• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia

(1)
  • Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany
    Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany

    Lipowa Góra Zachodnia

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane na obrzeżach Szczytna

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki
    1 / 10
    Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki

    Miłuki

    • 512 820 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania urokliwa działka nad jeziorem Kalwa Duża.(Do jeziora około 10m, do Warszawy 180 km, do Olsztyna 25 km, do Pasymia 8km). . Dojazd asfaltem i drogą utwardzaną. Według...

  • Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą
    1 / 11
    Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą

    Pasym

    • 299 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z przyczepą zlokalizowana nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu, nr 2/3 . Oznaczenie działki 3UTL - teren zabudowy rekreacji indywidualnej. Zaciszna okolica tuż...

  • Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym
    1 / 7
    Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym

    Elganowo

    • 160 000 zł cena
    • 3 099 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 3099m2 położona w kompleksie działek na Mazurach. Media: w drodze prąd i woda gminna. Dojazd drogą asfaltową. Do Pasymia 5 km, do Szczy...

  • Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna
    1 / 9
    Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna

    Rudka

    • 73 840 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w uroczej i spokojnej miejscowości Rudka w gminie Szczytno – sercu Mazur, w otoczeniu malowniczej przyrody i w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych je...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Burdąg

    • 85 400 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w Burdągu. Kontakt [tel].

  • Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka
    1 / 4
    Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka

    Jesionowiec

    • 131 081 zł cena
    • 6 866 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam pięknie położoną działkę o powierzchni 6866 m2 na skraju wsi Jesionowiec, gm. Wielbark. Posiadam śliczną działkę na Mazurach. Działka położona kilkanaście kilometrów od m...

  • SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora
    1 / 16
    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora

    Orzyny

    • 600 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną (księga wieczysta, pełna własność) ogrodzona o powierzchni 5002 m2 w miejscowości Orzyny z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki, gospoda...

  • Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury
    1 / 4
    Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury

    Stare Kiejkuty

    • 169 900 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Szczytna o powierzchni 1675 m2 we wsi Stare Kiejkuty ( gmina Szczytno ). Numer ewidencyjny działki 238/1, która to znajduje się pomiędzy innymi...

  • Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk
    1 / 6
    Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk

    Rańsk

    • 515 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 metrów kwadratowych, budowlana, ogrodzona słupkami z siatką. Możliwa sprzedaż dodatkowego tysiąca metrów-wtedy oczywiście wyższa cena. Dostęp bezpośredni do jeziora. W...

  • 1 / 2
    Działka Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • Działka Świętajno/ Biały Grunt
    1 / 2
    Działka Świętajno/ Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż
    1 / 15
    Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż

    Szczytno

    • 5 337 200 zł cena
    • 9 704 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Masz już plan na inwestycję? Mamy dla Ciebie działkę pod zabudowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, parkingami oraz terenem zielonym...

  • Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,
    Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,

    Jerominy

    • 129 000 zł cena
    • 3 702 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jerominy, stanowiąca bardzo dobrą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i jako inwestycja kapitałowa. Nier...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO

    Waplewo

    • 1 317 500 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi)...

  • Działka przy lesie, blisko dwóch jezior
    1 / 13
    Działka przy lesie, blisko dwóch jezior

    Świętajno

    • 130 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 1300 m2 przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Blisko...