• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nowy Kawęczyn

(1)
  • Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 9
    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki mieszkalne (gratis).Nowy Kawęczyn 7.pow.Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidleniu dwóch dróg a...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 8
    Działka Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 500 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowice wieś w Gminie Mszczonów - działka rolno - budowlana o powierzchni 6300 m2 - na sprzedaż. Działka składa się z czterech odrębnych działek o łącznej powierzchni 6.300...

  • Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 5
    Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn

    Strzyboga

    • 550 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskani...

  • Działka Nowy Kawęczyn
    1 / 7
    Działka Nowy Kawęczyn

    Nowy Dwór-Parcela

    • 110 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W gminie Nowy Kawęczyn działka budowlano-rolna. Niesamowite widoki naokoło na okoliczne pola. Fantastyczna przestrzeń. Widać tylko niebo. Do najbliższego sąsiada 800 metrów, tyle t...

  • Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 8
    Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 760 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest 1h działki rolnej z domkiem o powierzchni mieszkalnej 60m2 wraz z podpiwniczeniem. Dom miał wymieniany dach 3 lata temu. Na działce poza domem znajduję...

  • 1 / 3
    Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 200 000 zł cena
    • 1 681 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1681m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • 1 / 3
    Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 171 000 zł cena
    • 1 435 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1435m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 270 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 2262m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Grabina Radziwiłłowska

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka - siedlisko położone wśród pięknego lasu, wylane fundamenty pod dom, jest budynek gospodarczy. Aktualne plany zagospodarowania i pozwolenie na budowę, projekt domu. Media...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 202 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1693m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze OGÓLNE WA...

  • 1 / 4
    Duża, słoneczna, tania!

    Budy Zaklasztorne

    • 165 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Budy Zaklasztorne Działka była przygotowywana do budowy domu, w związku z tym zostały na niej wykonane następujące prace: - wyrównanie teren...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w ekologicznej części Bud Zaklasztornych. W linii ogrodzenia działki jest już skrzynka elektryczna oraz wykonana studnia.Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta. Doj...

  • Działka w cichej okolicy MEDIA Las! Rzeka!

    Korabiewice » ul. Las

    • 127 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 3012 m2 usytuowana w zielonej części Korabiewic obok dużych obszarów leśnych.Działka w kształcie kwadratu, wygodna do zagospodarowania, częściow...

  • Działka Budy zaklasztorne

    Budy Zaklasztorne

    • 139 000 zł cena
    • 1 316 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne - symbol w planie MN a) przeznaczenie podstawowe– tereny zabudowy...

  • Działka z Warunkami Zabudowy 21800m² Media Okazja!

    Wola Pękoszewska

    • 285 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 21 800 m²  w miejscowości Wola Pękoszewska, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.- Działka przy drodze gminnej.  - Kształt dzia...

  • WARUNKI ZABUDOWY !!! OKAZJA

    Korabiewice

    • 196 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA !!!   3000  m2   działka budowlana  z warunkami zabudowy .Do sprzedania działka usytuowana w zalesionej części Korabiewic.Wjazd na działkę b...

  • Urocza działka w otulinie lasu z MPZP zab. jednoro

    Grabina Radziwiłłowska

    • 144 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona na granicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Puszcza Mariańska, dz...

  • Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża, malownicza działka z potencjałem – Wola Pękoszewska, gm. MszczonówMożliwość podziału na dwie działki | Prąd na działce | Księga wieczysta bez obciążeńNa sprzedaż oferujemy at...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 11
    Sprzedam działki budowlane

    Ossowice

    • 138 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy atrakcyjne działki budowlane: - nr 90/17 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,29 - cena 138.000 zł. - nr 90/16 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,22 - cena 138.000 zł. - nr 90/...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przy Suntago Park of Poland
    1 / 2
    Działka przy Suntago Park of Poland

    Grabce-Towarzystwo

    • 500 zł cena
    • 3 850 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka przy parku wodnym Suntago. Działka w odległości 600 m od wejścia do parku, na działce woda i prąd . Działka w prostokącie 55 x 70 przy ulicy Głównej. Na dzia...

  • 45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana
    1 / 11
    45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana

    Budy Zaklasztorne

    • 399 999 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w mocno doinwestowanej, prestiżowej części miejscowości Budy Zaklasztorne - pierwsza linia zabudowy, nowa droga gminna, nowe chodniki, MPZP, bliskość PKP, A2, S8. CPK ok 25...

  • Urocza działka w otulinie lasu z MPZP zab. jednoro

    Grabina Radziwiłłowska

    • 185 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka do podziału dla inwestora/dewelopera
    1 / 2
    Działka do podziału dla inwestora/dewelopera

    Grabina Radziwiłłowska

    • 860 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka 7600m2 do podziału dla dewelopera pod budowę osiedla w Grabina Radziwiłowska. Dojazd drogą asfaltową Wymiary działki 97x85 1,5km od stacji PKP Radziwiłłów Maz...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER LOKALIZACJA – EKOLOGICZNA CZĘŚĆ BUD ZAKLASZTORNYCH✔ Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta ✔ Dojazd ulicą gminną ✔ Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada...

  • Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska
    Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska

    Nowa Huta

    • 165 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz ładnej działki z dala od miejskiego zgiełku, chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz możliwość codziennego kontaktu z naturą? Jeśli t...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z dostępem do rzeczki | możliwość podziału

    Wola Pękoszewska

    • 195 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urocza działka w otulinie lasu z MPZP zab. jednoro

    Grabina Radziwiłłowska

    • 185 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana