• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Osiny

(1)
  • Działka Osiny gm. Pierzchnica
    Działka Osiny gm. Pierzchnica

    Osiny

    • 210 000 zł cena
    • 25 240 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica . Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    sprzedam działkę budowlaną w Starachowicach

    Starachowice

    • 173 000 zł cena
    • 2 029 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana znajduje się w Starachowicach o numerze ewidencyjnym 658 (Geoportal2), graniczy z ulicą Iłżecką.Kształt działki to zbliżony trapez 27x13x117m.Teren w połowie pła...

  • Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2
    1 / 4
    Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2

    Lipienice

    • 72 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W związku z wejściem w życie Planów Ogólnych Zagospodarowania Przestrzennego większość gruntów straci możliwość zabudowy. Wpłynie to na znaczne podwyżki cen działek budowlanych. Z...

  • Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy
    1 / 5
    Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy

    Gąsawy Plebańskie

    • 249 000 zł cena
    • 14 745 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 14 745 m2 (wymiary: około 45m x 328m) w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu, z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego, cz...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Starachowice

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Skarżysku Kamiennej w nowo powstającej dzielnicy Miasta , tj. Kopernika Wschód , blisko dworca PKP , o pow.4000 m2 w całości , cena 87,- zł m2 , w sk...

  • Działka
    1 / 2
    Działka

    Skarżysko-Kamienna

    • 185 000 zł cena
    • 5 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w cichym i spokojnym miejscu w Skarżysku Kam. (Skarżysko-Książęce) przy ul. Kościelnej. W ulicy wszystkie media. Super dojazd od autostrady S7 tylko 1700 m....

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia
    1 / 12
    Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 252 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 252 000 zł Cena za m² 10...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW
    1 / 3
    SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW

    Modrzejowice

    • 430 000 zł cena
    • 62 090 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Modrzejowice w gminie Skaryszew (powiat radomski) o łącznej powi...

  • Działka Orońsko ul. Starowiejska

    Orońsko » ul. Starowiejska

    • 172 500 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. SzydłowiecNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m², położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsk...

  • sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Skarżysko-Kamienna

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w całości o pow. 4000 m2 w Skarżysku Kamiennej , blisko dworca PKP w nowo powstającej dzielnicy Miasta , tj. Kopernika Wschód cena 87,- m2 , jest MPZP ,...

  • Działka Skarżysko-Kamienna Kamienna, 1 Maja
    1 / 8
    Działka Skarżysko-Kamienna Kamienna, 1 Maja

    Skarżysko-Kamienna

    • 2 800 000 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 1 835 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 Maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,...

  • Działka Skarżysko-Kamienna Skarżysko Zachodnie
    Działka Skarżysko-Kamienna Skarżysko Zachodnie

    Skarżysko-Kamienna

    • 2 200 000 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 2 461 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowy...

  • Działka Starachowice Górniki
    1 / 4
    Działka Starachowice Górniki

    Starachowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 711 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 711 m2, zlokalizowana w Starachowicach, w dzielnicy Górniki. Działka położona w drugiej linii względem drogi, z dostępem do drogi publicznej...

  • Działka Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna
    1 / 10
    Działka Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 285 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 641 m2, zlokalizowana w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna. Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiara...

  • Działka inwestycyjna  Wałsnów gm. Orońsko 180 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Wałsnów gm. Orońsko 180 ar

    Wałsnów

    • 446 710 zł cena
    • 8 122 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka inwestycyjna 8122m2 z podziałem na 5 działek i drogą wewnętrzną – Wałsnów, 20 min od granicy Radomia  Inwestuj z wizją – buduj tam, gdzie natura spotyka się z logistyk...

  • Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko
    1 / 11
    Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko

    Wałsnów

    • 95 420 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana ok. 1468 m² – Wałsnów, gmina Orońsko Idealne miejsce na Twój dom, ogród i rodzinne życie – zaledwie 15 minut od granicy Radomia ---  Spokój, przestrzeń i na...

  • Działka Skarżysko-Kamienna
    1 / 6
    Działka Skarżysko-Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 460 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- Książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną asfaltową. Przy...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia
    1 / 3
    Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia

    Skaryszew

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy o pow.1000m2, znajdujące się w miejscowości Skaryszew. W pobliżu droga asfaltowa łącząca Skaryszew i Maków. Cicha i spokojna okolica...

  • Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)
    1 / 13
    Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)

    Kowala-Stępocina

    • 600 000 zł cena
    • 3 483 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 3482 m2 w miejscowości KOWALA STĘPOCINA ul. Marii Walewskiej, przy drodze łączącej Kowale z Różkami. Działka położona w pierwszej linii...

  • Działka budowlana Wierzbica gm. Serock
    Działka budowlana Wierzbica gm. Serock

    Wierzbica

    • 2 200 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod działalność gospodarczą nieuciązliwą, ewentualnie pod zabudowę jednorodzinną, o pow. 22000m (nieregularny trapez o najdłuższych bokach 135 i 140m). W sąsiedztwie znajdu...

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Tadeusza Kościuszki 13

    Starachowice » ul. Kościuszki

    • 300 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Starachowice ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...