• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kazimierz Dolny

(7)
  • Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

    Kazimierz Dolny

    • 219 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego - jednego z najpiękniejszych i...

  • Działka 8713 m2 (piękny widok) w Kazimierzy Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 8 713 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 8713 m2 (objęta MPZP) praktycznie w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uzupełniającym przeznaczeniem pod zabudowę agroturystyczną oraz zagrodow...

  • Działka pod Kazimierzem-16ar spokojna okolica!!

    Kazimierz Dolny

    • 185 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 16arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Najważniejsze cechy:- pierwsza linia zabudow...

  • Działka w malowniczej okolicy blisko Kazimierza

    Kazimierz Dolny

    • 239 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 arBlisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica.Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudow...

  • Działka 3580 m2 w Kazimierzu Dolnym 4 km od rynku.

    Kazimierz Dolny

    • 950 000 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (Jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego.Działka -powierzchnia 0,358 ha-kształt prosto...

  • Działka Kazimierz Dolny Okale

    Kazimierz Dolny

    • 499 000 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości! Ta przepiękna działka o powierzchni 2450m2, położona w malowniczej okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego, to miejs...

  • 1 / 3
    Rolno-budowlana działka w Kazimierzu Dolnym.

    Kazimierz Dolny

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jest prąd, gaz i woda.Działka:-powierzchnia 6000m2-nieregularna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Kraczewice Rządowe

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Kraczewicach Rządowych. Wszystkie media w pobliżu. Niedaleko szkoła podstawowa oraz sklepy.

  • Działka Opole Lubelskie

    Opole Lubelskie

    • 220 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Opolu Lubelskim pod budownictwo mieszkaniowe w okolicach ul Polnej o pow 5800 m2 prąd na miejscu, woda, kanalizacja, gaz około 150 m Ładne ciche miejsce jednoc...

  • Działka doskonała pod inwestycję - Nałęczów - 14ar

    Nałęczów

    • 185 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nałęczów - działka 14ar pod zabudowę jednorodzinnąDziałka do wydzielenia z większej nieruchomości, położona w malowniczym miejscu, niedaleko centrum Nałęczowa. Wymiary: 15m szeroko...

  • Działki budowlane w malowniczej części Przyłęka.

    Szlachecki Las

    • 240 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie przylegające do siebie działki budowlane zalesione i uzbrojone o łącznej powierzchni 0,44 ha w malowniczej części gminy Przyłęk pow. Zwoleński blisko rzeki Wisły i Janowca.Dz...

  • 1 / 4
    Działki budowlane w Nałęczowie.

    Nałęczów

    • 320 000 zł cena
    • 5 343 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nałęczów - polecam do zakupu dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 5343 m2 z możliwością zabudowy. Działki sprzedawane jako całość. Nieruchomość położona przy dro...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Działka budowlano-usługowa w Końskowoli gm. Puławy

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 590 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 3000 m2-kształt prostokąt...

  • 1 / 4
    Działka, Nałęczów, 28ar, budowlana, media

    Nałęczów » ul. Powstańców

    • 359 000 zł cena
    • 2 831 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 28 ar, zabudowa jednorodzinna, media Działka:- 1 linia zabudowy- 2831 m2- wymiary 72m szerokości x 47m głębokości (szerokość wzdłuż drogi gminnej)Media: - prąd-...

  • Działka 22 MN 1072 m2 w Końskowoli gm. Puławy.

    Chrząchów

    • 330 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MPZP) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cic...

  • Działka 14816 m2 z WZ w gm. Przyłęk pow. Zwoleń.

    Grabów nad Wisłą

    • 290 000 zł cena
    • 14 816 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/Wisłą gm. Przyłęk, pow. zwol...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Ustawna działka niedaleko Kazimierza - Uściąż 25ar

    Uściąż

    • 239 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zago...

  • Działka, Nałęczów, 17 ar, ul. Kamieniak,

    Nałęczów

    • 300 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 14 ar, zabudowa jednorodzinna, mediaDziałka:- 1 linia zabudowy- 1680 m2- wymiary 26m szerokości x 47m głębokościMedia: - prąd- woda miejska na działce- gaz na dz...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową
    1 / 6
    Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługową

    Puławy

    • 490 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 744 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, inwestycyjną w Puławach przy ul. Piaskowej Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 361/67, o powierzchni 0,0659 ha...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu

    Chrząchów

    • 180 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiar...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Działka budowlano-usługowa - Nałęczów, ul.Wójcika

    Nałęczów » ul. Wójcika

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowejPierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki doja...

  • Działka do sprzedania
    Działka do sprzedania

    Opole Lubelskie

    • 300 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, pod budownictwo wielomieszkaniowe (bloki) o powierzchni 5.800 m² w Opolu Lubelskim w pobliżu ul. Polnej. Energia elektryczna i dobry dojazd z trzech kie...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23ar. położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Działka uzbrojona.Na działce znajduje się pomieszczeni...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Opole Lubelskie

    • 195 000 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną MR o powierzchni 98 ar w miejscowości Owczarnia gmin Józef nad Wisłą. Działka zadbana,ogrodzona,dojazd asfalt, prąd,woda. Na działce znajdują się budynki...

  • Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie
    1 / 6
    Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie

    Nałęczów

    • 1 927 561 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opisywana nieruchomość znajduje się w zachodniej części miasta Nałęczów w województwie lubelskim, powiat puławski, gmina Nałęczów. Nałęczów jest położony w odległości ~130 km do...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...

  • Sprzedaż działki