• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kurów Wielki

(1)
  • Działka budowlana Kurów Wielki gm. Gaworzyce,
    1 / 4
    Działka budowlana Kurów Wielki gm. Gaworzyce,

    Kurów Wielki

    • 60 000 zł cena
    • 1 265 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana o powierzchni 1265 m², położona w miejscowości Kurów Wielki w gminie Gaworzyce. Nieruchomość o regularnym kształcie, usytuowana bezpośrednio przy drodze a...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa
    Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa

    Smardzów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Smardzów gm. Jerzmanowa pow. Głogowski Działka ciekawie położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Media (woda, kanaliza...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę

    Głogów

    • 640 000 zł cena
    • 3 581 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę w Głogowie osiedle Brzostów.( 3581 metrów kwadratowych ) Działka znajduje się w atrakcyjnym miejscu przy ulicy malinowej.Media są w drodze przy działce...

  • Działka budowlana Kiełcz gm. Nowa Sól,
    1 / 3
    Działka budowlana Kiełcz gm. Nowa Sól,

    Kiełcz

    • 259 000 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 31,5 ar zlokalizowaną w spokojnej okolicy w pobliżu zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełcz (powiat nowo...

  • Działka Bądzów ul.

    Bądzów

    • 122 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    w ofercie idealna działka budowlana o pow. 1448m2 w m. Bądzów gm. Jerzmanowa, pow. Głogów wraz z udziałem w drodze. Działka w MPZP jako działka budowlana, na terenie zabudowy jedno...

  • Działka budowlana Klucze gm. Głogów,
    1 / 5
    Działka budowlana Klucze gm. Głogów,

    Klucze

    • 99 000 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m², położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym, zielonym...

  • Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa
    Działka budowlana Smardzów gmina Jerzmanowa

    Smardzów

    • 90 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Smardzów gm. Jerzmanowa pow. Głogowski (9000 zł za ar) Działka ciekawie położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Media...

  • Działka z warunkami zabudowy (WZ), obok jezioro, lasy, winnica
    1 / 9
    Działka z warunkami zabudowy (WZ), obok jezioro, lasy, winnica

    Nowa Jabłona

    • 299 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy WZ, rekreacyjną lub budowlaną o powierzchni 4900mkw (w ewidencji gruntów nr 598/1) lub mniejszą po podzieleniu tej działki np 2450mkw lub 170...

  • Działka budowlana Głogów
    1 / 5
    Działka budowlana Głogów

    Głogów

    • 170 000 zł cena
    • 1 346 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Działka budowlana na sprzedaż ul. Dolna, Głogów (dzielnica Nosocice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1346 m², położonej przy ul....

  • Działka budowlana Krępa gm. Przemków,
    1 / 3
    Działka budowlana Krępa gm. Przemków,

    Krępa

    • 89 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m², położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: Nieruchomość znajduje się w urokliwej...

  • Działka (1182 m2) z WZ w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 130 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1182 m2 uzbrojona w wodę i prąd z dostępem do drogi publicznej asfaltowej oraz kilkanaście dodatkowych działek połączonych drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami za...

  • Działka budowlana Dobromil gm. Radwanice,
    1 / 4
    Działka budowlana Dobromil gm. Radwanice,

    Łagoszów Wielki

    • 89 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w miejscowości Dobromil (gmina Radwanice) - w świetnej lokalizacji pomiędzy Głogowem a Polkowicami. Lokaliz...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskieDziałka -powierzchnia 26...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Radwanice

    • 90 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Radwanice, powiat polkowicki, o powierzchni 11 arów. Działka jest położona wraz z innymi 43 działkami i cały obszar ma wyznaczone drogi gm...

  • Działka Przedmoście

    Przedmoście

    • 210 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1031 m2 położona na lekko pochyłym terenie z widokiem na osiedle nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojona w KS, Prąd, Wodę. Atrakcyjna lokalizacja z...

  • Atrakcyjna działka z dostępem do strumyka na sprzedaż

    Jaczów

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest położona na obrzeżach wioski a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum. Miejsce jest ciche, spokojne. Działka ma dostęp do strumyka. Tel. [tel]

  • Wojszyn - działka budowlana 3163 m² z MPZP

    Wojszyn

    • 220 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Wojszyn, gm. Janowiec (woj. lubelskie) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3163 m², położona w malowniczej miejscowości Wojszyn,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lipin

    • 225 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlana w miejscowości Lipin gm Radwanice woj dolnośląskie o powierzchni 3000m2 która można podzielic na dwie lub trzy działki budowlane. Działka w spoko...