• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Łoje

(1)
  • Działka 1205 m² | 1MN |Łoje
    1 / 9
    Działka 1205 m² | 1MN |Łoje

    Łoje

    • 199 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana położona w miejscowości Łoje, ok. 14 km od Ełku i ok. 7 km od Kalinowa. Parametry nieruchomości: nr ewidencyjny: 92/6 powierzchnia: 1205...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ BLISKO MIASTA!
    1 / 12
    DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ BLISKO MIASTA!

    Kośmidry

    • 55 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks działek idealnie stworzonych do realizacji marzenia o własnym domu! Oferujemy 9 urokliwych działek rolno-budowlanych w malowniczej wsi Kośmidry, tylko 5 km od...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK

    Suwałki

    • 150 000 zł cena
    • 1 886 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną 7 kilometrów od Suwałk. W okolicy działek (POSIADAM NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI O RÓŻNEJ WIELKOŚCI 1886 - 3453 m2), znajduje się duży las i piękne k...

  • Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • sprzedam
    sprzedam

    Suwałki

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę po budownictwo wielorodzinne

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka o powierzchni 3000m2. Więcej informacji pod numerem.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Suwałki

    • 10 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budownictwo wielorodzinne Suwałki 16-400 woj Podlaskie

  • Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap
    1 / 2
    Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap

    Jabłońskie

    • 215 000 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 374 m, położona w obrębie Jabłońskie, w gminie Gołdap, w sąsiedztwie Zajazdu Piękna Góra (stoku narciarskiego, toru saneczkowego i res...

  • Działka Kukowo gm. Olecko
    1 / 7
    Działka Kukowo gm. Olecko

    Kukowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy we wsi Kukowo gm. Olecko. Działka o powierzchni 3012 mkw. Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, ok. 4km od centrum miasta Olecko. Prze...

  • Działka budowlana Olecko, Łąkowa
    1 / 9
    Działka budowlana Olecko, Łąkowa

    Olecko

    • 270 000 zł cena
    • 2 694 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę budowlaną nr 712/1 w Olecku przy ul. Łąkowej nad rzeką Lega. Działka o powierzchni 2694 mkw....

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Małe Raczki

    • 100 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zago...

  • Zamieszkaj przy ul Bocznej - Działki na sprzedaż
    1 / 16
    Zamieszkaj przy ul Bocznej - Działki na sprzedaż

    Gołdap

    • 77 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż w ATRAKCYJNEJ CENIE niezabudowane działki położone w Gołdapi przy ul. Bocznej !! - Lokalizacja: Gołdap, ul. Boczna, nowopowstające osiedle domów jednorodzinn...

  • Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta
    1 / 6
    Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1990 m², położona na osiedlu Staniszewskiego. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 600 metrów od...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piękne Łąki

    • 160 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z zaczętą budową domku o powierzchni całkowitej 95m. Działka posiada media , garaż blaszak oraz ogrodzenie żywopłot . Wiecej inf [tel]

  • Kupię działkę z linią brzegową

    Suwałki

    • 200 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupię działkę z linią brzegową do 10 km od Suwałk.

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka budowlana o pow 937m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • 1 / 2
    Działka Suwałki, ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego

    Suwałki » ul. Lecha

    • 1 915 000 zł cena
    • 22 104 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 32662/27 o powi...

  • Działka Suwałki, ul. Zachodnia

    Suwałki » ul. Zachodnia

    • 7 540 000 zł cena
    • 82 008 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna łączną sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych działkami nr g...

  • Działka Suwałki, ul. Studzieniczne

    Suwałki » ul. Studzieniczne

    • 192 000 zł cena
    • 2 266 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza piąty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 20044/2 o powie...

  • Działka Suwałki, ul. Szpitalna

    Suwałki » ul. Szpitalna

    • 622 800 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż działek stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych nr. geod.: 21995/3 o powierzchni 0,0615 ha, w...