• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kuty

(2)
  • Działka Kuty

    Kuty

    • 80 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pozezdrze, dnia 24.04.2026 r.PP.6840.7.2025.WK OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!
    1 / 11
    Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!

    Kuty

    • 2 250 000 zł cena
    • 23 437 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę z linią brzegową Jeziora Czarna Kuta – Kuty, gmina Pozezdrze. 1. Dane działki Miejscowość: Kuty, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-ma...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Giżycko

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2. Działka znajdują się 3 km od obwodnicy Giżycka skrzyżowanie Suwalska-Obwodowa. Media: -prąd - na działce wystarczy...

  • Działka na Mazurach nad jeziorem

    Giżycko

    • 500 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam ogrodzoną działkę nad jeziorem na Mazurach, 2 km od Giżycka o powierzchni 3185 m2.. Położona jest na półwyspie pomiędzy jeziorami Grajewko i Niegocin. Działka zabudowan...

  • Działka Giżycko rynek pierwotny ul.

    Giżycko

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu działki budowlane, rekreacyjne, siedliskowe w otulinie lasów z dostępem do jeziora. Powierzchnia działek zaczyna się od 1000 m2, natomiast cena zaczyna się od...

  • Działka Kożuchy Wielkie

    Kożuchy Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Kożuchy Wielkie gm. Giżyck...

  • Działka Pozezdrze ul. Słoneczna

    Pozezdrze » ul. Słoneczna

    • 129 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanym...

  • Działka Trygort

    Trygort

    • 6 900 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (SWJM). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus VAT. A może szukasz większej działki z linia brzegow...

  • Działka Trygort

    Trygort

    • 120 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ogonki

    Ogonki

    • 450 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną nr 95 o powierzchni 8100 m, położoną w malowniczej miejscowości Ogonki gm Węgorzewo w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Święca...

  • Działka Grądzkie

    Grądzkie

    • 299 000 zł cena
    • 3 386 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie!!! Do wspólnej plaży na jeziorze Gawlik jest zaledwie 400 m. Każdy właściciel ma udział w działce z lin...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 385 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...

  • Działka Pieczarki

    Pieczarki

    • 279 000 zł cena
    • 2 270 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Pieczarki, gm. Pozezdrze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81/8 o powierzchni 2270 m, położona w miejscowości Pieczarki, gmina Pozezdr...

  • Działka Kruklanki ul. Borecka

    Kruklanki » ul. Borecka

    • 250 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868 m, położona w miejscowości...

  • Działka Harsz

    Harsz

    • 290 000 zł cena
    • 5 494 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Mazurach Harsz | 5494 m | 700 m od jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 271/1 położona w miejscowości Harsz , gmina Pozezdrze w...

  • Działka budowlana Pozezdrze, 1-go Maja
    1 / 7
    Działka budowlana Pozezdrze, 1-go Maja

    Pozezdrze

    • 135 000 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę w Pozezdrzu. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem 4MN. Działka je...

  • Działka budowlana Sucholaski gm. Wydminy
    1 / 5
    Działka budowlana Sucholaski gm. Wydminy

    Sucholaski

    • 86 000 zł cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę. Działka o numerze 27/2 położona jest w Sucholaskach gmina Wydminy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Med...

  • Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko

    Kożuchy Wielkie

    • 150 000 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę okolice Giżycka. Działka położona jest w miejscowości Kożuchy Wielkie Numer działki 374. Położona jest w sp...

  • Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka
    1 / 9
    Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka

    Antonowo

    • 470 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka w cichej i pięknej okolicy z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na poniżej położone łąki oraz z każdej strony bliski dostęp do Wielkich Jezior Mazur...

  • Działka Harsz
    1 / 2
    Działka Harsz

    Harsz

    • 299 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 356/39, położona w urokliwej miejscowości Harsz na Mazurach. ( gmina Pozezdrze, powiat Węgorzewski ). Działka ma przyznane WARUNKI ZABUD...

  • Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,
    1 / 7
    Działka budowlana Ogonki gm. Węgorzewo,

    Ogonki

    • 560 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dz...

  • Działka budowlana Węgorzewo,
    1 / 5
    Działka budowlana Węgorzewo,

    Węgorzewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam nieruchom...

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 1 490 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,
    1 / 6
    Działka budowlana Harsz gm. Pozezdrze,

    Harsz

    • 270 000 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kożuchy Wielkie

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 12 arów 1200m z warunkami zabudowy.Działka znajduję się 6km od Giżycka w miejscowości Kożuchy Wielkie ,działka jest położona 2km od j...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 263 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 13
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 209 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wył...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 14
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 170 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 12
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Giżycko

    • 275 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana