, przy ul. Wojska Polskiego przy rondzie. Bardzo dobra lokalizacja, duży parkin...

  • Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279
    1 / 4
    Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279

    Piątkowizna

    • 400 000 zł cena
    • 85 280 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 8,5280 złożona z gruntów ornych klasy VI o powierzchni ok. 3,20 ha i lasów (dwa fragmenty) o powierzchni ok. 5,30 ha. Część lasu (ok. 2 ha) w wieku ok. 60 lat...

  • Działka zalesiona w Piątkowiźnie
    1 / 3
    Działka zalesiona w Piątkowiźnie

    Piątkowizna

    • 160 000 zł cena
    • 34 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zalesiona o nr ewidencyjnym …61 w Piątkowiźnie i powierzchni 3,42 ha. Las w różnym wieku (od 80 do 15 lat) i różnym składzie gatunkowym. Obok przebiega gminna droga (asfal...

  • Do sprzedania działka budowlana z MPZP.
    Do sprzedania działka budowlana z MPZP.

    Pupkowizna

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (jest MPZP), pięknie położona pod lasem, w kompleksie około dwudziestu po...

  • Mieszkanie Kolno ul. Marii Dąbrowskiej

    Kolno » ul. Dąbrowskiej

    • 465 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz dużego mieszkania ? Ta oferta cię zainteresuje ! Oferujemy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Kolna! Przestronne, komfortowe i funkcjonalne c...

  • Biura i plac do wynajęcia Kolno
    1 / 8
    Biura i plac do wynajęcia Kolno

    Kolno

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenia biurowe i mieszkalno służbowe w Kolnie. Możliwość wynajęcia części placu przed budynkiem. Teren ogrodzony,utwardzony, monitorowany, alarm. Bardzo duży parking...

  • Dom Piasutno Żelazne rynek pierwotny

    Piasutno Żelazne

    • 295 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu , zanurzonym w zieleni łąk , w pobliżu pięknej rzeki Pisa mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwa domy w stanie surowym otwartym. Nieruchomo...

  • Dom Korzeniste

    Korzeniste

    • 650 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Korzeniste, gmina...

  • Dom dla rodziny, duża działka, 20 min. od Warszawy

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości – nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka, powiat wołomi...