• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Podwierzbie

(1)
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana, ul. Mokra 522m

    Puławy

    • 240 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Puławach, Włostowice ul. Mokra świetna okolica. Doprowadzone wszystkie media. Działka budowlana, usługowa lub inwestycyjna 522m2 położona w Puławach ( 1,5 km od...

  • Sprzedam

    Ryki

    • 330 000 zł cena
    • 1 872 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rykach przy ul Piaskowej o powierzchni 1872 m kw.Nr działki 3725.Na działce znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni 60 m kw,2 budynki gospo...

  • Sprzedam

    Ryki

    • 330 000 zł cena
    • 1 872 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rykach przy ul Piaskowej o powierzchni 1872m kw..Nr.działki 3725.Na działce znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni 60 m kw, 2 budynki gosp...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Puławy

    • 300 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w pulawach.konkretnie jest to skowieszyn ul pulawska .dzialka ogrodzona na wzgórzu.

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy
    dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy

    Puławy

    • 290 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialke budowlana ktora znajduje sie 1300 metrow od Lidla na ulicy Lubelskiej przedluzenie ulicy gornej Pulawach.bardzo dobra lokalizacja .cisza spokoj a zarazem blisko...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ
    1 / 7
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

    Puławy

    • 231 500 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Gniewoszów. Powierzchnia działki wynosi 6615 mkw. Działka oznaczona jest numerem ewidencyjnym 587. Kształt zbliżony...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową
    1 / 6
    Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową

    Puławy

    • 490 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 744 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, inwestycyjną w Puławach przy ul. Piaskowej Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 361/67, o powierzchni 0,0659 ha...

  • Działka 32ar budowlana w b. dobrej cenie Nowodwór

    Nowodwór

    • 230 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga !!!Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne )Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego LubartówWszystkie media w drodze KANALIZ...

  • Działka budowlana 15 ar Kozioł g. Baranów

    Kozioł

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bez...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Działka ul.Górna Puławy
    1 / 2
    Działka ul.Górna Puławy

    Puławy

    • 510 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 461 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Górnej w Puławach .Powierzchnia 1107 m2 a docelowo 1550m2. W razie zainteresowania proszę dzwonić.

  • Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka
    1 / 7
    Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka

    Śniadówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    „Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym – cisza, zieleń, Śniadówka” Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m² (20 × 60 m) położona w spokojnej, zielonej okolicy – na koń...

  • Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko
    1 / 6
    Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko

    Garbatka-Dziewiątka

    • 27 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5 m ....

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...